• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • precīzijas katli un tvertnes

Rezultāti

Precīzijas katli un tvertnes - Imports eksports

 1. BBS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, based in Freiberg am Neckar, Germany, has over 75 years of experience in the field of industrial heating technology, thermal post-combustion and boiler design. BBS GmbH was established in 2004 through the merger between BAY Wärmetechnik GmbH and Bay Engineering und Consulting. The new company united the production of industrial boiler systems with the expertise required for engineering modern energy systems and environmental technology. In addition to manufacturing serial products, we also develop and manufacture boilers and apparatus for special applications employed in the cosmetics, chemical and petrochemical industries. Our scope of operation includes steam boilers, hot water boilers and thermal oil boilers. Pure steam generators and waste heat steam boilers for a wide range of applications are also part of our product portfolio.

 2. BERLIER

  Francija

  Uzņēmums BERLIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Tērauda un metālu locīšana, Mazas metāla daļas, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauda un metālu locīšana, Mazas metāla daļas, un conveyors nozarēs. Tas atrodas Saint Paul En Jarez, Francija.

 3. MECASPRING

  Beļģija

  Uzņēmums MECASPRING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, Hidrauliskās atsperes, Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas atsperes, Hidrauliskās atsperes, flat springs, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Herstal, Beļģija.

 4. SORTI FLAMINIO CARPENTERIA DI SORTI RENATO S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums SORTI FLAMINIO CARPENTERIA DI SORTI RENATO S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Lieli katli un tvertnes, metal calendering, heavy metal structural work, Lieli katli un tvertnes, un structural metalwork nozarēs. Tas atrodas Lallio, Itālija.

 5. BAUMIER SA

  Francija

  Uzņēmums BAUMIER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, un subcontracting and mechanized welding nozarēs. Tas atrodas La Garde, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SERVIS BOJLERA GE

  Serbija

  Uzņēmums SERVIS BOJLERA GE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas atrodas Belgarde, Serbija.

 2. SATIL

  Francija

  Uzņēmums SATIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī vibro-filters, un vibrating screens nozarēs. Tas atrodas Chambery, Francija.

 3. PLEGUIN METAL SL

  Spānija

  Uzņēmums PLEGUIN METAL SL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī punching tools cut by laser, metal bending, sheet metal punching, un metal welding nozarēs. Tas atrodas Elche, Spānija.

 4. STORK

  Beļģija

  Uzņēmums STORK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, industrial maintenance, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 5. LESAGE SAS

  Francija

  Uzņēmums LESAGE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Precīzijas katli un tvertnes, Stainless steel metalwork, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, un fine sheet metalwork subcontracting nozarēs. Tas atrodas Pontchâteau, Francija.

 1. A2S INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums A2S INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Lieli katli un tvertnes, industrial boilermaking, Precīzijas katli un tvertnes, un Lieli katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Limours En Hurepoix, Francija.

 2. MANCHINOX

  Francija

  Uzņēmums MANCHINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, un stainless steel boilerwork for the construction industry nozarēs. Tas atrodas Villedieu-Les-Poeles, Francija.

 1. JAKUBOWSKI SARL

  Francija

  Uzņēmums JAKUBOWSKI SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, Steel and stainless steel boilermaking, metal boilerwork, un industrial boilermaking nozarēs. Tas atrodas Thiers, Francija.

 2. BRETAGNE LASER

  Francija

  Uzņēmums BRETAGNE LASER, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu locīšana, Tērauda un metālu locīšana, un metal welding nozarēs. Tas atrodas Guer, Francija.

 3. SERVI LOIRE INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums SERVI LOIRE INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem, boilerwork mechanized welding, un mechanically welded constructions nozarēs. Tas atrodas Ancenis, Francija.

 4. LAUAK

  Francija

  Uzņēmums LAUAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Ayherre, Francija.

 5. TFE - TOLERIE FINE ELECTRONIQUE

  Francija

  Uzņēmums TFE - TOLERIE FINE ELECTRONIQUE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas atrodas Lamballe Cedex, Francija.

 6. CLAUDE INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums CLAUDE INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, fine sheet metalwork subcontracting, Precīzijas katli un tvertnes, laser cutting conversion centres, un metal punching nozarēs. Tas atrodas Pontchateau, Francija.

 7. HAG TECH

  Francija

  Uzņēmums HAG TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Precīzijas katli un tvertnes, Caururbšana - darbgaldi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Precīzijas katli un tvertnes, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Beaumont Hague, Francija.

 8. COMO TOLERIE

  Francija

  Uzņēmums COMO TOLERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem, laser cutting for stainless steel, un laser cutting units nozarēs. Tas atrodas Ancenis, Francija.

 1. LOIRE INOX INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums LOIRE INOX INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, Rūpnieciskie cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes, Rūpnieciskie cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Ancenis Cedex, Francija.

 2. AEMN

  Francija

  Uzņēmums AEMN, gadā un darbojas Katli un tvertnes - varš nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Katli un tvertnes - nerūsējoši, un tig welding nozarēs. Tas atrodas Cordemais, Francija.

 3. METALLERIE BOURDONCLE

  Francija

  Uzņēmums METALLERIE BOURDONCLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Metalizācija, anti-corrosive treatment, Vieglas metāla konstrukcijas, sandblasting, un Metalizācija nozarēs. Tas atrodas Firmi, Francija.

 4. TRONCY

  Francija

  Uzņēmums TRONCY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Rūpnieciskie cauruļvadi, Katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Rūpnieciskie cauruļvadi, Katli un tvertnes, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Genelard, Francija.

 5. AFCA SA

  Francija

  Uzņēmums AFCA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Sheet metalwork, special panel work, un fine sheet metalwork subcontracting nozarēs. Tas atrodas LUDRES CEDEX, Francija.

 6. SAVCO S.A.

  Francija

  Uzņēmums SAVCO S.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, industrial boilermaking, machines for boiler-making, boilerworks machinery overhaul, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Saverdun, Francija.

 7. CEACSA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CEACSA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, stainless steel dished end-plates, Metal work, Precīzijas katli un tvertnes, un heat treatment of metals nozarēs. Tas atrodas Montmeló, Spānija.

 8. SOPTOL SAS

  Francija

  Uzņēmums SOPTOL SAS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Precīzijas katli un tvertnes, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Ham, Francija.

 9. TRA-C ATLANTIC

  Francija

  Uzņēmums TRA-C ATLANTIC, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, un stainless steel boilerwork for decoration nozarēs. Tas atrodas Carquefou Cedex, Francija.

 10. SAMGEL

  Francija

  Uzņēmums SAMGEL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Precīzijas katli un tvertnes, welding shops, un Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana nozarēs. Tas atrodas Couvrot, Francija.