• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pneimatiskie sajūgi

Rezultāti

Pneimatiskie sajūgi - Imports eksports

 1. WALTHER-PRÄZISION

  Vācija

  Verified by europages badge

  Since 1951, WALTHER-PRÄZISION, Carl Kurt Walther GmbH & Co. KG (est.1931), has been developing and manufacturing mono and multi couplings, as well as docking systems that are used wherever liquids, vapours, gasses, electrical and optical signals and electric power have to be transferred and separated. Quick couplings are available in nominal sizes of DN 2 to DN 100, at operating pressures from vacuum to 2000 bar, also in clean-break, full-flow or breakaway technology.

 2. STUCCHI

  Itālija

  Uzņēmums STUCCHI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pneimatiskie sajūgi nozarē. Tas atrodas Pagazzano, Itālija.

 3. REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mehāniskie sajūgi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Universālie savienojumi, Pneimatiskie sajūgi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Universālie savienojumi, un Pneimatiskie sajūgi nozarēs. Tas atrodas Elsloo Lb, Nīderlande.

 4. TROMA-MACH S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums TROMA-MACH S.R.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Pneimatiski salaidumi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskās bremzes, Pneimatiskie sajūgi, Hidrauliskās bremzes, un Pneimatiskie sajūgi nozarēs. Tas atrodas Zdár Nad Sázavou , Čehija.

 5. M.W.M. FRENI FRIZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.W.M. FRENI FRIZIONI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie sajūgi, Pneimatiskie sajūgi, Mehāniskie sajūgi, un Pneimatiskie sajūgi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TELCOMEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TELCOMEC S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie sajūgi, Pneimatiskie sajūgi, Mehāniskie sajūgi, un Pneimatiskie sajūgi nozarēs. Tas atrodas Calderara Di Reno, Itālija.

 2. KÜHLING & CO. GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KÜHLING & CO. GMBH, gadā un darbojas Sajūgi nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiskie sajūgi, un Pneimatiskie sajūgi nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. FORTKORD PNEUMATIK INH. HEINRICH FORTKORD

  Vācija

  Uzņēmums FORTKORD PNEUMATIK INH. HEINRICH FORTKORD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Sajūgi nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiskie sajūgi, Pneimatiskas sistēmas un rīki, Pneimatiskie sajūgi, un Pneimatiskas sistēmas un rīki nozarēs. Tas atrodas Leopoldshöhe, Vācija.

 4. TIUMENSKY MASHINOSTROITELNY ZAVOD

  Rusija

 5. SIMER S.R.L.

  Itālija

 1. VICTAULIC

  Beļģija

  Uzņēmums VICTAULIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pneimatiskās caurules - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Sajūgi, Plastmasas caurules un šļūtenes, Sajūgi, plumbing rings, valves for unions, un Plastmasas caurules un šļūtenes nozarēs. Tas atrodas Nazareth, Beļģija.

 2. ATM HYDROS S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums ATM HYDROS S.R.O., gadā un darbojas Spiediena mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Sajūgi, Pneimatiski salaidumi, Sajūgi, un Pneimatiski salaidumi nozarēs. Tas atrodas Krnov, Čehija.

 1. CEJN AG

  Šveice

  Uzņēmums CEJN AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pneimatiskas sistēmas un rīki nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiskas sakabes, Sajūgi, Pneimatiskas sakabes, un Sajūgi nozarēs. Tas atrodas Cham, Šveice.

 2. EUROFLUID HYDRAULIK SR S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums EUROFLUID HYDRAULIK SR S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Pneimatiski salaidumi nozarē. Tas darbojas arī Sajūgi, Pneimatiskas sistēmas un rīki, Pneimatiskas transmisijas, Sajūgi, Pneimatiskas sistēmas un rīki, un Pneimatiskas transmisijas nozarēs. Tas atrodas Bratislava 3 , Slovākija.