• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pannas un formas cepšanai krāsnī

Rezultāti

Pannas un formas cepšanai krāsnī - Imports eksports

 1. AMC TEIXEIRA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AMC TEIXEIRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī Vienreizlietojami trauki un piederumi no papīra un plastmasas, disposable items for pastry, cake base moulds, tulip liner for cakes, muffins and cupcakes, tulip muffin liners, Cakeboard Round, cake bottoms, supplies for cake shops, un Disposable Cake Circle Base Boards nozarēs. Tas atrodas Vila Nova Do Campo, Portugāle.

 2. ACS COATING SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ACS COATING SYSTEMS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas atrodas Wilhelmshaven, Vācija.

 3. ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas atrodas Eschweiler, Vācija.

 4. HAPPYFLEX BY ELASTOTECH

  Itālija

  Uzņēmums HAPPYFLEX BY ELASTOTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 5. VALS-PRINT UKRAINE LTD

  Ukraina

  Uzņēmums VALS-PRINT UKRAINE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī patisserie boxes, packaging for confectionary, Moulds, confectionery industry, un moulds for sweets nozarēs. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DEMMLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEMMLER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. FORBANMETAL

  Spānija

  Uzņēmums FORBANMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, non-stick baking trays, moulds, Trays, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Terrassa, Spānija.

 3. CONTACTO BANDER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CONTACTO BANDER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī Cutlery boxes nozarēs. Tas atrodas Erkrath, Vācija.

 4. A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī moulds for sweets, cake base moulds, baking moulds for industrial bakery products, un Cake-setting rings for bakery production nozarēs. Tas atrodas Schorndorf, Vācija.

 5. AMERICAN PAN UK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AMERICAN PAN UK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī baking tins, un non-stick baking trays nozarēs. Tas atrodas Irlam, Apvienotā Karaliste.

 1. CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL

  Francija

  Uzņēmums CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Saint Marcel, Francija.

 2. PANIBOIS

  Francija

  Uzņēmums PANIBOIS, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, Iepakojums no koka, Pannas un formas cepšanai krāsnī, un Iepakojums no koka nozarēs. Tas atrodas Marcilly En Villette, Francija.

 1. DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes ceptuvju krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, industrial cooling, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Bautzen, Vācija.

 2. RUTH GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums RUTH GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - papīrs un kartons, Marcipāns, Iepakojums - papīrs un kartons, Food colourings, chocolate, un Marcipāns nozarēs. Tas atrodas Bochum-Wattenscheid, Vācija.

 3. OPELKA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OPELKA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Remseck Am Neckar, Vācija.

 4. SIPALDIS SA

  Francija

  Uzņēmums SIPALDIS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons - ražošana nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - papīrs un kartons, Pannas un formas cepšanai krāsnī, Iepakojums - papīrs un kartons, aluminium food containers, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Andrézieux Bouthéon, Francija.

 5. ENO SAS

  Francija

  Uzņēmums ENO SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī Krāsnis un lampas kempingiem, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Krāsnis un lampas kempingiem, household cooking appliances, heater, un Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi nozarēs. Tas atrodas Niort Cedex 9, Francija.

 6. DREIER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DREIER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Pannas un formas cepšanai krāsnī, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Zivis, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Pannas un formas cepšanai krāsnī, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Georgsmarienhütte, Vācija.

 7. F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Rūpnieciskie naži, Pannas un formas cepšanai krāsnī, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Rūpnieciskie naži, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 8. BMTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BMTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Rechtmehring, Vācija.

 1. H. RÄUCHLE BACKGERÄTE

  Vācija

  Uzņēmums H. RÄUCHLE BACKGERÄTE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Pannas un formas cepšanai krāsnī, Zivis, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Ditzingen, Vācija.

 2. JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY

  Vācija

  Uzņēmums JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, Pannas un formas cepšanai krāsnī, Maizes ceptuvju krāsnis, blades for bread slicing machines, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. AMERICAN PAN EUROPE

  Rumānija

  Uzņēmums AMERICAN PAN EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī baking tins, un non-stick baking trays nozarēs. Tas atrodas Alexandria, Rumānija.

 4. CLEAN BAKING PRODUCTS

  Beļģija

  Uzņēmums CLEAN BAKING PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī craft bread making, un cooking plant and equipment for the food and preserves industry nozarēs. Tas atrodas Zwijndrecht, Beļģija.

 5. BLEX, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums BLEX, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī barbour waxing nozarēs. Tas atrodas Karlovy Vary, Čehija.

 6. DEMARLE

  Francija

  Uzņēmums DEMARLE, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī kitchen accessories nozarēs. Tas atrodas Wavrin, Francija.

 7. BELUX

  Beļģija

  Uzņēmums BELUX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī stoves, un Kitchenware nozarēs. Tas atrodas Membach, Beļģija.

 8. METALTEX BELUX

  Beļģija

  Uzņēmums METALTEX BELUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, Pannas un formas cepšanai krāsnī, un houseware nozarēs. Tas atrodas Pepinster, Beļģija.

 9. KEMPF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KEMPF GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarē. Tas darbojas arī non-stick products nozarēs. Tas atrodas Rohrbach, Vācija.

 10. BICO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BICO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, Slotas, Pannas un formas cepšanai krāsnī, un Slotas nozarēs. Tas atrodas Pfaffenhofen, Vācija.