• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā

Rezultāti

Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā - Imports eksports

 1. BASEKIM KIMYASAL URUNLER IC BE DIS TIC LT

  Turcija

  Uzņēmums BASEKIM KIMYASAL URUNLER IC BE DIS TIC LT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skaņas izolācijas materiāli nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, Business Plan Writing, Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, cellulose, un tar and bitumen solvents nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. KONPLAN SYSTEMHAUS AG

  Šveice

  Uzņēmums KONPLAN SYSTEMHAUS AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Rotkreuz, Šveice.

 3. SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE

  Turcija

  Uzņēmums SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī geological surveys, geological surveys, plots drilled, un Geotechnical solutions for ground surfaces nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. EUROSKYPARK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EUROSKYPARK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Satelīti - materiāli un parīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, un b2b services nozarēs. Tas atrodas Saarbrücken, Vācija.

 5. EXSIF OCS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EXSIF OCS LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Noliktavu rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, Horizontal storage tanks, un Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GN SOLIDS CONTROL UK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GN SOLIDS CONTROL UK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Chatham, Apvienotā Karaliste.

 2. JENZ PEOPLE

  Nīderlande

  Uzņēmums JENZ PEOPLE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Personāla vadības ārnodrošināšana nozarē. Tas darbojas arī Pagaidu darbs - starptautiska darbaspēka komplektēšana, Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, human resource optimisation, offshore works, Pagaidu darbs - starptautiska darbaspēka komplektēšana, un Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarēs. Tas atrodas Geleen, Nīderlande.

 3. OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA

  Portugāle

  Uzņēmums OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Nesagraujošās pārbaudes, Nesagraujošās pārbaudes, un boat maintenance nozarēs. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 4. FIDUSUISSE OFFSHORE

  Šveice

  Uzņēmums FIDUSUISSE OFFSHORE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Advice on establishing a business nozarēs. Tas atrodas Geneve, Šveice.

 5. KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, un Urbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Celle, Vācija.