• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pastētes

Rezultāti

Pastētes - Imports eksports

 1. DETRY

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Since 1963 we have offered a selection of tasty cooked and cured meats, famed for their matchless taste and the expertise of our master butchers. From hams to boudin, including pâtés and raw products, we offer 9 broad product families that provide a wealth of tasty selection for every occasion! Would you like to sell our AUBEL brand? Buy our cooked and cured meats or have them packaged under your own brand? Contact us for a chat about your plans.

 2. FERME DE LA ROUSSE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FERME DE LA ROUSSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Alus, Bioloģiskā lauksaimniecība, Pastētes, Alus, Bioloģiskā lauksaimniecība, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas La Fouillade, Francija.

 3. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums GOUT DE CANARD LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Dzīvnieku tauki un eļļas, Suņu barība, Konservi, Pastētes, Dzīvnieku tauki un eļļas, Suņu barība, un Konservi nozarēs. Tas atrodas Rakovski, Bulgārija.

 4. MAUN DIS TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums MAUN DIS TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Pastētes, un wholesale markets nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 5. CAVIAR BLANC

  Portugāle

  Uzņēmums CAVIAR BLANC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastētes nozarē. Tas darbojas arī caviar nozarēs. Tas atrodas Olhão, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALTUNTAS BACKWAREN

  Turcija

  Uzņēmums ALTUNTAS BACKWAREN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, wholesale bakery products, frozen desserts, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

 2. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Francija

  Uzņēmums GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastētes nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Zosu aknu pastēte, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Zosu aknu pastēte, Whole block duck foie gras, un suppliers of pre-cooked meals nozarēs. Tas atrodas Tournay, Francija.

 3. CREATIVE SPREADS

  Beļģija

  Uzņēmums CREATIVE SPREADS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Pastētes nozarē. Tas atrodas Oostduinkerke, Beļģija.

 4. CHARCUTERIE ROUCH

  Francija

  Uzņēmums CHARCUTERIE ROUCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Pastētes, Zosu aknu pastēte, Desas un cīsiņi, Pastētes, un Zosu aknu pastēte nozarēs. Tas atrodas Foix, Francija.

 5. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Polija

  Uzņēmums ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķiņķi nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Pastētes, Kūpināta un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, Pastētes, Kūpināta un sālīta gaļa, un poultry cold meats and salami nozarēs. Tas atrodas Aleksandria, Polija.

 1. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rusija

  Uzņēmums KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Konservēti gaļas izstrādājumi, Konservēta gaļa, Pārtikas produkti - imports, eksports, Pastētes, Konservēti gaļas izstrādājumi, Konservēta gaļa, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 2. SALAISONS G. BLAISE

  Beļģija

  Uzņēmums SALAISONS G. BLAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Pastētes, un local specialty produce nozarēs. Tas atrodas Florenville, Beļģija.

 1. SALAISONS LABORIE FILS

  Francija

  Uzņēmums SALAISONS LABORIE FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Desas un cīsiņi, Pastētes, dressed pork products, Šķiņķi, Desas un cīsiņi, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Parlan, Francija.

 2. TER BEKE

  Beļģija

  Uzņēmums TER BEKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, ham, Pastētes, precooked cotechini, un sausages nozarēs. Tas atrodas Wommelgem, Beļģija.

 3. VANDROMME VLEESWAREN

  Beļģija

  Uzņēmums VANDROMME VLEESWAREN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Pastētes, Šķiņķi, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Ieper, Beļģija.

 4. MAISON MILHAU

  Francija

  Uzņēmums MAISON MILHAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, deli meats, Pastētes, un food ingredients for salted meats nozarēs. Tas atrodas Lacaune, Francija.

 5. STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE

  Francija

  Uzņēmums STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, deli meats, preserved foodstuffs, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Castres, Francija.

 6. MAS SA

  Francija

  Uzņēmums MAS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Desas un cīsiņi, dressed pork products, ham factories, Pastētes, un Desas un cīsiņi nozarēs. Tas atrodas Le Rouget, Francija.

 7. ARO PRODUCTS

  Beļģija

  Uzņēmums ARO PRODUCTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sieri nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Pastētes, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Pastētes, packaged salads, un sauces nozarēs. Tas atrodas Zemst, Beļģija.

 8. FABRIKKEN LEPO A/S

  Dānija

  Uzņēmums FABRIKKEN LEPO A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, Pastētes, Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Hedehusene, Dānija.

 1. SA SEIGNEURIE & FILS

  Francija

  Uzņēmums SA SEIGNEURIE & FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, wholesale of dressed pork products, Pastētes, un fresh butchered products nozarēs. Tas atrodas Fonsorbes, Francija.

 2. MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Šķiņķi, Pastētes, Desas un cīsiņi, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Šķiņķi, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Wismar, Vācija.

 3. BRUNET SA

  Francija

  Uzņēmums BRUNET SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Pastētes, un suppliers of terrines nozarēs. Tas atrodas RABASTENS DE BIGORRE, Francija.

 4. CANTAL SALAISONS TEIL

  Francija

  Uzņēmums CANTAL SALAISONS TEIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Pastētes, Desas un cīsiņi, Šķiņķi, Pastētes, Desas un cīsiņi, un ham export nozarēs. Tas atrodas Aurillac Cedex, Francija.

 5. SAS MICOULEAU

  Francija

  Uzņēmums SAS MICOULEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Zosu aknu pastēte, Pastētes, Zosu aknu pastēte, un suppliers of cassoulet nozarēs. Tas atrodas Beaumont De Lomagne, Francija.

 6. EBERHART A/S

  Dānija

  Uzņēmums EBERHART A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, Pastētes, Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Engesvang, Dānija.

 7. LE COMPTOIR DU PÉRIGORD

  Beļģija

  Uzņēmums LE COMPTOIR DU PÉRIGORD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Uzņēmumu suvenīri nozarē. Tas darbojas arī Zosu aknu pastēte, Pastētes, Vīni, Zosu aknu pastēte, Pastētes, Vīni, un champagne nozarēs. Tas atrodas Embourg, Beļģija.

 8. SOCIETE NOUVELLE ROGER DE LYON

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE NOUVELLE ROGER DE LYON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, Pastētes, Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, Pastētes, un Šķiņķi nozarēs. Tas atrodas Saint Amour, Francija.

 9. NAUTA

  Beļģija

  Uzņēmums NAUTA, gadā un darbojas Pastētes nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Vietējā ražojuma pārtikas produkti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, un Vietējā ražojuma pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Mollem-Asse, Beļģija.

 10. VINCENT TRAITEUR

  Francija

  Uzņēmums VINCENT TRAITEUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķiņķi nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Desas un cīsiņi, Kūpināta un sālīta gaļa, Pastētes, Desas un cīsiņi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Colmar, Francija.