• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • plastmasa - rūpnieciskās iekārtas

Rezultāti

Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas - Imports eksports

 1. ME.RO. SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Me.Ro. makes surface treatment systems (corona treatment, plasma treatment) and induction sealing systems (cap sealing). The plasma treatment system is used to make plastic film suited to printing and laminating processes. For certain materials, the plasma treatment system provides advantages over corona treatment. The cap sealing system is used in the bottling industry to seal recipients after filling.

 2. OMIPA SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Full extrusion lines for plate, strip, film, alveolar profile, plastics, optical quality, universal plate. A family company employing 140 staff and set up to serve the international market with great professionalism and skill. From design to after-sales, Omipa offers its clients all over the world the technical assistance and expertise needed to provide whatever the market needs.

 3. HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Kabelsketal, Vācija.

 4. BENKER GMBH & CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BENKER GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Dietenhofen, Vācija.

 5. SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Klingenberg, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Freudenberg, Vācija.

 2. KNIPP GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KNIPP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Dietzenbach, Vācija.

 3. PUHM GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PUHM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Drasenhofen, Austrija.

 4. MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Reichshof, Vācija.

 5. BRUNO EUGSTER AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BRUNO EUGSTER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Au Sg, Šveice.

 1. GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Theresienfeld, Austrija.

 2. HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Kirchheim Unter Teck, Vācija.

 1. DROBEK AUTOVENT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DROBEK AUTOVENT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Iphofen, Vācija.

 2. MEISTERPLAST AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MEISTERPLAST AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Etziken, Šveice.

 3. VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Windischeschenbach, Vācija.

 4. LEHNER ELECTRONICS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEHNER ELECTRONICS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Großhöflein, Austrija.

 5. SCHUPPERT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHUPPERT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Offenbach/queich, Vācija.

 6. HEINZ GERO DUHME GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEINZ GERO DUHME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 7. L-TECH AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums L-TECH AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Jona, Šveice.

 8. MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Battenberg, Vācija.

 1. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu formēšana nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskas izejvielas, Plastmasa - izstrādājumi medicīnai, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Veidnes plastmasai un gumijai, Plastmasa - izstrādājumi automobiļu rūpniecībai, Plastmasa - pusfabrikāti, Plastmasa - rūpnieciskas izejvielas, un Plastmasa - izstrādājumi medicīnai nozarēs. Tas atrodas Radevormwald, Vācija.

 2. KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Lübbecke, Vācija.

 3. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - izstrādājumi mēbeļu rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Biroja piederumi, Veidnes plastmasai un gumijai, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, school supplies, furniture handles, furniture accessories, un assemblies of plastics nozarēs. Tas atrodas Aguada De Cima, Portugāle.

 4. TTPH GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TTPH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas atrodas Inzersdorf, Austrija.

 5. PERIFERI SAS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PERIFERI SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas metināšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas metināšana - iekārtas, we design finishing machines for plastic parts, blown plastic parts, finishing machines for blown parts, finishing machines for injected parts, automation of industrial machinery, un robot grippers nozarēs. Tas atrodas Woustviller, Francija.

 6. PLANT FRICTION MATERIALS

  Ukraina

  Uzņēmums PLANT FRICTION MATERIALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī brake disks nozarēs. Tas atrodas Bila Tserkva, Ukraina.

 7. SILCOPLAST AG

  Šveice

  Uzņēmums SILCOPLAST AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī construction of moulds for plastic materials, Plastics manufacturing, moulding of plastic materials, un tool manufacturing nozarēs. Tas atrodas Wolfhalden, Šveice.

 8. FRIMO GROUP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRIMO GROUP GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas griešana, Gumijas un plastmasas griešana, moulds for plastic materials, thermoformed, un laminating plastic materials nozarēs. Tas atrodas Lotte, Vācija.

 9. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Turcija

  Uzņēmums INAN PLASTIK MAKINALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, un Plastmasas griešana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Tekirdag Turkey, Turcija.

 10. NIPPON ROLL MANUFACTURING CO., LTD.

  Japāna

  Uzņēmums NIPPON ROLL MANUFACTURING CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī mixers for the chemical industry, calenders for rubber, un pvc nozarēs. Tas atrodas Tokyo, Japāna.

Filtri

Rezultāti

Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

32 305 Uzņēmumi