• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pakalpojumi atklātā jūrā

Rezultāti

Pakalpojumi atklātā jūrā - Imports eksports

 1. MAINTENANCE PARTNERS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAINTENANCE PARTNERS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecība - apkope, Rewinding of electric motors, Steam turbine repairs, Reciprocating compressor overhaul, Rotor repairs, Wind turbine maintenance, Vacuum blower repairs, Cintrifugal compressor repairs, un reverse engineering of spare parts nozarēs. Tas atrodas Zwijndrecht, Beļģija.

 2. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija celtniecībai, Pakalpojumi atklātā jūrā, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija celtniecībai, Pakalpojumi atklātā jūrā, un rubber articles for the mining industry nozarēs. Tas atrodas Nørresundby, Dānija.

 3. TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES

  Nīderlande

  Uzņēmums TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī wind power nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 4. OUTSOURCING UKRAINE

  Ukraina

  Uzņēmums OUTSOURCING UKRAINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Programų kūrimas ir tobulinimas nozarē. Tas darbojas arī Web attīstība, Duomenų suvedimas į kompiuterį, Pakalpojumi atklātā jūrā, Datu analīze, Web attīstība, Duomenų suvedimas į kompiuterį, Pakalpojumi atklātā jūrā, un Datu analīze nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhia, Ukraina.

 5. GWS OFFSHORE

  Lihtenšteinas Firstiste

  Uzņēmums GWS OFFSHORE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Balzers, Lihtenšteinas Firstiste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OEG OFFSHORE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OEG OFFSHORE LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī engineering projects for offshore platforms and systems, un logistics services nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 2. EASTVANTAGE

  Beļģija

  Uzņēmums EASTVANTAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Brussels, Beļģija.

 3. VIDURTA

  Francija

  Uzņēmums VIDURTA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģiju personāls - atlase un vervēšana, Informācijas tehnoloģijas - pakalpojumi, Web attīstība, indian, Informācijas tehnoloģiju personāls - atlase un vervēšana, Informācijas tehnoloģijas - pakalpojumi, un Web attīstība nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 4. UAB IPS BALTICS WIND SERVICE

  Lietuva

  Uzņēmums UAB IPS BALTICS WIND SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī payroll processing, Human resources management, un maritime services nozarēs. Tas atrodas Klaipeda, Lietuva.

 5. SIMEX AS

  Norvēģija

  Uzņēmums SIMEX AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, boilers, Pipelines, oil and gas - installations, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Stavanger, Norvēģija.

 1. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Beļģija

  Uzņēmums SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, Piekrasta būvniecība, un offshore works nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 2. NORSEA GROUP DENMARK

  Dānija

  Uzņēmums NORSEA GROUP DENMARK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Esbjerg, Dānija.

 1. APS S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums APS S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, un systems and equipment for oil refineries nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 2. PROSPECTACY LIMITED

  Kipra

  Uzņēmums PROSPECTACY LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī international tax planning nozarēs. Tas atrodas Nicosia, Kipra.

 3. PROSPEZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PROSPEZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Montalto Uffugo, Itālija.

 4. AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C.

  Itālija

  Uzņēmums AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sant'andrea Frius, Itālija.

 5. CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL

  Nīderlande

  Uzņēmums CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Utrecht, Nīderlande.

 6. AVENTA GROUP

  Francija

  Uzņēmums AVENTA GROUP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 7. PERGEMINE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PERGEMINE S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi atklātā jūrā, Caururbšanas iekārtas, Pakalpojumi atklātā jūrā, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 8. SAM SOLUTIONS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAM SOLUTIONS GMBH, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Computer security consulting service nozarēs. Tas atrodas Gilching, Vācija.

 1. TRIVELLAZIONI CUPO DI CUPO GERARDO

  Itālija

 2. SI.AR. TRIVELLAZIONI

  Itālija

 3. CARDUCCI FRATELLI

  Itālija

 4. I.LA.SPE. - IMPRESA LAVORI SPECIALISTICI - S.R.L.S. UNIPERSONALE

  Itālija

 5. GEOTER S.R.L.

  Itālija

 6. CARUSO MARIO

  Itālija

 7. VINCIGUERRA SRLS

  Itālija

 8. BASEKIM KIMYASAL URUNLER IC BE DIS TIC LT

  Turcija

  Uzņēmums BASEKIM KIMYASAL URUNLER IC BE DIS TIC LT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skaņas izolācijas materiāli nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, Business Plan Writing, Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, cellulose, un tar and bitumen solvents nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. PERFOX S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PERFOX S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 10. KONPLAN SYSTEMHAUS AG

  Šveice

  Uzņēmums KONPLAN SYSTEMHAUS AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Rotkreuz, Šveice.