• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • podu stādi

Rezultāti

Podu stādi - Imports eksports

 1. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, hedge plants, indoor and outdoor plants, Podu stādi, oleanders, nurseries, wholesale of plants, pomegranates, un flowering plants nozarēs. Tas atrodas Grottammare, Itālija.

 2. LUXURYTREES.COM®

  Austrija

  Uzņēmums LUXURYTREES.COM®, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, Augļu koki, Bonsai - koki, landscape architecture, Podu stādi, Augļu koki, un Bonsai - koki nozarēs. Tas atrodas St. Johann In Tirol, Austrija.

 3. AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA

  Itālija

  Uzņēmums AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgie ziedi, augi un augļi nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, aromatic herbs, aromatic and medicinal plants, wholesale flowers and plants, un Podu stādi nozarēs. Tas atrodas Albenga, Itālija.

 4. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Meža stādi nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, Zaļumaugu stādi, Podu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. LUCIEN BINSFELD

  Luksemburga

  Uzņēmums LUCIEN BINSFELD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, Podu stādi, Decoration accessories, cutting unsafe trees, un fencing installed for the building trade nozarēs. Tas atrodas Oberpallen, Luksemburga.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KRITIKACERAMICA

  Grieķija

  Uzņēmums KRITIKACERAMICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī Keramika - amatnieku darinājumi, pots of flowers, hand-decorated pottery, Keramika - amatnieku darinājumi, un jars nozarēs. Tas atrodas Hraklio, Grieķija.

 2. SENKAP PLASTIK LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums SENKAP PLASTIK LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, planting, packaging pots, un flowerpot-holder nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. VAN VLIET FLOWER GROUP

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN VLIET FLOWER GROUP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ziedi nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, cut flowers, distribution of cut flowers, Podu stādi, un wholesale flowers and plants nozarēs. Tas atrodas Honselersdijk, Nīderlande.

 4. HYDRO-MANIA

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HYDRO-MANIA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Hidroponika - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Podu stādi, Ziedošie stādi, hydroponics, Stādi, sīpoli un sēklas, Podu stādi, un Ziedošie stādi nozarēs. Tas atrodas Birstall, Apvienotā Karaliste.

 5. BAMSCHOUL MARTIN WAHL

  Luksemburga

  Uzņēmums BAMSCHOUL MARTIN WAHL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī Augļu koki, flowering shrubs, Augļu koki, trees, un garden laying-out nozarēs. Tas atrodas Eppeldorf, Luksemburga.

 1. PAULOWNIA EUROPA

  Rumānija

  Uzņēmums PAULOWNIA EUROPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Meža stādi, Stādi, Podu stādi, Zaļumaugu stādi, Meža stādi, Stādi, Podu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Cristian, Rumānija.

 2. FLEURS VRY

  Luksemburga

  Uzņēmums FLEURS VRY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ziedi nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, Podu stādi, creation of brides' bouquets, exotic plants, un green plants nozarēs. Tas atrodas Hellange, Luksemburga.

 1. CASHPO DESIGN

  Vācija

  Uzņēmums CASHPO DESIGN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgie augi, pots, un Mākslīgie augi nozarēs. Tas atrodas Königs Wusterhausen, Vācija.

 2. KERN & DRIVE GMBH

  Ungārija

  Uzņēmums KERN & DRIVE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, spare parts for agricultural and gardening machines, spare parts for industrial machines, Podu stādi, un gardening machines nozarēs. Tas atrodas Gyor, Ungārija.

 3. MAŁA SZKLARNIA

  Polija

  Uzņēmums MAŁA SZKLARNIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī office plants, un indoor and outdoor plants nozarēs. Tas atrodas Wrocław, Polija.

 4. ALCHIMAWEB S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ALCHIMAWEB S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī vegetable growing, seeds, mushroom growing, un LED Grow Light nozarēs. Tas atrodas Vilamalla, Spānija.

 5. DEFORCHE EXPORT

  Beļģija

  Uzņēmums DEFORCHE EXPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī garden plants and flowers, un exporters of ornamental plants nozarēs. Tas atrodas Lochristi, Beļģija.

 6. PELARGONIUM DECOCK

  Beļģija

  Uzņēmums PELARGONIUM DECOCK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī Stādi, flowering plants, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Comines, Beļģija.

 7. BELGICACTUS

  Beļģija

  Uzņēmums BELGICACTUS, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, Podu stādi, un cactus nozarēs. Tas atrodas Westerlo, Beļģija.

 8. VIVAIO DEL SOLE

  Itālija

  Uzņēmums VIVAIO DEL SOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī mediterranean plants, un palm nurseries nozarēs. Tas atrodas Martinsicuro, Itālija.

 1. FLOREAC

  Beļģija

  Uzņēmums FLOREAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī apartment plants, un garden plants nozarēs. Tas atrodas Lochristi, Beļģija.

 2. OPEKO

  Polija

  Uzņēmums OPEKO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas atrodas Kraśnik, Polija.

 3. MICHIELS

  Beļģija

  Uzņēmums MICHIELS, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, Podu stādi, un geraniums nozarēs. Tas atrodas Sint-Katelijne-Waver, Beļģija.

 4. HORTICULTURE YERNAULT

  Beļģija

  Uzņēmums HORTICULTURE YERNAULT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas atrodas Lessines, Beļģija.

 5. CENTRAFLOR

  Beļģija

  Uzņēmums CENTRAFLOR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, Puķkopība - materiāli un aprīkojums, Podu stādi, un Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Charleroi, Beļģija.

 6. FOURNIER TUINCENTRUM

  Beļģija

  Uzņēmums FOURNIER TUINCENTRUM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī Puķu stādi, Puķu stādi, un cut flowers nozarēs. Tas atrodas Menen, Beļģija.

 7. GREEN CONCEPT

  Beļģija

  Uzņēmums GREEN CONCEPT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī hire of plants nozarēs. Tas atrodas Wemmel, Beļģija.

 8. TERRABULLE

  Francija

  Uzņēmums TERRABULLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas atrodas Saint Gervais En Belin (france), Francija.

 9. OLEM

  Francija

  Uzņēmums OLEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas atrodas Villenave D'ornon, Francija.

 10. ADDOBBI FLOREALI

  Itālija

  Uzņēmums ADDOBBI FLOREALI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī floral decorations nozarēs. Tas atrodas napoli, Itālija.