• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • plastmasas griešana - iekārtas

Rezultāti

Plastmasas griešana - iekārtas - Imports eksports

 1. HANGZHOU FANGYUAN PLASTICS MACHINERY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU FANGYUAN PLASTICS MACHINERY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, styrofoam, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 2. SOLLEX AB

  Zviedrija

  Uzņēmums SOLLEX AB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie asmeņi un naži, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Industrial blades, un blades for cutting plastic film nozarēs. Tas atrodas Malmö, Zviedrija.

 3. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Turcija

  Uzņēmums INAN PLASTIK MAKINALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, un Plastmasas griešana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Tekirdag Turkey, Turcija.

 4. METZNER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums METZNER MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī working rubber, Foam cutting machines, un cutters for rubber nozarēs. Tas atrodas Neu-Ulm, Vācija.

 5. FRCNCTEC

  Francija

  Uzņēmums FRCNCTEC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī laser cutting, CNC milling machine, un Plasma cutting nozarēs. Tas atrodas Le Plessis-Belleville, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FREZALUKS

  Latvija

  Uzņēmums FREZALUKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī CNC milling nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.

 2. MASCHINENBAU BARDOWICK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MASCHINENBAU BARDOWICK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cutters for rubber, un shearing machines nozarēs. Tas atrodas Bardowick, Vācija.

 3. ROLF SCHLICHT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROLF SCHLICHT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Gumijas un plastmasas griešana, Plastmasas griešana - iekārtas, un Gumijas un plastmasas griešana nozarēs. Tas atrodas Reinfeld/holstein, Vācija.

 4. CORMAK

  Polija

  Uzņēmums CORMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī steel forming machines, laser for metal heat treatment, un textile-cutting lasers nozarēs. Tas atrodas Siedlce, Polija.

 5. ESMAK ESKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums ESMAK ESKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maisu pildīšanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas griešana - iekārtas, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. NMA

  Francija

  Uzņēmums NMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Plastmasas griešana - iekārtas, Processing of plastics, un primary and semi-finished plastic products nozarēs. Tas atrodas Plan D'orgon, Francija.

 2. POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iesiešanas iekārtas un materiāli, Iesiešanas iekārtas un materiāli, systems, machinery and equipment for paper and cardboard finishing and treatment, cutting machines, un automatic cutters nozarēs. Tas atrodas Hofheim, Vācija.

 1. HANZATEC SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums HANZATEC SP. Z O.O., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī semi-finished items, chemical products for leather goods, cnc cut, un machining with automatic lathes nozarēs. Tas atrodas Gdańsk, Polija.

 2. SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES

  Francija

  Uzņēmums SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, non-ferrous metal cutting, un Plastmasas griešana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vaulx En Velin, Francija.

 3. VELOX-TRADE

  Polija

  Uzņēmums VELOX-TRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Odolanów, Polija.

 4. APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE

  Francija

  Uzņēmums APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Veidnes plastmasai un gumijai, Plastmasas griešana - iekārtas, Veidnes plastmasai un gumijai, Plastmasas griešana - iekārtas, un injection nozarēs. Tas atrodas Saint-Symphorien-D'ozon, Francija.

 5. STOBRA JAKUB KRAWCZUK

  Polija

  Uzņēmums STOBRA JAKUB KRAWCZUK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Kraków, Polija.

 6. MICROTEC LABORGERÄTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MICROTEC LABORGERÄTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Walldorf, Vācija.

 7. P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH

  Polija

  Uzņēmums P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH, gadā un darbojas Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasas griešana - iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Plastmasas griešana - iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Wroclaw, Polija.

 8. PACKMASCHINEN WERNER ZUMBROCK

  Vācija

  Uzņēmums PACKMASCHINEN WERNER ZUMBROCK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas griešana - iekārtas, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas griešana - iekārtas, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, un Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hamm, Vācija.

 1. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums FREEMAN SCHWABE MACHINERY, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Griešanas darbgaldi, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Plastmasas griešana - iekārtas, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Griešanas darbgaldi, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, un Plastmasas griešana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cincinnati, Amerikas Savienotās Valstis.

 2. HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Manufacturer of plastic protective end fittings, Plastic parts, un manufacture of plastics nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 3. ILATEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ILATEC GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Mašīnu un rīku imports un eksports, Plastmasa - pārklājumi un slāņaini materiāli, Plastmasas griešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Mašīnu un rīku imports un eksports, un Plastmasa - pārklājumi un slāņaini materiāli nozarēs. Tas atrodas Nufringen, Vācija.

 4. WELDING ENGINEERS LTD

  Šveice

  Uzņēmums WELDING ENGINEERS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Metālapstrādes darbgaldi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas griešana - iekārtas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Metālapstrādes darbgaldi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Plastmasas griešana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Genève, Šveice.

 5. FUSTELLIFICIO MILANO DI AIELLO DANIEL

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO MILANO DI AIELLO DANIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī punching tools, die-cutting machine dies, un plexiglass work nozarēs. Tas atrodas Rozzano, Itālija.

 6. BLACKMAN & WHITE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BLACKMAN & WHITE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Maldon, Apvienotā Karaliste.

 7. TYNIC AUTOMATION

  Austrālija

  Uzņēmums TYNIC AUTOMATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mehāniskas detaļas, Plastmasa - mehāniskas detaļas, Plastic, un Conveyors for productes with high temperatures nozarēs. Tas atrodas Brisbane, Austrālija.

 8. DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE

  Polija

  Uzņēmums DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šķēres nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu gropēšana - darbgaldi, Plastmasas griešana - iekārtas, Metālapstrādes darbgaldi, un Metālu gropēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Krostoszowice, Polija.

 9. PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas granulēšana - iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Plastmasas granulēšana - iekārtas, un Plastmasas štancēšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 10. GÜLDENRING MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÜLDENRING MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī paper and board products nozarēs. Tas atrodas Eitorf, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Plastmasas griešana - iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

4619 Uzņēmumi