• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pastkastītes

Rezultāti

Pastkastītes - Imports eksports

 1. GLORI IR KO, UAB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  UAB Glori Ir Ko is manufacturing company specializing in various articles made of sheet metal, powder coating of metal surfaces. It was founded in 1993 in Lithuania and ever since specializes in sheet metal processing. The company has accumulated a wide fleet of universal and special modern equipment, which allows the production of very high quality and diverse range of products from sheet steel. Our sheet steel products include letter boxes, apartment letter boxes, parcel boxes, access panels, manifold cabinets, weathervanes, hanging basket brackets, fire baskets, fire pits, grills, firewood storage trolleys, key boxes, medicine boxes, billboards, etc. We produce various products and semi-finished products for German and UK markets and brands. Customized production is a significant part of the manufacturing process. Yet, our engineers are designing and preparing various articles of sheet metal for a serial production. Certain quantity of such products is maintained in a warehouse. We are operating in the Baltic States, Scandinavian, Western European and British markets. We use the following technologies: laser cutting, stamping, bending, welding, powder coating. Our services include product designing, manufacturing process, packaging and transportation arrangements. To ensure high-quality production management and accounting, we have implemented the ERP system.

 2. ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 4. BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Au, Vācija.

 5. ALMACENES AGRUPADOS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ALMACENES AGRUPADOS, S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī urban furnishings nozarēs. Tas atrodas Riba-Roja del Turía (Valencia), Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BRUCH PATRICK

  Beļģija

  Uzņēmums BRUCH PATRICK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, Akmens kāpnes, Jumta seguma akmens, Pastkastītes, Akmens kāpnes, Jumta seguma akmens, un decorative stones nozarēs. Tas atrodas Welkenraedt, Beļģija.

 2. SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Friedberg, Vācija.

 3. BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER

  Vācija

  Uzņēmums BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī Drošas seifglabātavas, Automātiskā aizvēršana un slēgšana - sistēmas, Seifi un seifglabātavas, torsion springs, Drošas seifglabātavas, Automātiskā aizvēršana un slēgšana - sistēmas, un Seifi un seifglabātavas nozarēs. Tas atrodas Wendisch Rietz, Vācija.

 4. HUMER & PARTNER KG

  Austrija

  Uzņēmums HUMER & PARTNER KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Micheldorf, Austrija.

 5. S&Z ZÄUNE OG

  Austrija

  Uzņēmums S&Z ZÄUNE OG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Pöchlarn, Austrija.

 1. SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Neubrandenburg, Vācija.

 2. RAUM-BLICK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RAUM-BLICK GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Murr, Vācija.

 1. BRIEFKASTENDIREKT.CH

  Šveice

  Uzņēmums BRIEFKASTENDIREKT.CH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Triesen, Šveice.

 2. LOY GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums LOY GESELLSCHAFT M.B.H., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 3. OLIVEIRA & SAMPAIO LDA

  Portugāle

  Uzņēmums OLIVEIRA & SAMPAIO LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartona kastes nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, pizza boxes, un Pastkastītes nozarēs. Tas atrodas Guimarães, Portugāle.

 4. VARBOX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VARBOX S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī postal pigeon-hole boxes for buildings, un safety locker nozarēs. Tas atrodas Dresano, Itālija.

 5. HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Freital, Vācija.

 6. EPC SIGN

  Beļģija

  Uzņēmums EPC SIGN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī Plāksnes un uzraksti, ashtrays, rubbish bins, Signing/signalling, un Plāksnes un uzraksti nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 7. BÖSCH MASCHINENBAU

  Šveice

  Uzņēmums BÖSCH MASCHINENBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Tērauda un metālu pārstrāde, wood treatment machines, Pastkastītes, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, un Tērauda un metālu pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Zuzwil, Šveice.

 8. TUINEXTRA

  Nīderlande

  Uzņēmums TUINEXTRA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ielu, rūpnieciskais un komerciālais apgaismojums nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, exterior lighting, garden lighting, Pastkastītes, un outdoor lamp nozarēs. Tas atrodas Kaatsheuvel, Nīderlande.

 1. CUSTAFER

  Beļģija

  Uzņēmums CUSTAFER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tūrisma transportlīdzekļu piekabes nozarē. Tas darbojas arī Metāla kāpnes, Pastkastītes, main gates, carport, Metāla kāpnes, un Pastkastītes nozarēs. Tas atrodas Maasmechelen, Beļģija.

 2. STERLING LOCKS (BW UK LTD)

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STERLING LOCKS (BW UK LTD), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroniski seifi nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, padlocks, door and window locks for construction work, cctv cameras, un Pastkastītes nozarēs. Tas atrodas Bradford, Apvienotā Karaliste.

 3. VANIERSCHOT

  Beļģija

  Uzņēmums VANIERSCHOT, ir Multi-Category, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Pastkastītes, ceramic floor tiles, ceramics for floors and coatings, un Pastkastītes nozarēs. Tas atrodas Beringen, Beļģija.

 4. SCHMITT - SMARTES WOHNEN

  Vācija

  Uzņēmums SCHMITT - SMARTES WOHNEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī Stainless steel letter boxes, entry phone letter boxes, un letter box nozarēs. Tas atrodas Eltmann-Limbach, Vācija.

 5. INOXCENTER

  Beļģija

  Uzņēmums INOXCENTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kāpnes un margas nozarē. Tas darbojas arī Margas un balustrādes, Pastkastītes, Nerūsējošais tērauds, Margas un balustrādes, Pastkastītes, Nerūsējošais tērauds, un bell plaques nozarēs. Tas atrodas Vilvoorde, Beļģija.

 6. MAX KNOBLOCH NACHF. GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAX KNOBLOCH NACHF. GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Döbeln, Vācija.

 7. BOVEN YVO

  Beļģija

  Uzņēmums BOVEN YVO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija logu rāmji, Pastkastītes, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, Stikls - starpsienas un durvis, Alumīnija logu rāmji, Pastkastītes, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, un Stikls - starpsienas un durvis nozarēs. Tas atrodas Beveren-Waas, Beļģija.

 8. GILBERT

  Luksemburga

  Uzņēmums GILBERT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Instrumenti un kalumi nozarē. Tas darbojas arī Transportēšana - iekārtas un aprīkojums, Santehnika - aprīkojums, Pastkastītes, Transportēšana - iekārtas un aprīkojums, lift platforms, Santehnika - aprīkojums, un Pastkastītes nozarēs. Tas atrodas Ehlerange, Luksemburga.

 9. ESAFE

  Beļģija

  Uzņēmums ESAFE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas atrodas Kruisem, Beļģija.

 10. GRUPO KANEOR - KLORKLEAN SL

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO KANEOR - KLORKLEAN SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastkastītes nozarē. Tas darbojas arī Metāla mājsaimniecības priekšmeti, aluminium mail boxes, mail box assembly, metal letter boxes, un Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Alicante, Spānija.