• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pārtikas konservanti

Rezultāti

Pārtikas konservanti - Imports eksports

 1. NEUPERT INGREDIENTS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Neupert Ingredients stands for worldwide trade with plant-based raw materials, additives and specialities. For many years, we have supplied the food, cosmetics, pharmaceutical and animal feed industries with raw materials that are then processed to create a wide variety of notable products. Our customers' high standards in terms of quality and price-performance ratio take priority. Our product range includes thickening, binding and gelling agents, anti-oxidation agents, functional proteins, superfoods, powdered milk products, amino acids, psyllium, acidity regulators, lecithins, sweeteners and starch derivatives, micro algae, extracts and different specialities. Our long-standing experience in raw materials trade allows us to analyse the international market continually and provide customers with expert advice on price development and purchase decisions for recognisable trends.

 2. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AROMI MEDITERRANEI VISA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas aromatizētāji nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas esences, Garšvielas, ekstrakti un virces, Pārtikas konservanti, natural flavours for the food and canning industry, natural extracts, flavourings for the confectionery industry, Pārtikas esences, aromatics and dehydrated vegetables, un natural flavours nozarēs. Tas atrodas Nocera Inferiore, Itālija.

 3. PURIF'AIR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PURIF'AIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas konservanti, air purifiers, Odour purification, Pollution - services for the environment, Odour elimination, Odour removal product, treatment of smells, treating and destroying odours, un Products to fight olfactory pollution nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 4. FODEY ENTERPRISES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FODEY ENTERPRISES LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī gum arabic nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. BESTHEMP, DIPL. ING. FH UTA STECHL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BESTHEMP, DIPL. ING. FH UTA STECHL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas atrodas Rattenkirchen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MANUFACTURAS CEYLAN SL

  Spānija

  Uzņēmums MANUFACTURAS CEYLAN SL, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, Pārtikas konservanti, brine, additives for dressed pork products, Garšvielas, ekstrakti un virces, un Pārtikas konservanti nozarēs. Tas atrodas VALENCIA, Spānija.

 2. ADITIVOS DEL MEDITERRÁNEO SL

  Spānija

  Uzņēmums ADITIVOS DEL MEDITERRÁNEO SL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ēdienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas konservanti, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas konservanti, food starches, un raw chemicals nozarēs. Tas atrodas Picassent, Spānija.

 3. VITALUNDFITMIT100 GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VITALUNDFITMIT100 GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas atrodas Jüchen, Vācija.

 4. BIENCA - BIOTECHNOLOGICAL ENZYMATIC CATALYSE

  Beļģija

  Uzņēmums BIENCA - BIOTECHNOLOGICAL ENZYMATIC CATALYSE, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, enzymes, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Seneffe, Beļģija.

 5. O SOLE E NAPULE SRL

  Itālija

  Uzņēmums O SOLE E NAPULE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī canned pulses, vinegar, un packaged broccoli nozarēs. Tas atrodas Marigliano, Itālija.

 1. CALABRIA & CALABRIA DI SIRIANNI AGOSTINO

  Itālija

  Uzņēmums CALABRIA & CALABRIA DI SIRIANNI AGOSTINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī preserved food, marmalades, Seasonings, un sauces nozarēs. Tas atrodas Polistena, Itālija.

 2. GLASS STUDIO

  Bulgārija

  Uzņēmums GLASS STUDIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī catering, buffet dinner, un buffet tables for hotels, restaurants and public buildings nozarēs. Tas atrodas Pernik, Bulgārija.

 1. HANDARY

  Beļģija

  Uzņēmums HANDARY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu piedevas, un Ēdienu piedevas nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. STIERNON

  Beļģija

  Uzņēmums STIERNON, gadā un darbojas Kosmētika nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas konservanti, parapharmaceuticals, research and development, Pārtikas konservanti, un food additives nozarēs. Tas atrodas Ghislenghien, Beļģija.

 3. GALACTIC

  Beļģija

  Uzņēmums GALACTIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī lactic acid, un food starches nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 4. INGREDIENTES ALIMENTARIOS COMEXSA SL

  Spānija

  Uzņēmums INGREDIENTES ALIMENTARIOS COMEXSA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšvielas, ekstrakti un virces nozarē. Tas darbojas arī Virces, Pārtikas konservanti, additives, Virces, un Pārtikas konservanti nozarēs. Tas atrodas Vilassar De Dalt, Spānija.

 5. WOODCHEM

  Nīderlande

  Uzņēmums WOODCHEM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Fungicīdu un insekticīdu koka apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas konservanti, Wood protection products, Fungicides and bactericides, un Pārtikas konservanti nozarēs. Tas atrodas Alkmaar, Nīderlande.

 6. SPD PIR

  Ukraina

  Uzņēmums SPD PIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī chemical preservatives for the food industry nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 7. BROES CHEMICALS

  Beļģija

  Uzņēmums BROES CHEMICALS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas konservanti, food additives, food ingredients, food starches, un Pārtikas konservanti nozarēs. Tas atrodas Antwerp, Beļģija.

 8. LANUCO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LANUCO GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Vitamīni un provitamīni nozarē. Tas darbojas arī Uztura bagātinātāji, Pārtikas konservanti, Pārtikas aromatizētāji, Bišu vasks, Uztura bagātinātāji, Pārtikas konservanti, Pārtikas aromatizētāji, un Bišu vasks nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 1. THE PROTEIN COMPANY

  Beļģija

  Uzņēmums THE PROTEIN COMPANY, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, research and development, proteins, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Bastogne, Beļģija.

 2. ARSHINE FOOD ADDITIVES CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ARSHINE FOOD ADDITIVES CO., LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas atrodas Changsha, Ķīna.

 3. YURT KONSERVE

  Turcija

  Uzņēmums YURT KONSERVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. GEBRÜDER LEIMER KG

  Vācija

  Uzņēmums GEBRÜDER LEIMER KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas konservanti, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Pārtikas konservanti, un Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Traunstein, Vācija.

 5. PMP DISTRIBUCIONES

  Spānija

  Uzņēmums PMP DISTRIBUCIONES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas atrodas Las Palmas De Gran Canaria, Spānija.

 6. FFB GEBRÜDER HOLZINGER HANDELSKONTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FFB GEBRÜDER HOLZINGER HANDELSKONTOR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas konservanti, un Pārtikas konservanti nozarēs. Tas atrodas Neu-Ulm, Vācija.

 7. SHANTOU YUFENG MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANTOU YUFENG MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas atrodas Shantou, Ķīna.

 8. ENERGY366 PTY LTD

  Dienvidāfrika

  Uzņēmums ENERGY366 PTY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas atrodas Johannesburg, Dienvidāfrika.

 9. FIBRACO 1998 SL

  Spānija

  Uzņēmums FIBRACO 1998 SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 10. CROP IBERICA SA

  Spānija

  Uzņēmums CROP IBERICA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī Nepārtikas esences un smaržvielas, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Nepārtikas esences un smaržvielas, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Arganda, Spānija.