• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pārtikas esences

Rezultāti

Pārtikas esences - Imports eksports

 1. P.A. AROMATICS FLAVORS SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  P.A Aromatics Flavors has been creating, making and marketing flavourings for the food industry, confectionery industry, beverage and liqueur industry and pharmaceutical industry since 1984. Flavourings for sweet and savoury products, beverages, products for oven-baking, cakes and dairy-based products. Essences and extracts for perfumes and cosmetics. UNI EN ISO 9001.

 2. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AROMI MEDITERRANEI VISA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas aromatizētāji nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas esences, Garšvielas, ekstrakti un virces, Pārtikas konservanti, natural flavours for the food and canning industry, natural extracts, flavourings for the confectionery industry, Pārtikas esences, aromatics and dehydrated vegetables, un natural flavours nozarēs. Tas atrodas Nocera Inferiore, Itālija.

 3. FABSTER AROMATIQUE

  Francija

  Uzņēmums FABSTER AROMATIQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas aromatizētāji, Pārtikas esences, Pārtikas aromatizētāji, Pārtikas esences, Manufacturer of food aromas, un food flavouring export nozarēs. Tas atrodas Angerville, Francija.

 4. PIZZA E ALTRO, S.L

  Spānija

  Uzņēmums PIZZA E ALTRO, S.L, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 5. MANUFACTURAS TABERNER

  Spānija

  Uzņēmums MANUFACTURAS TABERNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Virces, Flavourings, Desas un cīsiņi, un Virces nozarēs. Tas atrodas Ribarroja De Turia-Valencia, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PAXMAN LTD

  Grieķija

  Uzņēmums PAXMAN LTD, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Augļu sulas, lemon essences, natural essential oils for the beverage industry, Augļu sulas, un non-alcoholic fruit syrups nozarēs. Tas atrodas Ag. Stefanos, Patra, Grieķija.

 2. AIOH - ALL IN ONE HEUREKA

  Austrija

  Uzņēmums AIOH - ALL IN ONE HEUREKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī essences for foodstuffs nozarēs. Tas atrodas Golling, Austrija.

 3. COSMÉTIC PROVENCE INDUSTRY

  Francija

  Uzņēmums COSMÉTIC PROVENCE INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļas esences un rezinoīdi nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas esences, Piedevas dzērieniem, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas esences, Piedevas dzērieniem, un essential oils nozarēs. Tas atrodas Saint Pierre De Vassols, Francija.

 4. FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, natural flavours for the food and canning industry, Garšaugi, un additives for dressed pork products nozarēs. Tas atrodas Zulte, Beļģija.

 5. FLAVOLOGIC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLAVOLOGIC GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas aromatizētāji, Pārtikas esences, aromatic products, Pārtikas aromatizētāji, Pārtikas esences, un aromatising solutions nozarēs. Tas atrodas Vaterstetten, Vācija.

 1. L.R. FLAVOURS & FRAGRANCES INDUSTRIES S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums L.R. FLAVOURS & FRAGRANCES INDUSTRIES S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Nepārtikas esences un smaržvielas, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Pārtikas esences, Nepārtikas esences un smaržvielas, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Pārtikas esences, un fragrances nozarēs. Tas atrodas Belpasso, Itālija.

 2. NAFOODS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NAFOODS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Konservi, wholesale foodstuffs, un Konservi nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 1. LAFAZ TRADING BV

  Beļģija

  Uzņēmums LAFAZ TRADING BV, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Zīdaiņu pārtika, production of tomato concentrate, tomatoes, un Zīdaiņu pārtika nozarēs. Tas atrodas Lummen, Beļģija.

 2. WUXI ORIENT ANTS PACKAGING CO.,LTD.

  Vācija

  Uzņēmums WUXI ORIENT ANTS PACKAGING CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. MULTI-SERVICES APS AB

  Zviedrija

  Uzņēmums MULTI-SERVICES APS AB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Ēku tīrīšana un mazgāšana, cleaning services for the industrial building trade, office cleaning services, cleaning machines, pressing machines and spraying machines for shoe factories and shoemakers, un Ēku tīrīšana un mazgāšana nozarēs. Tas atrodas Helsingborg 25230, Zviedrija.

 4. THE FLAVORIST

  Beļģija

  Uzņēmums THE FLAVORIST, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas aromatizētāji nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas esences, nutrition, Pārtikas esences, un taste exhausters and condiments nozarēs. Tas atrodas Lanaken, Beļģija.

 5. CITRUS MEDITERRÁNEO

  Spānija

  Uzņēmums CITRUS MEDITERRÁNEO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas atrodas Orihuela, Spānija.

 6. ESSENTIALOIL.IN

  Indija

  Uzņēmums ESSENTIALOIL.IN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī essential oils, un Herbs and herbal products nozarēs. Tas atrodas New Delhi, Indija.

 7. SUKHDEVS FOOD LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SUKHDEVS FOOD LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 8. HEBEI XIECHENG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI XIECHENG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Amino acid nozarēs. Tas atrodas Shijiazhuang, Ķīna.

 1. ZQDINGCHENG MACHINERY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZQDINGCHENG MACHINERY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Food machine nozarēs. Tas atrodas Zhaoqing, Ķīna.

 2. SHANDONG HUANGXIN KITCHEN INDUSTRY LIMITED COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG HUANGXIN KITCHEN INDUSTRY LIMITED COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas atrodas ZIBO, Ķīna.

 3. PARS HERB

  Irāna

  Uzņēmums PARS HERB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas atrodas 71, Irāna.

 4. JUST FALAFELS

  Vācija

  Uzņēmums JUST FALAFELS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī chick-peas nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. NATURAL BIO

  Ķīna

  Uzņēmums NATURAL BIO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī antioxidants nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 6. SWENORD IMEX TRADING

  Zviedrija

  Uzņēmums SWENORD IMEX TRADING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī pastries, un spices for food nozarēs. Tas atrodas Nyköping, Zviedrija.

 7. SUNDERBAN VOF

  Nīderlande

  Uzņēmums SUNDERBAN VOF, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas atrodas Den Haag, Nīderlande.

 8. THE RESEARCH INSTITUTE OF FOOD SCIENCE AND TECHNOLOGY

  Irāna

  Uzņēmums THE RESEARCH INSTITUTE OF FOOD SCIENCE AND TECHNOLOGY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī 24-hour repairs nozarēs. Tas atrodas Mashhad, Irāna.

 9. JILIN PROVINCE JUHUI IMP&EXP TRADE COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums JILIN PROVINCE JUHUI IMP&EXP TRADE COMPANY, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas atrodas Changchun, Ķīna.

 10. EVOCATIVE MANAGEMENT SERVICES

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums EVOCATIVE MANAGEMENT SERVICES, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī food processing nozarēs. Tas atrodas Solon, Amerikas Savienotās Valstis.