• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. LICAR

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LICAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Centrbēdzes sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Iegremdējamie sūkņi, Papīrs - ražošanas iekārtas, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Submersible pumps, Sūkņi, Iegremdējamie sūkņi, liquid pumps, un Elbow propeller pump nozarēs. Tas atrodas Tolosa-Guipúzcoa, Spānija.

 2. SOPEM

  Beļģija

  Uzņēmums SOPEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs - ražošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Machines - import-export, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Soignies, Beļģija.

 3. SIMEC GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums SIMEC GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Papīrs - ražošanas iekārtas, Fotogravīra, metal milling, heated rollers, Papīrs - ražošanas iekārtas, un Fotogravīra nozarēs. Tas atrodas Olgiate Olona, Itālija.

 4. MACCHINE CARU' S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACCHINE CARU' S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Textile machine manufacture, machinery for automatic fabric cutting, un Laser engraving machines nozarēs. Tas atrodas Lonate Pozzolo, Itālija.

 5. CPERKIN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CPERKIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīra apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, core cutters, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Birstall, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Taufkirchen, Vācija.

 2. TECHNICARTON

  Francija

  Uzņēmums TECHNICARTON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gofrēts kartons, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Gofrēts kartons, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas St Paul En Jarez, Francija.

 3. PAPER ENGINEERING

  Slovēnija

  Uzņēmums PAPER ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nova Gorica, Slovēnija.

 4. JIDONG LIGHT INDUSTRY CARTON MACHINERY FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums JIDONG LIGHT INDUSTRY CARTON MACHINERY FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī automatic packaging machinery, cartonboard printers, fully automatic packaging machine, un industrial gluing machines nozarēs. Tas atrodas Dongguang County,cangzhou City, Ķīna.

 5. TALLERES CASABLANCA

  Spānija

  Uzņēmums TALLERES CASABLANCA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī cardboard and pasteboard working, un Cardboard products - manufacturing machinery nozarēs. Tas atrodas Zuera-Zaragoza, Spānija.

 1. PAPER ENGINEERING

  Slovēnija

  Uzņēmums PAPER ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nova Gorica, Slovēnija.

 2. GUSCHKY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GUSCHKY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 1. TECHPAP

  Francija

  Uzņēmums TECHPAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, paper and paper products industry business associations, paper, coated paper-board and cartonboard, coated paper, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gieres, Francija.

 2. ALLIMAND

  Francija

  Uzņēmums ALLIMAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Papīra apstrādes iekārtas, Papīrs - kancelejas preces, Papīra apstrādes iekārtas, un Papīrs - kancelejas preces nozarēs. Tas atrodas Rives Sur Fure, Francija.

 3. ANDRITZ AG

  Austrija

  Uzņēmums ANDRITZ AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, plants, machines and equipment for the preparation of wood and cellulose pulp, trays for transporting seeds, un driers nozarēs. Tas atrodas Graz, Austrija.

 4. PH - QUESTEC GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PH - QUESTEC GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Langenfeld, Vācija.

 5. KADANT LAMORT

  Francija

  Uzņēmums KADANT LAMORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī separators, un blades nozarēs. Tas atrodas Vitry Le Francois, Francija.

 6. IBERCUTTING

  Spānija

  Uzņēmums IBERCUTTING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Castell-Platja D'aro, Spānija.

 7. VIA AQUARIA

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums VIA AQUARIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī luxury packaging manufacturer nozarēs. Tas atrodas Klaipeda, Apvienotā Karaliste.

 8. HDT MACHINES

  Brazīlija

  Uzņēmums HDT MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Santa Bárbara Doeste, Brazīlija.

 1. PROIPAFISA

  Spānija

  Uzņēmums PROIPAFISA, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, satellite reception equipment, waste recycling system design, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un plants for recovering and recycling metals from waste nozarēs. Tas atrodas Celrà-Girona, Spānija.

 2. VALCO MELTON FRANCE

  Francija

  Uzņēmums VALCO MELTON FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī thermo-setting adhesives, Glue systems, un packing nozarēs. Tas atrodas Valence, Francija.

 3. SATE SRL

  Itālija

  Uzņēmums SATE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīra apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Serravalle Pistoiese, Itālija.

 4. FREMDSPRACHENSERVICE ENGLISCH NIEDERLÄNDISCH DEUTSCH

  Vācija

  Uzņēmums FREMDSPRACHENSERVICE ENGLISCH NIEDERLÄNDISCH DEUTSCH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Mülsen, Vācija.

 5. ELENA TYUKAVKINA

  Vācija

  Uzņēmums ELENA TYUKAVKINA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Au, Vācija.

 6. KERN AG

  Vācija

  Uzņēmums KERN AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Saarbrücken, Vācija.

 7. JÁNOS BÖLCSKEI

  Vācija

  Uzņēmums JÁNOS BÖLCSKEI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Halle, Vācija.

 8. ÜBERSETZUNGSBÜRO LU WANG-KUBERT

  Vācija

  Uzņēmums ÜBERSETZUNGSBÜRO LU WANG-KUBERT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 9. DOLMETSCHER-/ÜBERSETZERBÜRO JOCHEN WENDT

  Vācija

  Uzņēmums DOLMETSCHER-/ÜBERSETZERBÜRO JOCHEN WENDT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 10. HAAS AG

  Šveice

  Uzņēmums HAAS AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Iesiešanas iekārtas un materiāli, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Iesiešanas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Volketswil, Šveice.

Filtri

Rezultāti

Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

1388 Uzņēmumi