• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai

Rezultāti

Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai - Imports eksports

 1. OMIPA SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Full extrusion lines for plate, strip, film, alveolar profile, plastics, optical quality, universal plate. A family company employing 140 staff and set up to serve the international market with great professionalism and skill. From design to after-sales, Omipa offers its clients all over the world the technical assistance and expertise needed to provide whatever the market needs.

 2. M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Stahnsdorf, Vācija.

 3. FARSOON EUROPE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FARSOON EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 4. ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for mixing rubber, mixers for the chemical industry, powder blend, un vertical mixers nozarēs. Tas atrodas Detmold, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PROYECMA, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums PROYECMA, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas La Roca Del Vallès, Spānija.

 2. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polija

  Uzņēmums PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, un Threaded nuts and screws nozarēs. Tas atrodas Gdańsk, Polija.

 3. TANTEC VERTRIEB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TANTEC VERTRIEB GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī plasma treatment, Plasma generators, plasma polymerisation, un corona treatment stations nozarēs. Tas atrodas Flensburg, Vācija.

 4. AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY

  Vācija

  Uzņēmums AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Zülpich, Vācija.

 5. TSCHRITTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TSCHRITTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Dorfprozelten, Vācija.

 1. ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING

  Turcija

  Uzņēmums ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. SCT-STRAW

  Spānija

  Uzņēmums SCT-STRAW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī plastic profiles, un plastic tubes nozarēs. Tas atrodas Sant Andreu De La Barca-Barcelona, Spānija.

 1. CGP EUROPE

  Francija

  Uzņēmums CGP EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Torcy, Francija.

 2. BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Horst, Vācija.

 3. BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Memmingerberg, Vācija.

 4. WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K

  Polija

  Uzņēmums WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī absorbents nozarēs. Tas atrodas Dobrzejewice, Polija.

 5. SPARK MACHINERY

  Itālija

  Uzņēmums SPARK MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī drilling machines nozarēs. Tas atrodas Perignano, Itālija.

 6. PROPHILM SARL

  Francija

  Uzņēmums PROPHILM SARL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Tourcoing, Francija.

 7. PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA., gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastic parts, Plastic, un cups nozarēs. Tas atrodas Martingança, Portugāle.

 8. FRENZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRENZ GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Thermocouple lines, Screw-in type heating elements, heating bands, un cartridge heaters nozarēs. Tas atrodas Lüdenscheid, Vācija.

 1. CORVAGLIA MOULD AG

  Šveice

  Uzņēmums CORVAGLIA MOULD AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī injection moulds, brioche moulds, un tool manufacturing nozarēs. Tas atrodas Eschlikon, Šveice.

 2. ROLF SCHLICHT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROLF SCHLICHT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Gumijas un plastmasas griešana, Plastmasas griešana - iekārtas, un Gumijas un plastmasas griešana nozarēs. Tas atrodas Reinfeld/holstein, Vācija.

 3. OMG DENGE DIS TIC LTD.

  Turcija

  Uzņēmums OMG DENGE DIS TIC LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, un Bottle labelling machines nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. EURO MACHINERY APS

  Dānija

  Uzņēmums EURO MACHINERY APS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Vissenbjerg, Dānija.

 5. TRULLÁS RESISTENCIAS ELÉCTRICAS

  Spānija

  Uzņēmums TRULLÁS RESISTENCIAS ELÉCTRICAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Sant Joan Despí, Spānija.

 6. PLÁSTICOS BALLESTER

  Spānija

  Uzņēmums PLÁSTICOS BALLESTER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 7. POLIMER TEKNIK LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums POLIMER TEKNIK LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 8. P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH

  Polija

  Uzņēmums P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH, gadā un darbojas Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasas griešana - iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasas griešana - iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Wroclaw, Polija.

 9. INDEXT

  Francija

  Uzņēmums INDEXT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī extruders for plastics, used machines, un Extrusion line nozarēs. Tas atrodas 1 Rue De La Plaine D'alsace, Francija.

 10. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Polija

  Uzņēmums ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Plastmasa - celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Plastmasa - izstrādājumi automobiļu rūpniecībai, Plastmasa - izstrādājumi elektriskajai rūpniecībai, Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Plastmasa - izstrādājumi automobiļu rūpniecībai, un Plastmasa - izstrādājumi elektriskajai rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Skoczów, Polija.

Filtri

Rezultāti

Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai - Imports eksports

Rezultātu skaits

207 Uzņēmumi