• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai

Rezultāti

Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai - Imports eksports

 1. OMIPA SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Full extrusion lines for plate, strip, film, alveolar profile, plastics, optical quality, universal plate. A family company employing 140 staff and set up to serve the international market with great professionalism and skill. From design to after-sales, Omipa offers its clients all over the world the technical assistance and expertise needed to provide whatever the market needs.

 2. MVA D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MVA D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Tērauda un metālu virpošana, Spiediena veidnes, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Plastmasa - pusfabrikāti, Veidnes plastmasai un gumijai, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, Rokas instrumenti bez motora, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Ig Pri Ljubljani, Slovēnija.

 3. M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Stahnsdorf, Vācija.

 4. FARSOON EUROPE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FARSOON EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 5. ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polija

  Uzņēmums PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, un Threaded nuts and screws nozarēs. Tas atrodas Gdańsk, Polija.

 2. PROYECMA, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums PROYECMA, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas La Roca Del Vallès, Spānija.

 3. TANTEC VERTRIEB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TANTEC VERTRIEB GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī plasma treatment, Plasma generators, plasma polymerisation, un corona treatment stations nozarēs. Tas atrodas Flensburg, Vācija.

 4. TSCHRITTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TSCHRITTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Dorfprozelten, Vācija.

 5. AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY

  Vācija

  Uzņēmums AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Zülpich, Vācija.

 1. MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for mixing rubber, mixers for the chemical industry, powder blend, un vertical mixers nozarēs. Tas atrodas Detmold, Vācija.

 2. ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING

  Turcija

  Uzņēmums ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. SCT-STRAW

  Spānija

  Uzņēmums SCT-STRAW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī plastic profiles, un plastic tubes nozarēs. Tas atrodas Sant Andreu De La Barca-Barcelona, Spānija.

 2. CGP EUROPE

  Francija

  Uzņēmums CGP EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Torcy, Francija.

 3. BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Memmingerberg, Vācija.

 4. BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Horst, Vācija.

 5. WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K

  Polija

  Uzņēmums WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī absorbents nozarēs. Tas atrodas Dobrzejewice, Polija.

 6. PROPHILM SARL

  Francija

  Uzņēmums PROPHILM SARL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Tourcoing, Francija.

 7. SPARK MACHINERY

  Itālija

  Uzņēmums SPARK MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī drilling machines nozarēs. Tas atrodas Perignano, Itālija.

 8. FRENZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRENZ GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Thermocouple lines, Screw-in type heating elements, heating bands, un cartridge heaters nozarēs. Tas atrodas Lüdenscheid, Vācija.

 1. ROLF SCHLICHT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROLF SCHLICHT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Gumijas un plastmasas griešana, Plastmasas griešana - iekārtas, un Gumijas un plastmasas griešana nozarēs. Tas atrodas Reinfeld/holstein, Vācija.

 2. PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA., gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastic parts, Plastic, un cups nozarēs. Tas atrodas Martingança, Portugāle.

 3. CORVAGLIA MOULD AG

  Šveice

  Uzņēmums CORVAGLIA MOULD AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī injection moulds, brioche moulds, un tool manufacturing nozarēs. Tas atrodas Eschlikon, Šveice.

 4. ZAM KĘTY SP. Z O.O. ZAKŁADY URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

  Polija

  Uzņēmums ZAM KĘTY SP. Z O.O. ZAKŁADY URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Kety, Polija.

 5. PLAST-CHEM

  Polija

  Uzņēmums PLAST-CHEM, ir Multi-Category, gadā un darbojas Plastmasa - celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas caurules un šļūtenes, Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasas caurules un šļūtenes, Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, manifolds, un din 2553 connectors nozarēs. Tas atrodas Białe Błota, Polija.

 6. CODEMA SRL

  Itālija

  Uzņēmums CODEMA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Cologno Monzese, Itālija.

 7. DEMIR MAKINA VE GIDA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums DEMIR MAKINA VE GIDA SAN. TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī extrusion nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. OMG DENGE DIS TIC LTD.

  Turcija

  Uzņēmums OMG DENGE DIS TIC LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, un Bottle labelling machines nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 9. MAYCOM S.A.S. DI MAYR ROBERT & CO.

  Itālija

  Uzņēmums MAYCOM S.A.S. DI MAYR ROBERT & CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī converting PVC nozarēs. Tas atrodas Nova Ponete, Itālija.

 10. INDEXT

  Francija

  Uzņēmums INDEXT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī extruders for plastics, used machines, un Extrusion line nozarēs. Tas atrodas 1 Rue De La Plaine D'alsace, Francija.

Filtri

Rezultāti

Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai - Imports eksports

Rezultātu skaits

195 Uzņēmumi