• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • precīzās veidnes

Rezultāti

Precīzās veidnes - Imports eksports

 1. S.C.S. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  40 years of experience in designing and producing moulds for the die-casting of metal alloys and injection of plastic materials, quality standards, time frames and competitive prices have led to S.C.S. Srl becoming a point of reference on the European market: design, use of high-tech machinery, use of the best quality steel and certified heat treatments. It produces moulds of all sizes up to a maximum weight of 55 tons. ISO 9001- and ISO 14001-certified.

 2. DAMEKS

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DAMEKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, Tērauda un metālu pārstrāde, machine parts, CNC milling, CNC turning, CNC, Metal working, plastics processing, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Gdansk, Polija.

 3. COBI PRECISION SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COBI PRECISION SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī brioche moulds, laser cutting, metal stamping, design of moulds for plastics, moulds, un mould design nozarēs. Tas atrodas Gorgonzola, Itālija.

 4. PHILPLAST LTD.

  Bulgārija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PHILPLAST LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, extrusion blow-molding, Precīzās veidnes, blow-molding machines, injection-molded articles, injection moulding, blow moulding plastic materials, assembling of plastic articles, un manufacturing of plastic products nozarēs. Tas atrodas Yagodovo, Bulgārija.

 5. AMADOR VARAS SA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AMADOR VARAS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, Precīzās veidnes, punching tools, tool manufacturing, dies, TOOLS, cutting dies, un spare parts & tools nozarēs. Tas atrodas Badalona-Barcelona, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DRILIMOLDE, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums DRILIMOLDE, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, mould design for plastics, in-house manufacture of caps, Precīzās veidnes, un aluminium moulds nozarēs. Tas atrodas Moita, Portugāle.

 2. PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, Precīzās veidnes, Injection moulding, injection moulds, un mould design and construction nozarēs. Tas atrodas Embra-Marinha Grande, Portugāle.

 3. MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA

  Portugāle

  Uzņēmums MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Formas un veidnes, Precīzās veidnes, Formas un veidnes, mould building, mould design, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Pataias, Portugāle.

 4. MATRICERÍA INVIR

  Spānija

  Uzņēmums MATRICERÍA INVIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Veidnes plastmasai un gumijai, Precīzās veidnes, Veidnes plastmasai un gumijai, Precīzās veidnes, metal milling, un tool manufacturing nozarēs. Tas atrodas Albacete, Spānija.

 5. VICEDO MARTI SL.

  Spānija

  Uzņēmums VICEDO MARTI SL., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Precīzās veidnes, Plastmasa - izstrādājumi pārtikas rūpniecībai un lauksaimniecībai, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, welding plastic materials, Precīzās veidnes, un Plastmasa - izstrādājumi pārtikas rūpniecībai un lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Ibi, Spānija.

 1. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšanas darbgaldi, Precīzās veidnes, tool manufacturing, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Precīzās veidnes, un Mould design and manufacturing nozarēs. Tas atrodas Marinha Grande, Portugāle.

 2. EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī Cylinder heads, silencers for motor vehicles, machine mufflers, un Mufflers, vehicle nozarēs. Tas atrodas Battenberg, Vācija.

 1. MATRIBAGES

  Spānija

  Uzņēmums MATRIBAGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, dies, reverse engineering, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, un machining of parts nozarēs. Tas atrodas Manresa-Barcelona, Spānija.

 2. FJG MOLDES

  Portugāle

  Uzņēmums FJG MOLDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Cesar, Oliveira De Azeméis, Portugāle.

 3. FRUMOLDE TOOLING

  Portugāle

  Uzņēmums FRUMOLDE TOOLING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Precīzās veidnes, cast mould design, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, injection moulding of plastics, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Martinçança, Portugāle.

 4. MATRICERÍAS DEL CENTRO

  Spānija

  Uzņēmums MATRICERÍAS DEL CENTRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī moulds for metals, milling machines, straighteners, un punching tools nozarēs. Tas atrodas Parla-Madrid, Spānija.

 5. AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA

  Portugāle

  Uzņēmums AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, mould building, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Trofa, Portugāle.

 6. MAÉ INNOVATION

  Francija

  Uzņēmums MAÉ INNOVATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī heat-resistant silicone cookware, silicone cake tins, Cooking equipment, un non-stick coverings nozarēs. Tas atrodas La Ville Aux Dames, Francija.

 7. PRIFER GROUP

  Portugāle

  Uzņēmums PRIFER GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī automobile industry automation, manufacturing of articles for foundry operations, organisations for product and material quality control and guarantee, un metal structures nozarēs. Tas atrodas Albergaria-A-Velha, Portugāle.

 8. GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S.

  Turcija

  Uzņēmums GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī Mould components, Dies and moulds, un dies for presses nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY

  Portugāle

  Uzņēmums ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, Mould design and manufacturing, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Maceira Lra, Portugāle.

 2. 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES

  Portugāle

  Uzņēmums 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, Co-moulding, Mould design and manufacturing, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 3. OFBM STAMPI

  Itālija

  Uzņēmums OFBM STAMPI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, construction of moulds for moulding thermoplastic material, injection moulding, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, un 5 axis milling nozarēs. Tas atrodas COLOGNE, Itālija.

 4. FRANKE INDUSTRIE AG

  Šveice

  Uzņēmums FRANKE INDUSTRIE AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī systems and machinery for arc welding metals, Orbital welding, laser cutting, un orbital welding nozarēs. Tas atrodas Aarburg, Šveice.

 5. SINTER - M JSC

  Bulgārija

  Uzņēmums SINTER - M JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī Mazas metāla daļas, Misiņš, Bronza, Tērauds, Mazas metāla daļas, Misiņš, Bronza, un Tērauds nozarēs. Tas atrodas Yambol, Bulgārija.

 6. MOLDES CATARINO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MOLDES CATARINO, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, mould building, manufacture of moulds for plastics, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Marinha Grande, Portugāle.

 7. PLASTICOS BUESO II, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PLASTICOS BUESO II, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - izstrādājumi mēbeļu rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, Plastic injection, mould design, mould building, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Braga, Portugāle.

 8. MOLDES GRABI S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MOLDES GRABI S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī construction of moulds for plastic materials nozarēs. Tas atrodas Cuarte De Huerva, Spānija.

 9. SD MOLDES

  Portugāle

  Uzņēmums SD MOLDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzās veidnes nozarē. Tas darbojas arī manufacture of moulds for plastics, un injection moulds nozarēs. Tas atrodas Marinha Grande, Portugāle.

 10. MOLDES F. CUNHA LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MOLDES F. CUNHA LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Esmoriz, Portugāle.