• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • piens

Rezultāti

Piens - Imports eksports

 1. HAITONAL

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAITONAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Piena pulveris un kondensētais piens nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena produkti, Dzērieni - koncentrāti un pulveri, powdered milk, uht milk, uht milk, cows' milk, condensed milk, un high-quality milk nozarēs. Tas atrodas Brussels, Beļģija.

 2. REGILAIT

  Francija

  Verified by europages badge

  Founded a little over 60 years ago, Régilait is the leading company in granulated milk powders and a major stakeholder in the concentrated milk and infant milk markets. Régilait is present in over 60 countries. Régilait also markets delicious beverages and spreads. Régilait is a subsidiary of the two first French Dairy Cooperatives (Laïta and Sodiaal) that collect milk, in France, from over 14, 000 engaged milk producers, wholeheartedly enthusiastic about their profession.

 3. BELLE VY

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BELLE VY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzērienu tirdzniecības automāti nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Piens, Pārtikas produkti - imports, eksports, un Piens nozarēs. Tas atrodas Villeneuve Dascq, Francija.

 4. HST MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HST MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virzuļa sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni, Piens, Homogeniser, High-pressure pump, Emulsions, emulsion paints, High-pressure technology, Homogenisation, un dairy products nozarēs. Tas atrodas Dassow, Vācija.

 5. CASEIFICIO SEPERTINO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CASEIFICIO SEPERTINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī Sieri, cheese, fresh cheeses, Sieri, hard cheeses, aged cheeses, ageing, parmigiano reggiano, un grana padano nozarēs. Tas atrodas Marene, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TERRA FOOD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TERRA FOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī Butter, Spread, Ghee, Yogurt, un Visable supports Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. CASEIFICIO IGNALAT

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO IGNALAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī cheese, fior di latte mozzarella, burrata cheese, un caciocavallo cheese nozarēs. Tas atrodas Noci, Itālija.

 3. CADÍ

  Spānija

  Uzņēmums CADÍ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sieri nozarē. Tas darbojas arī Piena produkti, Piens, cheese shops, butter, Piena produkti, un Piens nozarēs. Tas atrodas La Seu D'urgell-Lleida, Spānija.

 4. SAUDAL GREEN

  Portugāle

  Uzņēmums SAUDAL GREEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Cukurs, Olīveļļa, Piens, Vīni, Cukurs, Olīveļļa, Piens, un Vīni nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 5. CASEIFICIO DI GAVASSETO E RONCADELLA

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO DI GAVASSETO E RONCADELLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī parmigiano reggiano, un ricotta cheese nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 1. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Itālija

  Uzņēmums LATTERIA SOCIALE NUOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī Piens, svaigu pienu, Piena produkti, Sieri, Piens, svaigu pienu, Piena produkti, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Bibbiano, Itālija.

 2. MINA MINA - DAIRY PRODUCTS

  Beļģija

  Uzņēmums MINA MINA - DAIRY PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Piens, powdered milk, sweetened concentrated milk, butter, un Piens nozarēs. Tas atrodas Antwerp, Beļģija.

 1. BULGARICA DAIRY

  Čehija

  Uzņēmums BULGARICA DAIRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī wholesale of vegetables, wholesale of dairy products, natural yoghurt, un wholesale cheeses nozarēs. Tas atrodas Prague, Čehija.

 2. BOSSOK

  Luksemburga

  Uzņēmums BOSSOK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Minerālūdens, Kafija un tēja, Piens, Minerālūdens, fruit juices, Kafija un tēja, un Piens nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 3. ZOTT GMBH & CO.

  Vācija

  Uzņēmums ZOTT GMBH & CO., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sieri nozarē. Tas darbojas arī Piena produkti, Piens, Piena produkti, ice-cream dessert, un Piens nozarēs. Tas atrodas Mertingen, Vācija.

 4. TRANSPORT GROEP GELDERLAND

  Nīderlande

  Uzņēmums TRANSPORT GROEP GELDERLAND, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas atrodas Doetinchem, Nīderlande.

 5. EUROFIT

  Beļģija

  Uzņēmums EUROFIT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī Piena produkti, Piena produkti, uht milk, soybean milk, un cheese nozarēs. Tas atrodas Liege, Beļģija.

 6. GRUPO SUCHEZ

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO SUCHEZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Piens, oil, sugar, un Piens nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 7. BIODIA

  Beļģija

  Uzņēmums BIODIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, milk cows, dairy products, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, un Organic milk nozarēs. Tas atrodas Brasschaat, Beļģija.

 8. DELYSIUM FOOD SERVICE

  Spānija

  Uzņēmums DELYSIUM FOOD SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas atrodas Rivas Vaciamadrid, Spānija.

 1. JLC SA

  Moldāvija

  Uzņēmums JLC SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Skābais krējums, ice cream, un cheeses nozarēs. Tas atrodas Chisinau, Moldāvija.

 2. PARALLELE VITALE - HARAS DE LA VALLEE DES HAFLINGER

  Francija

  Uzņēmums PARALLELE VITALE - HARAS DE LA VALLEE DES HAFLINGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī high-quality milk, un organic long life milk nozarēs. Tas atrodas DEGRE, Francija.

 3. LAITNAA

  Francija

  Uzņēmums LAITNAA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī svaigu pienu, svaigu pienu, un agricultural cooperative nozarēs. Tas atrodas La Capelle En Thiérache, Francija.

 4. CASEIFICIO DI BENEDETTO

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO DI BENEDETTO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī buffalo-milk mozzarellas, small-scale manufacture, milk - distribution, un shipping merchandise nozarēs. Tas atrodas Capaccio, Itālija.

 5. COUNTY MILK PRODUCTS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums COUNTY MILK PRODUCTS LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī creams, powdered milk, condensed milk, un milk derivatives nozarēs. Tas atrodas Wilmslow, Apvienotā Karaliste.

 6. DIANO LATTE S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums DIANO LATTE S.R.L, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī svaigu pienu, milk - distribution, Cow's milk, svaigu pienu, un Feed tanks nozarēs. Tas atrodas Sassano, Itālija.

 7. DUAL CORE

  Spānija

  Uzņēmums DUAL CORE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas atrodas Burgos, Spānija.

 8. PUREMOZARELLA

  Beļģija

  Uzņēmums PUREMOZARELLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī Cheese for pizza nozarēs. Tas atrodas Mol, Beļģija.

 9. MOL WOLFF SPA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOL WOLFF SPA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Piens, organic cheese, cows' milk, un Piens nozarēs. Tas atrodas OBERAUDORF, Vācija.

 10. TUREXPORT

  Turcija

  Uzņēmums TUREXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī cheeses and dairy products, un processed fruit products nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Piens - Imports eksports

Rezultātu skaits

9730 Uzņēmumi