• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pakalpojumi atklātā jūrā

Rezultāti

Pakalpojumi atklātā jūrā - Imports eksports

 1. MAINTENANCE PARTNERS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAINTENANCE PARTNERS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecība - apkope, Rewinding of electric motors, Steam turbine repairs, Reciprocating compressor overhaul, Rotor repairs, Wind turbine maintenance, Vacuum blower repairs, Cintrifugal compressor repairs, un reverse engineering of spare parts nozarēs. Tas atrodas Zwijndrecht, Beļģija.

 2. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija celtniecībai, Pakalpojumi atklātā jūrā, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija celtniecībai, Pakalpojumi atklātā jūrā, un rubber articles for the mining industry nozarēs. Tas atrodas Nørresundby, Dānija.

 3. CAMEROON DIVING SERVICES LTD

  Kamerūna

  Uzņēmums CAMEROON DIVING SERVICES LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī submarines, underwater arc welding, un Underwater works nozarēs. Tas atrodas Douala, Kamerūna.

 4. OUTSOURCING UKRAINE

  Ukraina

  Uzņēmums OUTSOURCING UKRAINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Programų kūrimas ir tobulinimas nozarē. Tas darbojas arī Web attīstība, Duomenų suvedimas į kompiuterį, Pakalpojumi atklātā jūrā, Datu analīze, Web attīstība, Duomenų suvedimas į kompiuterį, Pakalpojumi atklātā jūrā, un Datu analīze nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhia, Ukraina.

 5. TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES

  Nīderlande

  Uzņēmums TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī wind power nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OFFSHORE INDIA DATA ENTRY

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums OFFSHORE INDIA DATA ENTRY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Schaumburg Il, Amerikas Savienotās Valstis.

 2. GWS OFFSHORE

  Lihtenšteinas Firstiste

  Uzņēmums GWS OFFSHORE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Balzers, Lihtenšteinas Firstiste.

 3. OEG OFFSHORE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OEG OFFSHORE LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī engineering projects for offshore platforms and systems, un logistics services nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 4. SIMEX AS

  Norvēģija

  Uzņēmums SIMEX AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, boilers, Pipelines, oil and gas - installations, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Stavanger, Norvēģija.

 5. UAB IPS BALTICS WIND SERVICE

  Lietuva

  Uzņēmums UAB IPS BALTICS WIND SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī payroll processing, Human resources management, un maritime services nozarēs. Tas atrodas Klaipeda, Lietuva.

 1. EASTVANTAGE

  Filipīnas

  Uzņēmums EASTVANTAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Metro Manila, Filipīnas.

 2. VIDURTA

  Francija

  Uzņēmums VIDURTA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģiju personāls - atlase un vervēšana, Informācijas tehnoloģijas - pakalpojumi, Web attīstība, indian, Informācijas tehnoloģiju personāls - atlase un vervēšana, Informācijas tehnoloģijas - pakalpojumi, un Web attīstība nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 1. EASTVANTAGE

  Beļģija

  Uzņēmums EASTVANTAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Brussels, Beļģija.

 2. NORSEA GROUP DENMARK

  Dānija

  Uzņēmums NORSEA GROUP DENMARK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Esbjerg, Dānija.

 3. APS S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums APS S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, un systems and equipment for oil refineries nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 4. 1VU

  Tunisija

  Uzņēmums 1VU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Informācijas tehnoloģijas - programmatūra nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi atklātā jūrā, offshore platforms and installations, un Pakalpojumi atklātā jūrā nozarēs. Tas atrodas Tunis, Tunisija.

 5. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Beļģija

  Uzņēmums SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, Piekrasta būvniecība, un offshore works nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 6. PROSPEZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PROSPEZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Montalto Uffugo, Itālija.

 7. PROSPECTACY LIMITED

  Kipra

  Uzņēmums PROSPECTACY LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī international tax planning nozarēs. Tas atrodas Nicosia, Kipra.

 8. AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C.

  Itālija

  Uzņēmums AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sant'andrea Frius, Itālija.

 1. SQUARTZ TECHNOLOGIES

  Brazīlija

  Uzņēmums SQUARTZ TECHNOLOGIES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī software, un information systems nozarēs. Tas atrodas CURITIBA, Brazīlija.

 2. MEA GLOBAL SERVICES

  Tunisija

  Uzņēmums MEA GLOBAL SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Tunis, Tunisija.

 3. PERGEMINE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PERGEMINE S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi atklātā jūrā, Caururbšanas iekārtas, Pakalpojumi atklātā jūrā, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 4. AVENTA GROUP

  Francija

  Uzņēmums AVENTA GROUP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL

  Nīderlande

  Uzņēmums CAMJO.TV OFFSHOREMEDIA.NL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Utrecht, Nīderlande.

 6. GOLD IT INTERACTIVE

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums GOLD IT INTERACTIVE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Princeton, Amerikas Savienotās Valstis.

 7. SAM SOLUTIONS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAM SOLUTIONS GMBH, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Computer security consulting service nozarēs. Tas atrodas Gilching, Vācija.

 8. GEOTER S.R.L.

  Itālija

 9. SI.AR. TRIVELLAZIONI

  Itālija

 10. TRIVELLAZIONI CUPO DI CUPO GERARDO

  Itālija

Filtri

Rezultāti

Pakalpojumi atklātā jūrā - Imports eksports

Rezultātu skaits

597 Uzņēmumi