• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pasažieru pārvadājumi pa jūru

Rezultāti

Pasažieru pārvadājumi pa jūru - Imports eksports

 1. ELENA TOUR NAVIGAZIONI

  Itālija

  Uzņēmums ELENA TOUR NAVIGAZIONI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī organisation of excursions, sightseeing boat trip hire, passenger transport by motorboat, un charter boat rental nozarēs. Tas atrodas La Maddalena, Itālija.

 2. ARIANNA ESCURSIONI ALLE ISOLE EOLIE

  Itālija

  Uzņēmums ARIANNA ESCURSIONI ALLE ISOLE EOLIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī boat excursions nozarēs. Tas atrodas Lipari, Itālija.

 3. BOOTEXCURSIES GRUUTHUSE

  Beļģija

  Uzņēmums BOOTEXCURSIES GRUUTHUSE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Ceļojumi un tūrisms, Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Ceļojumi un tūrisms, un sightseeing boat trip hire nozarēs. Tas atrodas Brugge, Beļģija.

 4. LEUCA IN BARCA

  Itālija

  Uzņēmums LEUCA IN BARCA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas atrodas Santa Maria Di Leuca, Itālija.

 5. BELKOOPVNESHTORG BELKOOPSOYUZA

  Baltkrievija

  Uzņēmums BELKOOPVNESHTORG BELKOOPSOYUZA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Goods transport, un Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BENKHEDDA BOUALEM

  Spānija

  Uzņēmums BENKHEDDA BOUALEM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas atrodas Alicante, Spānija.

 2. COSTABELLATROPEA

  Itālija

  Uzņēmums COSTABELLATROPEA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī boat excursions nozarēs. Tas atrodas Tropea, Itālija.

 3. AHO LOJISTIK

  Turcija

  Uzņēmums AHO LOJISTIK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī Starptautiskas pārcelšanās pakalpojumi, Glabāšanas pakalpojumi, logistics services, Starptautiskas pārcelšanās pakalpojumi, Glabāšanas pakalpojumi, un charter boat rental nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. SUNSICILY SRL

  Itālija

  Uzņēmums SUNSICILY SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī charter boat rental, sailboats, un yacht rental nozarēs. Tas atrodas Messina, Itālija.

 5. NETWORK GLOBAL LOGISTICS

  Turcija

  Uzņēmums NETWORK GLOBAL LOGISTICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ALBORANSAILS

  Spānija

  Uzņēmums ALBORANSAILS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas atrodas Puerto Banus, Spānija.

 2. BAYERISCHE SEENSCHIFFFAHRT

  Vācija

  Uzņēmums BAYERISCHE SEENSCHIFFFAHRT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī Kuģniecības - fraktētāji, Upju pārvadājumi, Kuģniecības uzņēmumi - līnijas, shipping agency, Kuģniecības - fraktētāji, Upju pārvadājumi, un Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarēs. Tas atrodas Schönau Am Königssee, Vācija.

 1. ATLAS CO LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ATLAS CO LTD STI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Frakts nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Autoceļu pārvadājumi, technical consultants on transportation, Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Autoceļu pārvadājumi, un Transport by air nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. BRUSSELS BY WATER

  Beļģija

  Uzņēmums BRUSSELS BY WATER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Zinātniskie pētījumi - institūti un laboratorijas, Izklaides kuģi, Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Zinātniskie pētījumi - institūti un laboratorijas, Izklaides kuģi, un technical consultants on tourism and leisure infrastructures nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 3. CGC

  Gabona

  Uzņēmums CGC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī goods transport by sea nozarēs. Tas atrodas Libreville, Gabona.

 4. GOLD GLOBAL

  Turcija

  Uzņēmums GOLD GLOBAL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas atrodas Maltepe, Turcija.

 5. YACHTS DE PARIS

  Francija

  Uzņēmums YACHTS DE PARIS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, un Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 6. KÜHNE NAGEL EUROSHIPPING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KÜHNE NAGEL EUROSHIPPING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Beztaras pārvadāšana nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, un Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarēs. Tas atrodas Regensburg, Vācija.

 7. RENAULT NISSAN HRVATSKA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums RENAULT NISSAN HRVATSKA D.O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - piederumi un furnitūra, Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Automašīnas - piederumi un furnitūra, un Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarēs. Tas atrodas Zagreb, Horvātija.

 8. SAAREMAA LAEVAKOMPANII AS

  Igaunija

  Uzņēmums SAAREMAA LAEVAKOMPANII AS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī Kuģniecības - fraktētāji, Jūras pārvadājumu apstrāde, Kuģniecības - fraktētāji, un Jūras pārvadājumu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Kuressaare, Igaunija.

 1. ASTEL-COMPANY

  Vācija

  Uzņēmums ASTEL-COMPANY, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 2. SKŁODOWSCY YACHTING SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums SKŁODOWSCY YACHTING SP. Z O.O., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī regular service, un boat captain rental nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 3. STADT DIETFURT A.D.ALTMÜHL HAFEN

  Vācija

  Uzņēmums STADT DIETFURT A.D.ALTMÜHL HAFEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Uzņēmējdarbības informācija, Pasažieru pārvadājumi pa jūru, un Uzņēmējdarbības informācija nozarēs. Tas atrodas Dietfurt a. d. Altmühl, Vācija.

 4. TERMINAL FERRY BARCELONA

  Spānija

  Uzņēmums TERMINAL FERRY BARCELONA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī hydrofoils, un harbour terminal nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 5. MASTER PERFECT LOGISTICS CO.,LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums MASTER PERFECT LOGISTICS CO.,LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī logistics nozarēs. Tas atrodas Hk/sz, Ķīna.

 6. CHIEMSEESCHIFFAHRT LUDWIG FESSLER KG

  Vācija

  Uzņēmums CHIEMSEESCHIFFAHRT LUDWIG FESSLER KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, Dzelzceļa pārvadājumi, Pasažieru pārvadājumi pa jūru, un Dzelzceļa pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Prien A. Chiemsee, Vācija.

 7. LES DEESSES DU NIL

  Ēģipte

  Uzņēmums LES DEESSES DU NIL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas atrodas Louxor, Ēģipte.

 8. BLEU SEINE

  Francija

  Uzņēmums BLEU SEINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī barges, un cruises nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 9. NOPAT INC.

  Japāna

  Uzņēmums NOPAT INC., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarē. Tas darbojas arī application software for logistics nozarēs. Tas atrodas Chiyoda-Ku, Japāna.

 10. TOMIC & CO. D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums TOMIC & CO. D.O.O., gadā un darbojas Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa jūru, un Pasažieru pārvadājumi pa jūru nozarēs. Tas atrodas Zagreb, Horvātija.

Filtri

Rezultāti

Pasažieru pārvadājumi pa jūru - Imports eksports

Rezultātu skaits

5505 Uzņēmumi