• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • petroleja

Rezultāti

Petroleja - Imports eksports

 1. COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Dīzeļdegviela, Petroleja, un Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Penwortham, Apvienotā Karaliste.

 2. EURL AABS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EURL AABS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēti augļi, Petroleja, Virgin Olive Oil, dates, Kaltēti augļi, edible vegetable oils, fuel, Diesel, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Thizy Les Bourgs, Francija.

 3. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusija

  Uzņēmums LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgais mēslojums, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Benzīns - degviela, Petroleja, Mākslīgais mēslojums, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Benzīns - degviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Smolensk, Rusija.

 4. GINOUVES GEORGES SAS

  Francija

  Uzņēmums GINOUVES GEORGES SAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Petroleja nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, low-sulphur diesel fuel, diesel fuel and derivatives, un Šķidrās degvielas nozarēs. Tas atrodas La Garde, Francija.

 5. ARCOSERVIZI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ARCOSERVIZI S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GIBOUNDARY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GIBOUNDARY LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Petroleja nozarē. Tas atrodas London, Enfield, Apvienotā Karaliste.

 2. BULICHELLI PETROLI

  Itālija

  Uzņēmums BULICHELLI PETROLI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Cecina, Itālija.

 3. GIORDANO PETROLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIORDANO PETROLI S.R.L., gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Sant'antonio Abate, Itālija.

 4. LENZI ENIO

  Itālija

  Uzņēmums LENZI ENIO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Rosignano Marittimo, Itālija.

 5. COPPOLA PETROLI

  Itālija

  Uzņēmums COPPOLA PETROLI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Mariglianella, Itālija.

 1. ENERGY SYSTEM 2006 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ENERGY SYSTEM 2006 S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Riano, Itālija.

 2. DIRETTISSIMA PETROLI DI BELLINO ROCI MASSIMILIANO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums DIRETTISSIMA PETROLI DI BELLINO ROCI MASSIMILIANO S.N.C., gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Robassomero, Itālija.

 1. PRODOTTI PETROLIFERI F.LLI PREVEDEL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PRODOTTI PETROLIFERI F.LLI PREVEDEL S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Predaia, Itālija.

 2. BP (SWITZERLAND)

  Šveice

  Uzņēmums BP (SWITZERLAND), ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Petroleja, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Zug, Šveice.

 3. GIANNINI MORENO

  Itālija

  Uzņēmums GIANNINI MORENO, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Dīzeļdegviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Lucca, Itālija.

 4. GIANNINI MARIO E C. S.N.C.

  Itālija

 5. TORINO PETROLI SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA

  Itālija

 6. SOLBIATESE PETROLI S.R.L.

  Itālija

 7. SERAFINI S.R.L.

  Itālija

 8. MONACO GAS S. R. L.

  Itālija

 1. ZAMBETTI S.A.S. DI ZAMBETTI STEFANO E C.

  Itālija

 2. SHERDEN ENERGIA S.R.L.

  Itālija

 3. GAMBARDELLA S.A.S. DI SALVEMINI VINCENZO

  Itālija

 4. CARBOFUEL S.R.L.

  Itālija

 5. F.LLI SPADA S.R.L.

  Itālija

 6. VIGANO' S.R.L.

  Itālija

 7. PETROLMAN S.R.L.

  Itālija

 8. DEPOSITI CARBONI BOVISA DECABO S.R.L.

  Itālija

 9. EREDI RAFFAELE S.R.L.

  Itālija

 10. PEDRAZZINI S.N.C. DI LUCA PEDRAZZINI & C.

  Itālija