• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pastkastītes

Rezultāti

Pastkastītes - Imports eksports

 1. GLORI IR KO, UAB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  UAB Glori Ir Ko is manufacturing company specializing in various articles made of sheet metal, powder coating of metal surfaces. It was founded in 1993 in Lithuania and ever since specializes in sheet metal processing. The company has accumulated a wide fleet of universal and special modern equipment, which allows the production of very high quality and diverse range of products from sheet steel. Our sheet steel products include letter boxes, apartment letter boxes, parcel boxes, access panels, manifold cabinets, weathervanes, hanging basket brackets, fire baskets, fire pits, grills, firewood storage trolleys, key boxes, medicine boxes, billboards, etc. We produce various products and semi-finished products for German and UK markets and brands. Customized production is a significant part of the manufacturing process. Yet, our engineers are designing and preparing various articles of sheet metal for a serial production. Certain quantity of such products is maintained in a warehouse. We are operating in the Baltic States, Scandinavian, Western European and British markets. We use the following technologies: laser cutting, stamping, bending, welding, powder coating. Our services include product designing, manufacturing process, packaging and transportation arrangements. To ensure high-quality production management and accounting, we have implemented the ERP system.

 2. MORELLI STYLE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MORELLI STYLE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī Plāksnes un uzraksti, control panels, video intercom panels, Plāksnes un uzraksti, brass button panels, aluminium button panels, garden furniture, outdoor furnishings, un cast iron fountains nozarēs. Tas atrodas Zola Predosa, Itālija.

 3. ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 5. BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Au, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BRUCH PATRICK

  Beļģija

  Uzņēmums BRUCH PATRICK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, Akmens kāpnes, Jumta seguma akmens, Pastkastītes, Akmens kāpnes, Jumta seguma akmens, un decorative stones nozarēs. Tas atrodas Welkenraedt, Beļģija.

 2. ALMACENES AGRUPADOS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ALMACENES AGRUPADOS, S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī urban furnishings nozarēs. Tas atrodas Riba-Roja del Turía (Valencia), Spānija.

 3. BRIEFKASTENDIREKT.CH

  Šveice

  Uzņēmums BRIEFKASTENDIREKT.CH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Triesen, Šveice.

 4. S&Z ZÄUNE OG

  Austrija

  Uzņēmums S&Z ZÄUNE OG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Pöchlarn, Austrija.

 5. HUMER & PARTNER KG

  Austrija

  Uzņēmums HUMER & PARTNER KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Micheldorf, Austrija.

 1. BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER

  Vācija

  Uzņēmums BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī Drošas seifglabātavas, Automātiskā aizvēršana un slēgšana - sistēmas, Seifi un seifglabātavas, torsion springs, Drošas seifglabātavas, Automātiskā aizvēršana un slēgšana - sistēmas, un Seifi un seifglabātavas nozarēs. Tas atrodas Wendisch Rietz, Vācija.

 2. RAUM-BLICK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RAUM-BLICK GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Murr, Vācija.

 1. SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Friedberg, Vācija.

 2. SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Neubrandenburg, Vācija.

 3. LOY GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums LOY GESELLSCHAFT M.B.H., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. OLIVEIRA & SAMPAIO LDA

  Portugāle

  Uzņēmums OLIVEIRA & SAMPAIO LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartona kastes nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, pizza boxes, un Pastkastītes nozarēs. Tas atrodas Guimarães, Portugāle.

 5. VARBOX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VARBOX S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī postal pigeon-hole boxes for buildings, un safety locker nozarēs. Tas atrodas Dresano, Itālija.

 6. HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Freital, Vācija.

 7. EPC SIGN

  Beļģija

  Uzņēmums EPC SIGN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī Plāksnes un uzraksti, ashtrays, rubbish bins, Signing/signalling, un Plāksnes un uzraksti nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 8. BÖSCH MASCHINENBAU

  Šveice

  Uzņēmums BÖSCH MASCHINENBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Tērauda un metālu pārstrāde, wood treatment machines, Pastkastītes, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, un Tērauda un metālu pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Zuzwil, Šveice.

 1. VAN EYCK LEUVEN

  Beļģija

  Uzņēmums VAN EYCK LEUVEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, Nerūsējošais tērauds, Pastkastītes, Nerūsējošais tērauds, latches, un hardware nozarēs. Tas atrodas Leuven, Beļģija.

 2. SIRANDRE

  Francija

  Uzņēmums SIRANDRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, Pastkastītes, letter box, Mailbox manifold cabinets, un metal letter boxes nozarēs. Tas atrodas Bobigny, Francija.

 3. METEORIC POTENTIAL LDA

  Portugāle

  Uzņēmums METEORIC POTENTIAL LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī undulated cardboard boxes, un cardboard boxes nozarēs. Tas atrodas Marinha Grande, Portugāle.

 4. GILBERT

  Luksemburga

  Uzņēmums GILBERT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Instrumenti un kalumi nozarē. Tas darbojas arī Transportēšana - iekārtas un aprīkojums, Santehnika - aprīkojums, Pastkastītes, Transportēšana - iekārtas un aprīkojums, lift platforms, Santehnika - aprīkojums, un Pastkastītes nozarēs. Tas atrodas Ehlerange, Luksemburga.

 5. MAX KNOBLOCH NACHF. GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAX KNOBLOCH NACHF. GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Döbeln, Vācija.

 6. BOVEN YVO

  Beļģija

  Uzņēmums BOVEN YVO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija logu rāmji, Pastkastītes, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, Stikls - starpsienas un durvis, Alumīnija logu rāmji, Pastkastītes, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, un Stikls - starpsienas un durvis nozarēs. Tas atrodas Beveren-Waas, Beļģija.

 7. MAIL BOX PRODUCTION SRL

  Rumānija

  Uzņēmums MAIL BOX PRODUCTION SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - celtniecība un sabiedriskie darbi nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, Pelnutrauki, Pastkastītes, un Pelnutrauki nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 8. RENZ

  Francija

  Uzņēmums RENZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī Parcel boxes, home delivery, parcel multi-transporter management, un metal letter boxes nozarēs. Tas atrodas Woustviller, Francija.

 9. VANIERSCHOT

  Beļģija

  Uzņēmums VANIERSCHOT, ir Multi-Category, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, ceramic floor tiles, ceramics for floors and coatings, un Pastkastītes nozarēs. Tas atrodas Beringen, Beļģija.

 10. WILHELM ALBERS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM ALBERS GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.