• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • platīns

Rezultāti

Platīns - Imports eksports

 1. EWG E. WAGENER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  EWG in Heimsheim in the heart of Baden-Württemberg is your ISO-certified, number one supplier, retailer and partner. Our range includes rods, pipes, bars, wires, standardised parts (such as screws, nuts and threaded rods), plates, sheets and foils made from various special metals, refractory metals and rare earths. Our specialised field includes standardised parts – such as screws, nuts and threaded rods – precious metal semi-finished products and drawing parts made from molybdenum, tantalum, tungsten, titanium and their alloys (TZM, Alloys Invar, Alloys Kovar, Inconel). The machining possibilities of the different materials, depending on their properties, are very diverse. These include annealing, cold rolling, turning, milling, grinding, eroding, welding, bonding (curing), pickling, reaming, boring, laser marking and punching.

 2. TRADIUM GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  TRADIUM GmbH is one of the most renowned raw material suppliers for technology metals, rare earths and precious metals in Europe for 25 years. The portfolio includes about 40 metal raw materials in different delivery forms and qualities. For technology metals TRADIUM supplies antimony, boron, cadmium, chromium, gallium, germanium, hafnium, indium, cobalt, manganese, molybdenum, niobium, rhenium, rubidium, selenium, silicon, tantalum, tellurium, titanium, bismuth, tin and zirconium. Among rare earths, cerium, dysprosium, erbium, europium, gadolinium, holmium, lanthanum, lutetium, neodymium, praseodymium, samarium, scandium, terbium, ytterbium and yttrium are available. The precious metals include gold, iridium, osmium, palladium, platinum, rhodium, ruthenium and silver.

 3. C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Platīns nozarē. Tas atrodas Wimsheim, Vācija.

 4. BEROLINA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEROLINA GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Platīns nozarē. Tas atrodas Keltern, Vācija.

 5. 8853 S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums 8853 S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Platīns, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Pero, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JOHNSON MATTHEY BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums JOHNSON MATTHEY BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Platīns, Car catalyst, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Diegem, Beļģija.

 2. AU79 S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums AU79 S.P.A., gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Biella, Itālija.

 3. TIBERINA PREZIOSI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TIBERINA PREZIOSI S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Monterchi, Itālija.

 4. P.M.P FIRENZE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums P.M.P FIRENZE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Barberino Tavarnelle, Itālija.

 5. IL DELFINO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IL DELFINO S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 1. KARIZIA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums KARIZIA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Cassola, Itālija.

 2. LA BELLA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA BELLA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Laterina Pergine Valdarno, Itālija.

 1. POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S., gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 2. TRE D S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TRE D S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 3. ALESSI DOMENICO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ALESSI DOMENICO S.P.A., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Bassano Del Grappa, Itālija.

 4. FILK S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FILK S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Mussolente, Itālija.

 5. TORRESAN GIOIELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TORRESAN GIOIELLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Mussolente, Itālija.

 6. SAFINA, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums SAFINA, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Platīns, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Jesenice U Prahy , Čehija.

 7. TUUM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TUUM S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas San Giustino, Itālija.

 8. COSMO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COSMO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas San Martino Di Lupari, Itālija.

 1. TECNOTUBI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOTUBI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Civitella In Val Di Chiana, Itālija.

 2. YLENIA PREZIOSI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums YLENIA PREZIOSI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 3. VOLPI DANILO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VOLPI DANILO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Castiglion Fibocchi, Itālija.

 4. PHOENIX METALLI PREZIOSI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PHOENIX METALLI PREZIOSI S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Valenza, Itālija.

 5. M.I.I. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums M.I.I. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Platīns, Dārgmetālu pulveris, Platīns, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 6. LINGOTTO ( S.R.L. )

  Itālija

  Uzņēmums LINGOTTO ( S.R.L. ), ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Valenza, Itālija.

 7. PIEROZZI FABRIZIO

  Itālija

  Uzņēmums PIEROZZI FABRIZIO, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Firenze, Itālija.

 8. V.B. PREZIOSI ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums V.B. PREZIOSI ( S.N.C. ), gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Civitella In Val Di Chiana, Itālija.

 9. KOMETA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KOMETA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Foiano Della Chiana, Itālija.

 10. OPERA COLLECTION S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OPERA COLLECTION S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Platīns, Zelts, un Platīns nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.