• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā

Rezultāti

Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā - Imports eksports

 1. KONPLAN SYSTEMHAUS AG

  Šveice

  Uzņēmums KONPLAN SYSTEMHAUS AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Rotkreuz, Šveice.

 2. SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE

  Turcija

  Uzņēmums SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī geological surveys, geological surveys, plots drilled, un Geotechnical solutions for ground surfaces nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. GN SOLIDS CONTROL UK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GN SOLIDS CONTROL UK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Chatham, Apvienotā Karaliste.

 4. EUROSKYPARK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EUROSKYPARK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Satelīti - materiāli un parīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, un b2b services nozarēs. Tas atrodas Saarbrücken, Vācija.

 5. JENZ PEOPLE

  Nīderlande

  Uzņēmums JENZ PEOPLE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Personāla vadības ārnodrošināšana nozarē. Tas darbojas arī Pagaidu darbs - starptautiska darbaspēka komplektēšana, Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, human resource optimisation, offshore works, Pagaidu darbs - starptautiska darbaspēka komplektēšana, un Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarēs. Tas atrodas Geleen, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EXSIF OCS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EXSIF OCS LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Noliktavu rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā, Horizontal storage tanks, un Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 2. HI-TECH ITO

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums HI-TECH ITO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Santa Clara, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. ILLIATIV SERVICES

  Maroka

  Uzņēmums ILLIATIV SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Software publisher, un Website creation and administration nozarēs. Tas atrodas Marrakech, Maroka.

 4. OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA

  Portugāle

  Uzņēmums OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Nesagraujošās pārbaudes, Nesagraujošās pārbaudes, un boat maintenance nozarēs. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 5. FIDUSUISSE OFFSHORE

  Šveice

  Uzņēmums FIDUSUISSE OFFSHORE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Advice on establishing a business nozarēs. Tas atrodas Geneve, Šveice.

 1. KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, un Urbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Celle, Vācija.

 2. SMARTCOM

  Maroka

  Uzņēmums SMARTCOM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī call centre nozarēs. Tas atrodas Fes, Maroka.

 1. LIONS IN LAW CORP

  Beliza

  Uzņēmums LIONS IN LAW CORP, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Belize City, Beliza.

 2. PROSERV OIL & GAS INTERNATIONAL INC LLC

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Uzņēmums PROSERV OIL & GAS INTERNATIONAL INC LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi jūras krastā un atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī electric marine engines, un water pumps nozarēs. Tas atrodas Dubai, Apvienotie Arābu Emirāti.