• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pārtikas ciete

Rezultāti

Pārtikas ciete - Imports eksports

 1. FOODCOM S.A.

  Polija

  Verified by europages badge

  Foodcom S.A. is a reliable supplier of raw ingredients from Europe. We collaborate with companies from all around the world, providing them with commodities from our diverse product range. On our website, you can receive all the information about our products. Foodcom S.A. is a trading company that specializes in the food and feed industries. We are industry experts when it comes to the trade of Dairy products, Plant-Based Products, Category 3, Food and Feed Additives and Chemicals, and we are growing exponentially in this field. Our expertise enables us to maintain supply chain continuity in challenging market situations. Thanks to our Foodcom team, the company has gained many loyal Business Partners and is further expanding and attracting numerous devoted Business Contacts.The firm now has five VAT Numbers, and is rapidly progressing in this area. Our workforce is full of passionate traders from all around the world, for you to receive the highest caliber solution and to give you the finest possible service. This is why our traders can speak more than 25 languages in total! For a seamless and effective business, we have different teams working in each of the departments in our back office, including administration, sales support, finance, logistics, and marketing.

 2. AUGUSTE BLOCH

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUGUSTE BLOCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas atrodas Liverdun, Francija.

 3. CRESPEL & DEITERS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums CRESPEL & DEITERS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas atrodas Ibbenbüren, Vācija.

 4. EVEREST STARCH (IND) PVT LTD

  Indija

  Uzņēmums EVEREST STARCH (IND) PVT LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī corn starch, starch and maize dextrin, modified starch, un pregelled and modified starches nozarēs. Tas atrodas Rajkot, Indija.

 5. ARLES AGROALIMENTAIRE

  Francija

  Uzņēmums ARLES AGROALIMENTAIRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī Ciete rūpniecībai, Pārtikas emulgatori, Ciete rūpniecībai, un Pārtikas emulgatori nozarēs. Tas atrodas Rognac Cedex, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AZELIS UKRAINE LLC.

  Ukraina

  Uzņēmums AZELIS UKRAINE LLC., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī food ingredients, un food starches nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. ROQUETTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROQUETTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas ciete, Ēdienu piedevas, Garšvielas, ekstrakti un virces, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas ciete, un Ēdienu piedevas nozarēs. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 3. AIPK TRGOVINA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums AIPK TRGOVINA D.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī corn starch, perlite, un glucose syrups nozarēs. Tas atrodas Zagreb, Horvātija.

 4. CHP CARBOHYDRATE PIRNA GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums CHP CARBOHYDRATE PIRNA GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas ciete, Imports-eksports - aģenti, Garšvielas, ekstrakti un virces, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas ciete, un Imports-eksports - aģenti nozarēs. Tas atrodas Rosenberg, Vācija.

 5. A.D.E.A.

  Itālija

  Uzņēmums A.D.E.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī wheat starches, rice starch, fructose in powder and syrup form, un starch and maize dextrin nozarēs. Tas atrodas Busto Arsizio, Itālija.

 1. BASAR TICARET VE GIDA SANAYI A.S.

  Turcija

  Uzņēmums BASAR TICARET VE GIDA SANAYI A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī corn starch, un wheat starches nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. M/S ANGEL STARCH & FOOD PVT LTD

  Indija

  Uzņēmums M/S ANGEL STARCH & FOOD PVT LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas atrodas Erode, Indija.

 1. FLO SCHWENTER MENTALTRAINING

  Austrija

  Uzņēmums FLO SCHWENTER MENTALTRAINING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas ciete, Profesionālās apmācības un atbalsta organizācija, Tirgvedība - pētījumi, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas ciete, Profesionālās apmācības un atbalsta organizācija, un Tirgvedība - pētījumi nozarēs. Tas atrodas Oberndorf In Tirol, Austrija.

 2. POMATRANSPORT

  Vācija

  Uzņēmums POMATRANSPORT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī plants and equipment for the production of starches, glucose and dextrin, metal plate reinforcing equipment for car bodywork, un Surface mount device resistors nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. LYCKEBY AMYLEX, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums LYCKEBY AMYLEX, A.S., gadā un darbojas Ciete rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Saknes un gumi cietei un inulīnam, Pārtikas ciete, Saknes un gumi cietei un inulīnam, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Horazdovice, Čehija.

 4. BHONEYB

  Šveice

  Uzņēmums BHONEYB, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas atrodas Birmensdorf, Šveice.

 5. HONEST DERIVATIVES

  Indija

  Uzņēmums HONEST DERIVATIVES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī corn starch nozarēs. Tas atrodas Kolhapur, Indija.

 6. CGDA

  Kotdivuāra

  Uzņēmums CGDA, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, Pārtikas produkti - imports, eksports, Pārtikas ciete, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Abidjan, Kotdivuāra.

 7. SHENZHEN TOBECO TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN TOBECO TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas atrodas shenzhen, Ķīna.

 8. SÜDSTÄRKE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums SÜDSTÄRKE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Schrobenhausen, Vācija.

 1. WARTENBERG & CO (FACHGROSSHANDEL MIT ZUCKER U. STÄRKEPRODUKTEN, HANDELSAGENTUR)

  Austrija

  Uzņēmums WARTENBERG & CO (FACHGROSSHANDEL MIT ZUCKER U. STÄRKEPRODUKTEN, HANDELSAGENTUR), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. GHISETTI 1870 FRANCE

  Francija

  Uzņēmums GHISETTI 1870 FRANCE, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Le Chene, Francija.

 3. SVERIGES STÄRKELSEPROD / LYCKEBY STÄRKELSEN

  Zviedrija

  Uzņēmums SVERIGES STÄRKELSEPROD / LYCKEBY STÄRKELSEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ekstrakti, un Pārtikas ekstrakti nozarēs. Tas atrodas Karlshamn, Zviedrija.

 4. BENDERY STARCH PRODUCTS WORKS

  Moldāvija

  Uzņēmums BENDERY STARCH PRODUCTS WORKS, gadā un darbojas Ciete rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Bendery, Moldāvija.

 5. WANDER AG

  Šveice

  Uzņēmums WANDER AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Neuenegg, Šveice.

 6. LIMEX LEBENSMITTELHANDELSGES. MBH

  Vācija

  Uzņēmums LIMEX LEBENSMITTELHANDELSGES. MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Moers, Vācija.

 7. RIXONA B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums RIXONA B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas ciete nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ekstrakti, un Pārtikas ekstrakti nozarēs. Tas atrodas Oostrum Lb, Nīderlande.

 8. AVEBE EUROPEAN SALES CENTRE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AVEBE EUROPEAN SALES CENTRE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Meerbusch, Vācija.

 9. ROQUETTE LAISA ESPANA SA

  Spānija

  Uzņēmums ROQUETTE LAISA ESPANA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 10. DR. KRÖNER AROMA UND ZUTATEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DR. KRÖNER AROMA UND ZUTATEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ciete, un Pārtikas ciete nozarēs. Tas atrodas Ibbenbüren, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas