• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • piena produktu deserti

Rezultāti

Piena produktu deserti - Imports eksports

 1. GILFI

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GILFI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī Krējuma un augļu saldējumi, Ice-cream manufacturer, Krējuma un augļu saldējumi, Ice-cream, ice-cream dessert, ice cream cakes, ice cream, Ice-cream manufacturer, un Ice-cream supplier nozarēs. Tas atrodas Francorchamps, Beļģija.

 2. CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšvielas, ekstrakti un virces nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni, Piena produktu deserti, Zupas, Maize, Dzērieni, Piena produktu deserti, Zupas, un Maize nozarēs. Tas atrodas La Claquette, Francija.

 3. GULSENOGLU BAKLAVA

  Turcija

  Uzņēmums GULSENOGLU BAKLAVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. KOMET GEROLF PÖHLE & CO. GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KOMET GEROLF PÖHLE & CO. GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas atrodas Großpostwitz, Vācija.

 5. REVALA LTD

  Igaunija

  Uzņēmums REVALA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krējuma un augļu saldējumi nozarē. Tas darbojas arī Piena pulveris un kondensētais piens, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Piena produktu deserti, Piena pulveris un kondensētais piens, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Piena produktu deserti nozarēs. Tas atrodas Keila, Igaunija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LE PETIT BASQUE

  Francija

  Uzņēmums LE PETIT BASQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī yoghurt manufacture, Sheep's milk, un sheep nozarēs. Tas atrodas Saint Medard D'eyrans, Francija.

 2. NAZLI LOKMA IZMIR

  Turcija

  Uzņēmums NAZLI LOKMA IZMIR, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. LOKMACI IZMIR

  Turcija

  Uzņēmums LOKMACI IZMIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. RAMON SIRVENT CRUZ

  Spānija

  Uzņēmums RAMON SIRVENT CRUZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī wholesale of ice-creams nozarēs. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 5. HUNER LOKMA

  Turcija

  Uzņēmums HUNER LOKMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. AGRODOUBS

  Francija

  Uzņēmums AGRODOUBS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Kūkas - pusfabrikāti, Piena produktu deserti, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Kūkas - pusfabrikāti, Piena produktu deserti, un basic food preparations for patisseries nozarēs. Tas atrodas Flagey, Francija.

 2. GRANJA EL PRAT

  Spānija

  Uzņēmums GRANJA EL PRAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī fresh pasteurised milk, natural yoghurt, puddings, un fresh cheeses nozarēs. Tas atrodas Ametlla Del Valles, L, Spānija.

 1. BAYERISCHE MILCHINDUSTRIE EG

  Vācija

  Uzņēmums BAYERISCHE MILCHINDUSTRIE EG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sieri nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, Piena produkti, Piena produktu deserti, Pārtikas un dzērienu piedevas, Piena produkti, un Piena produktu deserti nozarēs. Tas atrodas Landshut, Vācija.

 2. SANTA GADEA

  Spānija

  Uzņēmums SANTA GADEA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas atrodas Burgos, Spānija.

 3. DIDESS

  Beļģija

  Uzņēmums DIDESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Piena produktu deserti, Biskvīti, Piena produktu deserti, savoury cake, Biskvīti, un dry pastries nozarēs. Tas atrodas Lille, Beļģija.

 4. TINE SA

  Norvēģija

  Uzņēmums TINE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigs krējums nozarē. Tas darbojas arī Piena produktu deserti, Augļu sulas, Piena produkti, Piena produktu deserti, Augļu sulas, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Oslo, Norvēģija.

 5. YONEST, TRUE YOGURT, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums YONEST, TRUE YOGURT, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī feta cheese, un packaging nozarēs. Tas atrodas Venda Do Pinheiro, Portugāle.

 6. RESEAU NEO

  Francija

  Uzņēmums RESEAU NEO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī deserts nozarēs. Tas atrodas Lorient, Francija.

 7. GRUPO INDUSTRIAL BETHA

  Meksika

  Uzņēmums GRUPO INDUSTRIAL BETHA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī coconut oil nozarēs. Tas atrodas Guadalajara, Meksika.

 8. SOLE PROPRIETOR MINKEVICH ALEXANDER

  Baltkrievija

  Uzņēmums SOLE PROPRIETOR MINKEVICH ALEXANDER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Riska kapitāla uzņēmējsabiedrības nozarē. Tas darbojas arī Piena produktu deserti, coffee blends for bars, Piena produktu deserti, coffee blends for restaurants, un coffee beverages nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 1. PASTIERA GIDA

  Turcija

  Uzņēmums PASTIERA GIDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī wholesale of ice-creams nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. IGNACE

  Beļģija

  Uzņēmums IGNACE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize, Piena produktu deserti, Maize, confectionery, un Piena produktu deserti nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 3. AZERI IZMIR LOKMA

  Turcija

  Uzņēmums AZERI IZMIR LOKMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. DS DESSERT

  Francija

  Uzņēmums DS DESSERT, ir Multi-Category, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī prepared dessert mixtures for institutions, un Wholesale production and sales nozarēs. Tas atrodas La Seyne-Sur-Mer, Francija.

 5. VERBAU

  Beļģija

  Uzņēmums VERBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī ice-cream dessert nozarēs. Tas atrodas Leuze-en-hainaut, Beļģija.

 6. DE ZEUTEHOEVE

  Beļģija

  Uzņēmums DE ZEUTEHOEVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī fresh pasteurised milk nozarēs. Tas atrodas Puurs, Beļģija.

 7. BACCO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BACCO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Piena produktu deserti, Smalkmaizītes, Piena produktu deserti, un Smalkmaizītes nozarēs. Tas atrodas Bronte, Itālija.

 8. DANONINO

  Beļģija

  Uzņēmums DANONINO, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas atrodas Oudergem, Beļģija.

 9. CASA GRANDE DE XANCEDA

  Spānija

  Uzņēmums CASA GRANDE DE XANCEDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī organic yogurt, un organic cheese nozarēs. Tas atrodas Mesía, Spānija.

 10. La Roche Laitiere

  Francija

  Uzņēmums La Roche Laitiere, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Piena produktu deserti nozarē. Tas darbojas arī cheeses and dairy products nozarēs. Tas atrodas Brulain, Francija.