• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • platlapji - koki un krūmi

Rezultāti

Platlapji - koki un krūmi - Imports eksports

 1. IF PLANTS NURSERIES · PÉPINIÈRES · VIVAIOS

  Spānija

  Uzņēmums IF PLANTS NURSERIES · PÉPINIÈRES · VIVAIOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Mataró (barcelona), Spānija.

 2. CULTIVOS LA CERRADA SL

  Spānija

  Uzņēmums CULTIVOS LA CERRADA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 3. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polija

  Uzņēmums KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzi un parki - konsultācijas, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Platlapji - koki un krūmi, Dārzi un parki - konsultācijas, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, lawns, un Platlapji - koki un krūmi nozarēs. Tas atrodas Bełchatów, Polija.

 4. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Vācija

  Uzņēmums NUSSBAUMSCHULE KLOCKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas darbojas arī Kastaņi un saldie kastaņi, Nurseries, hazelnut trees, Kastaņi un saldie kastaņi, un walnut trees nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S.

  Turcija

  Uzņēmums ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE

  Vācija

  Uzņēmums JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Ellerhoop, Vācija.

 2. VIVAIO DI BERT

  Itālija

  Uzņēmums VIVAIO DI BERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas darbojas arī garden plants nozarēs. Tas atrodas Pasian Di Prato, Itālija.

 3. DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN

  Vācija

  Uzņēmums DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Tangstedt, Vācija.

 4. AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas darbojas arī oleanders, mediterranean plants, flowering shrubs, un hedging nozarēs. Tas atrodas Colli Del Tronto, Itālija.

 5. DIRT CHEAP PLANTS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DIRT CHEAP PLANTS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Platlapji - koki un krūmi, palm trees, sub-tropical plants, Platlapji - koki un krūmi, un palm nurseries nozarēs. Tas atrodas Rotherham, Apvienotā Karaliste.

 1. PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA

  Polija

  Uzņēmums PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Mosty, Polija.

 2. PFLANZENVERSAND24

  Vācija

  Uzņēmums PFLANZENVERSAND24, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Ellerhoop, Vācija.

 1. VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA

  Itālija

  Uzņēmums VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Meža stādi nozarē. Tas darbojas arī Platlapji - koki un krūmi, un Platlapji - koki un krūmi nozarēs. Tas atrodas Caltanissetta, Itālija.

 2. VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA

  Itālija

  Uzņēmums VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas darbojas arī nurseries, un palm nurseries nozarēs. Tas atrodas Castiglion Fiorentino, Itālija.

 3. WHL FURNIRE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums WHL FURNIRE SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Bacau, Rumānija.

 4. SAT Nº 362 CV PROVAL

  Spānija

  Uzņēmums SAT Nº 362 CV PROVAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Algemesi (valencia), Spānija.

 5. VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA

  Spānija

  Uzņēmums VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Málaga, Spānija.

 6. PLANTHISPANIA S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums PLANTHISPANIA S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas darbojas arī olive trees nozarēs. Tas atrodas Crevillente / Elche, Spānija.

 7. LEADERPLANT VIVAI

  Itālija

  Uzņēmums LEADERPLANT VIVAI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audzētavu stādi nozarē. Tas darbojas arī Platlapji - koki un krūmi, Zaļumaugu stādi, Platlapji - koki un krūmi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Acquanegra Sul Chiese, Itālija.

 8. MOONDIA LOGISTICS INDONESIA

  Indonēzija

  Uzņēmums MOONDIA LOGISTICS INDONESIA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Bekasi, Indonēzija.

 1. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Beļģija

  Uzņēmums BOOMKWEKERIJEN ARBOR, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Platlapji - koki un krūmi, Skuju koki, Platlapji - koki un krūmi, un Skuju koki nozarēs. Tas atrodas Houtvenne, Beļģija.

 2. B R TREE SERVICES

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums B R TREE SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Harrisville, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC

  Itālija

  Uzņēmums VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas darbojas arī wholesale flowers and plants, un outdoor ornamental plants nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 4. GOSPODARSTWO DUDEK - JABŁKO, GRUSZKA CZY PIETRUSZKA

  Polija

  Uzņēmums GOSPODARSTWO DUDEK - JABŁKO, GRUSZKA CZY PIETRUSZKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Marcyporęba, Polija.

 5. AMANA AGRICULTURE

  Šrilanka

  Uzņēmums AMANA AGRICULTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Colombo, Šrilanka.

 6. BLOMSTERLANDET I OST AB

  Zviedrija

  Uzņēmums BLOMSTERLANDET I OST AB, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Platlapji - koki un krūmi, un Platlapji - koki un krūmi nozarēs. Tas atrodas Linkoping, Zviedrija.

 7. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE)

  Polija

  Uzņēmums SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas darbojas arī rhododendron, un shrubbery nozarēs. Tas atrodas Działdowo, Polija.

 8. ZHENGZHOU ORIOLE ELECTRONIC (GROUP) JOINT-STOCK CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHENGZHOU ORIOLE ELECTRONIC (GROUP) JOINT-STOCK CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas China, Ķīna.

 9. BOMEN SERVICE INTERNATIONAL B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums BOMEN SERVICE INTERNATIONAL B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Platlapji - koki un krūmi, un Platlapji - koki un krūmi nozarēs. Tas atrodas Baarn, Nīderlande.

 10. AZ.AGR.VIVAI PIANTE

  Itālija

  Uzņēmums AZ.AGR.VIVAI PIANTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Platlapji - koki un krūmi nozarē. Tas atrodas Acquafredda, Itālija.