• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • plūdmaiņu spēkstacijas

Rezultāti

Plūdmaiņu spēkstacijas - Imports eksports

 1. ÇELIK MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ÇELIK MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plūdmaiņu spēkstacijas nozarē. Tas darbojas arī crusher, tools for jack hammers, Machine manufacturing, un Sieving machines nozarēs. Tas atrodas Aydın, Turcija.

 2. ERPEK MÜHENDISLIK DANIŞMANLIK TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ERPEK MÜHENDISLIK DANIŞMANLIK TIC. LTD. ŞTI., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plūdmaiņu spēkstacijas nozarē. Tas darbojas arī Crude oil, un lubricant nozarēs. Tas atrodas Atasehir / Istanbul, Turcija.

 3. IM-TEK

  Turcija

  Uzņēmums IM-TEK, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Plūdmaiņu spēkstacijas nozarē. Tas darbojas arī import/export service nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. NFM MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums NFM MAKINA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plūdmaiņu spēkstacijas nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, cisterns, un Tērauds nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. VIMEL S.A.S. DI NICODEMO PIETRINA & C.

  Itālija

  Uzņēmums VIMEL S.A.S. DI NICODEMO PIETRINA & C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas un izejvielu imports-eksports, Plūdmaiņu spēkstacijas, Enerģijas un izejvielu imports-eksports, un Plūdmaiņu spēkstacijas nozarēs. Tas atrodas LAURIA, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FOSHAN POLYTEX TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums FOSHAN POLYTEX TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plūdmaiņu spēkstacijas nozarē. Tas atrodas Foshan, Ķīna.

 2. NORWEGIAN OCEAN POWER AS

  Norvēģija

  Uzņēmums NORWEGIAN OCEAN POWER AS, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Plūdmaiņu spēkstacijas, un Plūdmaiņu spēkstacijas nozarēs. Tas atrodas Drammen, Norvēģija.

 3. RAMS POWER TECHNOLOGY LTD,BANGLADESH

  Bangladeša

  Uzņēmums RAMS POWER TECHNOLOGY LTD,BANGLADESH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plūdmaiņu spēkstacijas nozarē. Tas atrodas Dhaka,bangladesh, Bangladeša.