• europages
  • >
  • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
  • >
  • papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

  1. LICAR

    Spānija

    Verified by europages badge

    Uzņēmums LICAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Centrbēdzes sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Iegremdējamie sūkņi, Papīrs - ražošanas iekārtas, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Submersible pumps, Sūkņi, Iegremdējamie sūkņi, liquid pumps, un Elbow propeller pump nozarēs. Tas atrodas Tolosa-Guipúzcoa, Spānija.

  2. SOPEM

    Beļģija

    Uzņēmums SOPEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs - ražošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Machines - import-export, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Soignies, Beļģija.

  3. MACCHINE CARU' S.R.L.

    Itālija

    Uzņēmums MACCHINE CARU' S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Textile machine manufacture, machinery for automatic fabric cutting, un Laser engraving machines nozarēs. Tas atrodas Lonate Pozzolo, Itālija.

  4. SIMEC GROUP SRL

    Itālija

    Uzņēmums SIMEC GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Papīrs - ražošanas iekārtas, Fotogravīra, metal milling, heated rollers, Papīrs - ražošanas iekārtas, un Fotogravīra nozarēs. Tas atrodas Olgiate Olona, Itālija.

  5. HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH

    Vācija

    Uzņēmums HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Taufkirchen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
  1. CPERKIN

    Apvienotā Karaliste

    Uzņēmums CPERKIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīra apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, core cutters, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Birstall, Apvienotā Karaliste.

  2. TECHNICARTON

    Francija

    Uzņēmums TECHNICARTON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gofrēts kartons, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Gofrēts kartons, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas St Paul En Jarez, Francija.

  3. PAPER ENGINEERING

    Slovēnija

    Uzņēmums PAPER ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nova Gorica, Slovēnija.

  4. TALLERES CASABLANCA

    Spānija

    Uzņēmums TALLERES CASABLANCA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī cardboard and pasteboard working, un Cardboard products - manufacturing machinery nozarēs. Tas atrodas Zuera-Zaragoza, Spānija.

  5. GUSCHKY GMBH

    Vācija

    Uzņēmums GUSCHKY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

  1. VALCO MELTON FRANCE

    Francija

    Uzņēmums VALCO MELTON FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī thermo-setting adhesives, Glue systems, un packing nozarēs. Tas atrodas Valence, Francija.

  2. TECHPAP

    Francija

    Uzņēmums TECHPAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, paper and paper products industry business associations, paper, coated paper-board and cartonboard, coated paper, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gieres, Francija.

  1. ALLIMAND

    Francija

    Uzņēmums ALLIMAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Papīra apstrādes iekārtas, Papīrs - kancelejas preces, Papīra apstrādes iekārtas, un Papīrs - kancelejas preces nozarēs. Tas atrodas Rives Sur Fure, Francija.

  2. PAPER ENGINEERING

    Slovēnija

    Uzņēmums PAPER ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nova Gorica, Slovēnija.

  3. ANDRITZ AG

    Austrija

    Uzņēmums ANDRITZ AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, plants, machines and equipment for the preparation of wood and cellulose pulp, trays for transporting seeds, un driers nozarēs. Tas atrodas Graz, Austrija.

  4. VIA AQUARIA

    Apvienotā Karaliste

    Uzņēmums VIA AQUARIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī luxury packaging manufacturer nozarēs. Tas atrodas Klaipeda, Apvienotā Karaliste.

  5. KADANT LAMORT

    Francija

    Uzņēmums KADANT LAMORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī separators, un blades nozarēs. Tas atrodas Vitry Le Francois, Francija.

  6. IBERCUTTING

    Spānija

    Uzņēmums IBERCUTTING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Castell-Platja D'aro, Spānija.

  7. PROIPAFISA

    Spānija

    Uzņēmums PROIPAFISA, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, satellite reception equipment, waste recycling system design, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un plants for recovering and recycling metals from waste nozarēs. Tas atrodas Celrà-Girona, Spānija.

  8. PH - QUESTEC GMBH & CO. KG

    Vācija

    Uzņēmums PH - QUESTEC GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Langenfeld, Vācija.

  1. SATE SRL

    Itālija

    Uzņēmums SATE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīra apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Serravalle Pistoiese, Itālija.

  2. ABACUS TRADUCTIONS SA

    Šveice

    Uzņēmums ABACUS TRADUCTIONS SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Monthey, Šveice.

  3. SMURFIT KAPPA RHEINWELLE GMBH

    Vācija

    Uzņēmums SMURFIT KAPPA RHEINWELLE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - iepakojums, Papīrs - ražošana, Kartons - ražošana, Kartons iepakojumam, Plastmasa - iepakojums, Papīrs - ražošana, Kartons - ražošana, un Kartons iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Kreuzau, Vācija.

  4. DUALIS ÜBERSETZUNGEN GMBH

    Vācija

    Uzņēmums DUALIS ÜBERSETZUNGEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Münsingen, Vācija.

  5. VIKTORIA SIDOROVA DOLMETSCHERIN

    Vācija

    Uzņēmums VIKTORIA SIDOROVA DOLMETSCHERIN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

  6. MAYR-MELNHOF KARTON GESELLSCHAFT MBH

    Austrija

    Uzņēmums MAYR-MELNHOF KARTON GESELLSCHAFT MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - iepakojums, Papīrs - ražošana, Kartons - ražošana, Kartons iepakojumam, Plastmasa - iepakojums, Papīrs - ražošana, Kartons - ražošana, un Kartons iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Reichenau An Der Rax, Austrija.

  7. SMURFIT KAPPA WELLPAPPE LÜBECK GMBH

    Vācija

    Uzņēmums SMURFIT KAPPA WELLPAPPE LÜBECK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - iepakojums, Papīrs - ražošana, Kartons - ražošana, Kartons iepakojumam, Plastmasa - iepakojums, Papīrs - ražošana, Kartons - ražošana, un Kartons iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Lübeck, Vācija.

  8. BMP TRANSLATIONS AG

    Šveice

    Uzņēmums BMP TRANSLATIONS AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Basel, Šveice.

  9. AGENDA TRANSLATIONS CHRISTINA JACOBS

    Vācija

    Uzņēmums AGENDA TRANSLATIONS CHRISTINA JACOBS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Reinbek, Vācija.

  10. NICOLETTA NEGRI

    Vācija

    Uzņēmums NICOLETTA NEGRI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, Tulkošana, Pārvaldības programmatūra, Administrēšanas un finanšu ārpakalpojumi, Datu bāzes, uzkrāšana un drošība, un Tulkošana nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

1379 Uzņēmumi