• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • piekrasta būvniecība

Rezultāti

Piekrasta būvniecība - Imports eksports

 1. SMULDERS PROJECTS BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums SMULDERS PROJECTS BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas darbojas arī offshore platform design, un wind systems nozarēs. Tas atrodas Hoboken, Beļģija.

 2. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Beļģija

  Uzņēmums SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, Piekrasta būvniecība, un offshore works nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 3. HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, un wind systems nozarēs. Tas atrodas Geel, Beļģija.

 4. SNC-LAVALIN

  Francija

  Uzņēmums SNC-LAVALIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, industrial engineering, Piekrasta būvniecība, un Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ivry Sur Seine, Francija.

 5. MARO SERVICE INDUSTRIAL B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums MARO SERVICE INDUSTRIAL B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu remonts un apkope, Piekrasta būvniecība, Kuģu remonts un apkope, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Barendrecht, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VERTICAL III TECHNICAL ROPE ACCESS SL

  Spānija

  Uzņēmums VERTICAL III TECHNICAL ROPE ACCESS SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas atrodas Santa Cruz De Tenerife, Spānija.

 2. INST- BOUW BV

  Beļģija

  Uzņēmums INST- BOUW BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas darbojas arī heat pump air conditioning system nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 3. DOF ASA

  Norvēģija

  Uzņēmums DOF ASA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Storebö, Norvēģija.

 4. JAAKKO POYRY NORGE AS

  Norvēģija

  Uzņēmums JAAKKO POYRY NORGE AS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Piekrasta būvniecība, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Sarpsborg, Norvēģija.

 5. XSPLATFORMS

  Filipīnas

  Uzņēmums XSPLATFORMS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas darbojas arī set construction workshop nozarēs. Tas atrodas Makati City, Filipīnas.

 1. CAN (OFFSHORE) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CAN (OFFSHORE) LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 2. REFORMAS & DECORACIONES VJK

  Spānija

  Uzņēmums REFORMAS & DECORACIONES VJK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas atrodas Parla, Spānija.

 1. BLACKDYKE ENGINEERS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BLACKDYKE ENGINEERS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Carlisle, Apvienotā Karaliste.

 2. ONSTREAM PROJECT SERVICES B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums ONSTREAM PROJECT SERVICES B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Den Helder, Nīderlande.

 3. GREIG ENGINEERING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GREIG ENGINEERING LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 4. HN GREAT STEEL PIPE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HN GREAT STEEL PIPE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas atrodas changsha, Ķīna.

 5. SVEISEMEKANIKK AS

  Norvēģija

  Uzņēmums SVEISEMEKANIKK AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Stokke, Norvēģija.

 6. BOUN CONSTRUCTION

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BOUN CONSTRUCTION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas darbojas arī Mājas elektronika, un Mājas elektronika nozarēs. Tas atrodas Nottingham, Apvienotā Karaliste.

 7. HOLBAEK BAADCENTER A/S

  Dānija

  Uzņēmums HOLBAEK BAADCENTER A/S, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Motorlaivas nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Holbaek, Dānija.

 8. SE DES ETS MONNEAU

  Francija

  Uzņēmums SE DES ETS MONNEAU, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Saint-Aubin-Du-Plain, Francija.

 1. GOLDEN STAR

  Lībija

  Uzņēmums GOLDEN STAR, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas atrodas tripoli, Lībija.

 2. PRODECOR TEXTURE

  Spānija

  Uzņēmums PRODECOR TEXTURE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas atrodas Huelva, Spānija.

 3. GLOBAL ASSOCIATES

  Indija

  Uzņēmums GLOBAL ASSOCIATES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas atrodas Kolkata, Indija.

 4. SEAWAY HEAVY LIFTING ENGINEERING B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums SEAWAY HEAVY LIFTING ENGINEERING B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Zoetermeer, Nīderlande.

 5. NAVALMARE SRL

  Itālija

  Uzņēmums NAVALMARE SRL, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Lerici (Sp), Itālija.

 6. CORPRO SYSTEMS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CORPRO SYSTEMS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 7. SIGURD SORUM AS

  Norvēģija

  Uzņēmums SIGURD SORUM AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Piekrasta būvniecība, un Piekrasta būvniecība nozarēs. Tas atrodas Sandvika, Norvēģija.

 8. TRELLEBORG OCP LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TRELLEBORG OCP LTD, gadā un darbojas Piekrasta būvniecība nozarē. Tas atrodas Tewkesbury, Apvienotā Karaliste.

 9. GRENLAND OFFSHORE AS

  Norvēģija

 10. NOMEK MASKINVERKSTED AS

  Norvēģija