• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • parafīni

Rezultāti

Parafīni - Imports eksports

 1. HORIZON CANDLES

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HORIZON CANDLES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sveces nozarē. Tas darbojas arī Uzņēmumu suvenīri, Parafīni, paraffin wax, candles in glasses, custom candles, Uzņēmumu suvenīri, household candles, ambiance candles, un Production of candles nozarēs. Tas atrodas Bagcilar, Turcija.

 2. PFEIFFER VACUUM AUSTRIA GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PFEIFFER VACUUM AUSTRIA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 3. NEUKIRCH LUBRICATION ENGINEERING INH. GERT NEUKIRCH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NEUKIRCH LUBRICATION ENGINEERING INH. GERT NEUKIRCH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Wertheim, Vācija.

 4. FLAMMWERK INH.: KEVIN BLASE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLAMMWERK INH.: KEVIN BLASE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Kirchlengern, Vācija.

 5. RAHA PARAFFIN CO

  Irāna

  Uzņēmums RAHA PARAFFIN CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Esfahan, Irāna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SCHMIERSTOFF-TECHNIK RENÉ VÖLKEL

  Vācija

  Uzņēmums SCHMIERSTOFF-TECHNIK RENÉ VÖLKEL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Dülmen, Vācija.

 2. EVRICOM

  Bulgārija

  Uzņēmums EVRICOM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas darbojas arī Sveces, un Sveces nozarēs. Tas atrodas Stara Zagora, Bulgārija.

 3. MPCWAX

  Austrālija

  Uzņēmums MPCWAX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas darbojas arī bitumen nozarēs. Tas atrodas Doreen, Austrālija.

 4. HABCO D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums HABCO D.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Parafīni, Šķidrās degvielas, Mākslīgais mēslojums, Parafīni, Šķidrās degvielas, un Mākslīgais mēslojums nozarēs. Tas atrodas Lendava, Slovēnija.

 5. YAGTY SEMLER

  Turkmenistāna

  Uzņēmums YAGTY SEMLER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas darbojas arī wax candle, candlesticks, slacks, un paraffin wax nozarēs. Tas atrodas Ashgabat, Turkmenistāna.

 1. PERSIAPARAFFIN

  Irāna

  Uzņēmums PERSIAPARAFFIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Tehran, Irāna.

 2. TEVIER ÖL-FENKART GMBH

  Austrija

  Uzņēmums TEVIER ÖL-FENKART GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Hohenems, Austrija.

 1. PETROWHITE

  Turcija

  Uzņēmums PETROWHITE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas darbojas arī vaseline, sale of petroleum products, un paraffin wax nozarēs. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

 2. PROREUSE SRLS

  Itālija

  Uzņēmums PROREUSE SRLS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas darbojas arī beeswax, wax, un coloured waxes nozarēs. Tas atrodas VALLO, Itālija.

 3. JSC MINERAL WAX PLANT

  Baltkrievija

  Uzņēmums JSC MINERAL WAX PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Parafīni, special oils, un Parafīni nozarēs. Tas atrodas Minsk Region, Pukhovichi District, Svisloch, Baltkrievija.

 4. HATHAWAY JOHNSON LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HATHAWAY JOHNSON LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. HANSA POLYMERS SP Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums HANSA POLYMERS SP Z O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Granulas plastmasai nozarē. Tas darbojas arī Dabiskie polimēri, Parafīni, polypropylene yarn - technical yarns, Dabiskie polimēri, un Parafīni nozarēs. Tas atrodas Krakow, Polija.

 6. BAYKIM CHEMICALS

  Turcija

  Uzņēmums BAYKIM CHEMICALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. GFECORP

  Irāna

  Uzņēmums GFECORP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Tehran, Irāna.

 8. REFIPAMPA S.A.

  Argentīna

  Uzņēmums REFIPAMPA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Caba, Argentīna.

 1. PALAYESH PARAFFIN KHAVARAN

  Irāna

  Uzņēmums PALAYESH PARAFFIN KHAVARAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas darbojas arī paraffin wax nozarēs. Tas atrodas Tehran, Irāna.

 2. MERCAN KIMYA S.A

  Turcija

  Uzņēmums MERCAN KIMYA S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas darbojas arī paraffins, un vaseline nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. KIMIA PARAFFIN CO. LTD.

  Irāna

  Uzņēmums KIMIA PARAFFIN CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Tehran, Irāna.

 4. FUSHUN NINGYUAN PETROCHEMICALS CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums FUSHUN NINGYUAN PETROCHEMICALS CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Fushun, Ķīna.

 5. ALPHA-CHEMIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALPHA-CHEMIE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī Parafīni, Garšvielas, ekstrakti un virces, Parafīni, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Freital, Vācija.

 6. SNC HEDROUG ET CIE

  Alžīrija

  Uzņēmums SNC HEDROUG ET CIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas alger, Alžīrija.

 7. GOLD TEAM INTERNATIONAL LIMITED

  Honkonga

  Uzņēmums GOLD TEAM INTERNATIONAL LIMITED, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Hong Kong, Honkonga.

 8. CAMEN TRADING CO S R L

  Rumānija

  Uzņēmums CAMEN TRADING CO S R L, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas darbojas arī Eļļas esences un rezinoīdi, Nepārtikas krāsvielas un pigmenti, Eļļas esences un rezinoīdi, un Nepārtikas krāsvielas un pigmenti nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 9. NOZHANPOLYMER COMPANY

  Irāna

  Uzņēmums NOZHANPOLYMER COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Esfahan, Irāna.

 10. CHEMACT(LIAONING) PETROCHEMICALS LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums CHEMACT(LIAONING) PETROCHEMICALS LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parafīni nozarē. Tas atrodas Shenyang, Ķīna.