• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. BORGHI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Our product range includes: screw conveyors, chain conveyors, belt conveyors and pallet conveyors; bucket elevators; filters; rotary distributors; cleaning machines; dampers and specialised devices for product collection, discharge and extraction, with productivity varying from 10 to 300 t/h. Design and manufacture of complete agro-industrial systems, grain storage, silos plants, mills, rice mills, animal feed plants and port facilities. It also produces high-capacity industrial elevators for up to 1, 000 t/h.

 2. EXTRACTIS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EXTRACTIS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dury, Francija.

 3. NANO COMPUTING MACHINE TECHNOLOGY INDUSTRY

  Turcija

  Uzņēmums NANO COMPUTING MACHINE TECHNOLOGY INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī conveyor belts, un interlock elevators nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. SISTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums SISTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Yenimahalle, Turcija.

 5. TERLET B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums TERLET B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, un Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zutphen, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EXTREME BEARING B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums EXTREME BEARING B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ovezande, Nīderlande.

 2. OKAWARA MFG. CO., LTD.

  Japāna

  Uzņēmums OKAWARA MFG. CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī evaporators, un concentration, evaporation and crystallization machines and equipment nozarēs. Tas atrodas Haibara-Gun, Japāna.

 3. ÇAGAN PASLANMAZ

  Turcija

  Uzņēmums ÇAGAN PASLANMAZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. HIMALAYAN FOOD PARK

  Indija

  Uzņēmums HIMALAYAN FOOD PARK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī fruit juices, packing machines for the food-processing industry, un systems and equipment for the production of fruit juices nozarēs. Tas atrodas New Delhi, Indija.

 5. TECHNILAB DEVELOPMENT

  Francija

  Uzņēmums TECHNILAB DEVELOPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Lisses, Francija.

 1. BASHER POMPA IMALATI ENDUSTRI EKIPMANLARI BASINC TEKNOLOJILERI VE DIS TIC SAN LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums BASHER POMPA IMALATI ENDUSTRI EKIPMANLARI BASINC TEKNOLOJILERI VE DIS TIC SAN LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesuma sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, un Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. GI.BI. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GI.BI. S.P.A., gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī plants and equipment for slaughtering pigs nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 1. T-1 ADA

  Serbija

  Uzņēmums T-1 ADA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, oil presses, seed oil presses, un Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ada, Serbija.

 2. SAMTECH EXTRAKTIONSTECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums SAMTECH EXTRAKTIONSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Tadten, Austrija.

 3. TAYSAN MAKINA LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums TAYSAN MAKINA LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. BIOSPREMI

  Itālija

  Uzņēmums BIOSPREMI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nicosia, Itālija.

 5. HAGESANA GELENKIRCHEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAGESANA GELENKIRCHEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, un filters and filtration systems nozarēs. Tas atrodas Rinteln, Vācija.

 6. MACHINEFABRIEK HET STEMPEL

  Nīderlande

  Uzņēmums MACHINEFABRIEK HET STEMPEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, manifold heat exchangers, Mechanical construction, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un mixers for food industry nozarēs. Tas atrodas Zwijndrecht, Nīderlande.

 7. FOOD MACHINERY ONLINE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FOOD MACHINERY ONLINE LTD, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, used machines, Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, un Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas nozarēs. Tas atrodas Grimsby, Apvienotā Karaliste.

 8. ZGPU GROUP LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums ZGPU GROUP LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī flexible couplings for transmissions, un encoders nozarēs. Tas atrodas Gabrovo, Bulgārija.

 1. TALIA MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums TALIA MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 2. ÖZSTAR KURUYEMIŞ MAKINA SAN. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ÖZSTAR KURUYEMIŞ MAKINA SAN. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī caps, un Labelling systems nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. SHANDONG ZHONGDE FERMENTATION TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG ZHONGDE FERMENTATION TECHNOLOGY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 5. MAKSIMUM AMBALAJ MAKINALARI SAN. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums MAKSIMUM AMBALAJ MAKINALARI SAN. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs iesaiņojums nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Iepakojums - uzņēmumi, Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, wrapping machines, Iepakojums - uzņēmumi, un Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. D&W PROCESS TECHNOLOGY

  Nīderlande

  Uzņēmums D&W PROCESS TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Uden, Nīderlande.

 7. ROASTLINE MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ROASTLINE MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī roasted peanuts, un roasted coffee nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 8. TECNOVILL S.L.

  Spānija

  Uzņēmums TECNOVILL S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī palletizers, un packaging for foods nozarēs. Tas atrodas beniarjo, Spānija.

 9. FUDE MACHINERY

  Ķīna

  Uzņēmums FUDE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Food machine, un Packing machines nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 10. PAKDOLUM

  Turcija

  Uzņēmums PAKDOLUM, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

90 Uzņēmumi