• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli

Rezultāti

Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli - Imports eksports

 1. DILANDA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DILANDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī custom gaskets to design, rubber gaskets, seals, piston seals, sheared gaskets, nylon washers, un rubber washers nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. DILANDA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DILANDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī custom gaskets to design, rubber gaskets, seals, piston seals, sheared gaskets, nylon washers, un rubber washers nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. JANNASCH GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums JANNASCH GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Neuhausen, Vācija.

 4. ALMOFLON SNC

  Itālija

  Uzņēmums ALMOFLON SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Flat joints, Industrial technical items, un components for valves nozarēs. Tas atrodas Grumello Del Monte, Itālija.

 5. E.T.I. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums E.T.I. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī actuators, pressure gauges, thermometers, un pressure regulators nozarēs. Tas atrodas Belpasso, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SPIROFLEX D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums SPIROFLEX D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Ruscica, Horvātija.

 2. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rusija

  Uzņēmums INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsaino metālu cauruļu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Bugulma, Rusija.

 3. NEXA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums NEXA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Metāla furnitūra, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Zocco Di Erbusco, Itālija.

 4. COLAS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums COLAS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Gratkorn, Austrija.

 5. PEARWALK ENGINEERING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PEARWALK ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, metal expansion joints, rubber bellows, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un metal bellows nozarēs. Tas atrodas Furness Vale, Apvienotā Karaliste.

 1. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  Itālija

  Uzņēmums L.G. LAVORAZIONE GOMMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 2. COEMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COEMI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Metāla furnitūra, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Peschiera Borromeo, Itālija.

 1. A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Foresto Sparso, Itālija.

 2. GUARNIPOL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GUARNIPOL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermētiski savienojumi un pakojumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. GUIN TECHNOLOGY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GUIN TECHNOLOGY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Castelli Calepio, Itālija.

 4. BFM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BFM S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Metāla furnitūra, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Padova, Itālija.

 5. VIESSE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VIESSE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Adrara San Martino, Itālija.

 6. KSA ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KSA ITALIA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Agrate Brianza, Itālija.

 7. FORESTI GOMMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FORESTI GOMMA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Tavernola Bergamasca, Itālija.

 8. MICROTEM S.N.C. .

  Itālija

  Uzņēmums MICROTEM S.N.C. ., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas La Spezia, Itālija.

 1. FUMAGALLI GUARNIZIONI

  Itālija

  Uzņēmums FUMAGALLI GUARNIZIONI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Brugherio, Itālija.

 2. FUTURA GOMM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FUTURA GOMM S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Paratico, Itālija.

 3. ITALTENUTE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALTENUTE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Pontoglio, Itālija.

 4. SHANGHAI CARBON INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI CARBON INTERNATIONAL TRADE CO., LTD., gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī graphite electrodes nozarēs. Tas atrodas Xuzhou,jiangsu, Ķīna.

 5. GUARNIFLON S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GUARNIFLON S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Castelli Calepio, Itālija.

 6. AERRE DI RADAELLI SERGIO

  Itālija

  Uzņēmums AERRE DI RADAELLI SERGIO, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Arosio, Itālija.

 7. HPS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums HPS S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 8. RO - RA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RO - RA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Castelli Calepio, Itālija.

 9. S.V. GOMMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.V. GOMMA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Metāla furnitūra, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Carobbio Degli Angeli, Itālija.

 10. TECNOGUARNIZIONI

  Itālija

  Uzņēmums TECNOGUARNIZIONI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas blīvējumi nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli, un Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Soliera, Itālija.