• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • porfīrs

Rezultāti

Porfīrs - Imports eksports

 1. MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī covering stones, ornamental stone and for cladding, urban furnishings, stone for cladding and tiling, natural stone, stone quarry for claddings and architectural renovation, un building stone nozarēs. Tas atrodas Caltanissetta, Itālija.

 2. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Pilsētvides aprīkojums, working of lava stone, working with Etna lava stone, working of marble and granite, Marmors, un Pilsētvides aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Belpasso, Itālija.

 3. PORFIDI SRLS

  Itālija

  Uzņēmums PORFIDI SRLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Tumble polished stones, un porphyry cubes nozarēs. Tas atrodas Fornace, Itālija.

 4. FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI

  Itālija

  Uzņēmums FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī porphyry extraction nozarēs. Tas atrodas Albiano, Itālija.

 5. STONE EXPERT SRL

  Itālija

  Uzņēmums STONE EXPERT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sveķi nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības līmes, Porfīrs, Celtniecības līmes, porphyry cubes, un Porfīrs nozarēs. Tas atrodas Civezzano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO

  Itālija

  Uzņēmums DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī firewood nozarēs. Tas atrodas CAFASSE, Itālija.

 2. PORFIDI ROBERTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PORFIDI ROBERTO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī porphyry cubes, porphyry tiles, porphyry floors, un red porphyry nozarēs. Tas atrodas Albiano, Itālija.

 3. RADIOLI PAVIMENTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums RADIOLI PAVIMENTI SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī outdoor stone flooring, pebbles, un porphyry floors nozarēs. Tas atrodas Bottanuco, Itālija.

 4. ARCHSTONE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARCHSTONE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī natural stone nozarēs. Tas atrodas Noale, Itālija.

 5. PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB

  Austrija

  Uzņēmums PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī porphyry, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Rohrbach, Austrija.

 1. COOPERATIVA CASTELLI ROMANI

  Itālija

  Uzņēmums COOPERATIVA CASTELLI ROMANI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī mosaic flooring, un porphyry nozarēs. Tas atrodas Marino Di Roma, Itālija.

 2. MARELLO F.LLI

  Itālija

  Uzņēmums MARELLO F.LLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, natural stone, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Candia Canavese, Itālija.

 1. EDIL PROGRESS

  Itālija

  Uzņēmums EDIL PROGRESS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, travertine, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Cividate Al Piano, Itālija.

 2. BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C.

  Itālija

  Uzņēmums BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, porphyry, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Brossasco, Itālija.

 3. PORFIDI POJER FAUSTO & C SNC

  Itālija

  Uzņēmums PORFIDI POJER FAUSTO & C SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī working porphyry, un urban furnishings nozarēs. Tas atrodas Trento, Itālija.

 4. EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE

  Itālija

  Uzņēmums EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, porphyry, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Verghereto, Itālija.

 5. SOC. CENNAMO MAURO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SOC. CENNAMO MAURO S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Porfīrs, Marmors, Porfīrs, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Centola, Itālija.

 6. DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G.

  Itālija

  Uzņēmums DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, travertine, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Palosco, Itālija.

 7. A.L.P.E. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.L.P.E. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Porfīrs, Granīts, un Porfīrs nozarēs. Tas atrodas Bagnolo Piemonte, Itālija.

 8. LA RUSTICA PIETRE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA RUSTICA PIETRE S.R.L., gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Capriolo, Itālija.

 1. GRAZI ARDESIE S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums GRAZI ARDESIE S.N.C., gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas darbojas arī Porfīrs, Šīfera plāksnes, Porfīrs, un Šīfera plāksnes nozarēs. Tas atrodas San Colombano Certenoli, Itālija.

 2. GEOPIETRA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEOPIETRA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, bricks, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Gavardo, Itālija.

 3. EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Porfīrs, Marmora apstrādes iekārtas, Porfīrs, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pedara, Itālija.

 4. GV PORFIDO

  Itālija

  Uzņēmums GV PORFIDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī porphyry, un porphyry cubes nozarēs. Tas atrodas Albiano, Itālija.

 5. PORFIDI DERAN 2000 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PORFIDI DERAN 2000 S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, porphyry, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Pozzuoli, Itālija.

 6. COLOMBINI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COLOMBINI S.P.A., gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Porfīrs, Marmors, Porfīrs, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Pergine Valsugana, Itālija.

 7. SILPA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SILPA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Grīdas uzņēmumiem nozarē. Tas darbojas arī Porfīrs, Grīdas datoru telpām, Porfīrs, un Grīdas datoru telpām nozarēs. Tas atrodas Albiano, Itālija.

 8. PIETRE E SASSI

  Itālija

  Uzņēmums PIETRE E SASSI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī porphyry flooring nozarēs. Tas atrodas Cusano, Itālija.

 9. ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER

  Itālija

  Uzņēmums ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Izolācijas un hermetizācijas pakalpojumi, Kanalizācijas ierīkošana, Izolācijas un hermetizācijas pakalpojumi, un Kanalizācijas ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Merano, Itālija.

 10. VICENTINI ROMANO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VICENTINI ROMANO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, porphyry, un Jumta seguma akmens nozarēs. Tas atrodas Fornace, Itālija.