• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • precīzijas atsperes

Rezultāti

Precīzijas atsperes - Imports eksports

 1. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  We are a medium-sized manufacturer of technical springs based in Schwabach near Nürnberg. Employing a staff of 50 employees, we are a traditional and highly-competent manufacturer of technical springs and bending parts made from steel, stainless steel and non-ferrous metals for use in resolving special problems and mass production. At Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG, know-how drives innovation. Know-how is a combination of past experience and anticipation of the latest developments. Innovative solutions need both. Take advantage of our experience, knowledge, quality and delivery reliability.

 2. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, Atsperes - projektēšana pēc pasūtījuma, Stieples atsperes, springs to design, torsion springs, Precīzijas atsperes, s/steel springs, Atsperes - projektēšana pēc pasūtījuma, un precision springs nozarēs. Tas atrodas Selvazzano Dentro, Itālija.

 3. WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 4. ZEHR SA

  Francija

  Uzņēmums ZEHR SA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, Precision undercutting, Precīzijas atsperes, Plastic injection, un Cold heading nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. MECASPRING

  Beļģija

  Uzņēmums MECASPRING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, Hidrauliskās atsperes, Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas atsperes, Hidrauliskās atsperes, flat springs, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Herstal, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MUELLES MELERO SL

  Spānija

  Uzņēmums MUELLES MELERO SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, Precīzijas atsperes, torsion springs, springs, un precision springs nozarēs. Tas atrodas Humanes De Madrid-Madrid, Spānija.

 2. MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas darbojas arī valve springs, helical compression springs, un torsion springs nozarēs. Tas atrodas Licata, Itālija.

 3. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Turcija

  Uzņēmums MERTYAY SPRING INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, Stieples atsperes, Precīzijas atsperes, spring manufacturer, Stieples atsperes, un spring steel nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. KLEIDIS SPRINGS

  Grieķija

  Uzņēmums KLEIDIS SPRINGS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, Atsperes - projektēšana pēc pasūtījuma, springs for industrial use, Precīzijas atsperes, Atsperes - projektēšana pēc pasūtījuma, un Stainless steels nozarēs. Tas atrodas Athens, Grieķija.

 5. MDP SAS

  Francija

  Uzņēmums MDP SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas darbojas arī Loksnes atsperes, compression springs, extension springs, torsion springs, un Loksnes atsperes nozarēs. Tas atrodas La Ferté-Macé, Francija.

 1. BERNARD RESSORTS

  Francija

  Uzņēmums BERNARD RESSORTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas darbojas arī Atsperes - projektēšana pēc pasūtījuma, Atsperes - projektēšana pēc pasūtījuma, fine sheet metalwork subcontracting, un flat springs nozarēs. Tas atrodas Villers-Cotterêts, Francija.

 2. RESSORTS LACROIX

  Francija

  Uzņēmums RESSORTS LACROIX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas darbojas arī torsion springs, un compression springs nozarēs. Tas atrodas MEUNG SUR LOIRE, Francija.

 1. HAKAN YAY

  Turcija

  Uzņēmums HAKAN YAY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. RESSORT MAROC

  Maroka

  Uzņēmums RESSORT MAROC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas atrodas Temara, Maroka.

 3. YAYTEK YAY

  Turcija

  Uzņēmums YAYTEK YAY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas darbojas arī extension springs nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas darbojas arī vibration prevention and control consultants, un vibration feeders nozarēs. Tas atrodas istanbul, Turcija.

 5. ITALMOLLE

  Itālija

  Uzņēmums ITALMOLLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas darbojas arī springs, un formed springs nozarēs. Tas atrodas Giugliano In Campania, Itālija.

 6. MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM)

  Spānija

  Uzņēmums MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas atrodas Sant Cugat del Vallès, Spānija.

 7. I.M.M.E.A. (S.A.S.)

  Itālija

  Uzņēmums I.M.M.E.A. (S.A.S.), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, un Precīzijas atsperes nozarēs. Tas atrodas Sirone (Lc), Itālija.

 8. TELSAMA METAL LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums TELSAMA METAL LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas darbojas arī Strips, un metal clips nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 1. REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN

  Vācija

  Uzņēmums REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, un Precīzijas atsperes nozarēs. Tas atrodas Rodgau, Vācija.

 2. HENG TE METAL PRODUCTS DONGGUAN CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HENG TE METAL PRODUCTS DONGGUAN CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas atsperes nozarē. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 3. WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, un Precīzijas atsperes nozarēs. Tas atrodas Schorndorf, Vācija.

 4. G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, un Precīzijas atsperes nozarēs. Tas atrodas Coventry, Apvienotā Karaliste.

 5. NEUNKIRCHNER PRÄZISIONSFEDER- WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG

  Vācija

 6. FEDER-7 RUGOGYARTO KFT

  Ungārija

 7. WAGNER VERWALTUNGS GMBH

  Vācija

 8. RESORTMATIC SL

  Spānija