• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • picas krāsns

Rezultāti

Picas krāsns - Imports eksports

 1. FORNI AVERSA

  Itālija

  Verified by europages badge

  We have created the Biscotto di Sorrento that is at the base of the best wood-fired ovens around the world. It's surely a high quality trustworthy product. An ancient skill handed down through generations for you. Our ovens are entirely made with our materials using the best volcano bricks in Italy. Our wood-fired pizza ovens are a speciality.

 2. SACAR FORNI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 3. LES BUCHETTES DE MATHEO ROBINET

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LES BUCHETTES DE MATHEO ROBINET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - koks nozarē. Tas darbojas arī Koka izstrādājumi, picas krāsns, Malka, Nemizots koks, Koka izstrādājumi, sales of kindling, fire lighter, spruce, un wood burners nozarēs. Tas atrodas Rahon, Francija.

 4. GATARNAUD EQUIPEMENTS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GATARNAUD EQUIPEMENTS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Baseini - ierīkojums nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, Kempingu piederumi, Biškopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, picas krāsns, Kempingu piederumi, Biškopība - mašīnas un aprīkojums, un Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Le Teil, Francija.

 5. VESTA LLC

  Rusija

  Uzņēmums VESTA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Grilēšanas iekārtas un piederumi, Malkas krāsnis - profesionālas, picas krāsns, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Grilēšanas iekārtas un piederumi, un Malkas krāsnis - profesionālas nozarēs. Tas atrodas Medvedevo, Rusija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K.

  Vācija

  Uzņēmums LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piederumi kateringam nozarē. Tas darbojas arī Gastronomija - īpašs sortiments, picas krāsns, Gastronomija - īpašs sortiments, un picas krāsns nozarēs. Tas atrodas Linsengericht, Vācija.

 2. MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Turcija

  Uzņēmums MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, machines and equipment for hotels, catering and public premises, picas krāsns, convection oven, un dishwashers nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. S.L. PROJECTS

  Beļģija

  Uzņēmums S.L. PROJECTS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Restorāni - iekārtas un aprīkojums, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, picas krāsns, Restorāni - iekārtas un aprīkojums, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, un picas krāsns nozarēs. Tas atrodas Schilde, Beļģija.

 4. RADEMAKER

  Nīderlande

  Uzņēmums RADEMAKER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, baking systems and equipment, food industry refrigerators, picas krāsns, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Culemborg, Nīderlande.

 5. PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7

  Francija

  Uzņēmums PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī pizzas nozarēs. Tas atrodas Gardanne, Francija.

 1. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī american pizza, un frozen pizzas nozarēs. Tas atrodas Oxford, Apvienotā Karaliste.

 2. FAZZONE CAMINI

  Itālija

  Uzņēmums FAZZONE CAMINI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī ovens for pizzerias, un supplies for pizzerias nozarēs. Tas atrodas Alvignano, Itālija.

 1. ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS

  Portugāle

  Uzņēmums ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī grills, un wood fireplaces nozarēs. Tas atrodas Outeiro Da Cabeça, Portugāle.

 2. INOVEN

  Turcija

  Uzņēmums INOVEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriskās krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, picas krāsns, Maizes ceptuvju krāsnis, items for bakeries, picas krāsns, un ovens for patisseries nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 3. BY ICHNOS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BY ICHNOS LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, automatic ice-cream machines, machines for filled pasta production, un picas krāsns nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 4. IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT

  Turcija

  Uzņēmums IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. L'ESPRIT DU FEU

  Beļģija

  Uzņēmums L'ESPRIT DU FEU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kamīni, dekoratīvas krāsnis un piederumi nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, flues, un picas krāsns nozarēs. Tas atrodas Arlon, Beļģija.

 6. FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO

  Itālija

  Uzņēmums FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie degļi nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, picas krāsns, Maizes ceptuvju krāsnis, un picas krāsns nozarēs. Tas atrodas Fagnano Olona, Itālija.

 7. VAN-MER PIZZA AND PASTA

  Beļģija

  Uzņēmums VAN-MER PIZZA AND PASTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas atrodas Anvers, Beļģija.

 8. BRASAOVENS

  Portugāle

  Uzņēmums BRASAOVENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī wood fireplaces, garden stoves, un wood ovens for pizzerias nozarēs. Tas atrodas Braga, Portugāle.

 1. MORELLO FORNI S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums MORELLO FORNI S.A.S., ir Izplatītājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas atrodas Ceranesi, Itālija.

 2. PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī equipment for pizzerias nozarēs. Tas atrodas Redditch, Apvienotā Karaliste.

 3. ITALIA76

  Itālija

  Uzņēmums ITALIA76, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības ierīces - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, Saldētas picas, small electrical appliances, household appliance, picas krāsns, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Soliera, Itālija.

 4. GASTRO EXPERT PROFIS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums GASTRO EXPERT PROFIS SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, un picas krāsns nozarēs. Tas atrodas Mures, Rumānija.

 5. GIANSANTI FORNI

  Itālija

  Uzņēmums GIANSANTI FORNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī wood oven, barbecues, un fireplaces and stoves nozarēs. Tas atrodas San Biagio Della Valle, Itālija.

 6. CUPPONE F.LLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CUPPONE F.LLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī electric stoves, un ovens for pizzerias nozarēs. Tas atrodas Silea, Itālija.

 7. PIZZA CRAFT

  Turcija

  Uzņēmums PIZZA CRAFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. CCP SRLS

  Itālija

  Uzņēmums CCP SRLS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, industrial kitchens, furniture, machinery for pasta factories, un picas krāsns nozarēs. Tas atrodas Catanzaro, Itālija.

 9. ALDEGHERI FORNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALDEGHERI FORNI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, un Maizes ceptuvju krāsnis nozarēs. Tas atrodas San Bonifacio, Itālija.

 10. GENOVA FORNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GENOVA FORNI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, un Maizes ceptuvju krāsnis nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.