• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • precīzijas katli un tvertnes

Rezultāti

Precīzijas katli un tvertnes - Imports eksports

 1. BBS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, based in Freiberg am Neckar, Germany, has over 75 years of experience in the field of industrial heating technology, thermal post-combustion and boiler design. BBS GmbH was established in 2004 through the merger between BAY Wärmetechnik GmbH and Bay Engineering und Consulting. The new company united the production of industrial boiler systems with the expertise required for engineering modern energy systems and environmental technology. In addition to manufacturing serial products, we also develop and manufacture boilers and apparatus for special applications employed in the cosmetics, chemical and petrochemical industries. Our scope of operation includes steam boilers, hot water boilers and thermal oil boilers. Pure steam generators and waste heat steam boilers for a wide range of applications are also part of our product portfolio.

 2. BERLIER

  Francija

  Uzņēmums BERLIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Tērauda un metālu locīšana, Mazas metāla daļas, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauda un metālu locīšana, Mazas metāla daļas, un conveyors nozarēs. Tas atrodas Saint Paul En Jarez, Francija.

 3. MECASPRING

  Beļģija

  Uzņēmums MECASPRING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas atsperes, Hidrauliskās atsperes, Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas atsperes, Hidrauliskās atsperes, flat springs, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Herstal, Beļģija.

 4. BAUMIER SA

  Francija

  Uzņēmums BAUMIER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, un subcontracting and mechanized welding nozarēs. Tas atrodas La Garde, Francija.

 5. SERVIS BOJLERA GE

  Serbija

  Uzņēmums SERVIS BOJLERA GE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas atrodas Belgarde, Serbija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PLEGUIN METAL SL

  Spānija

  Uzņēmums PLEGUIN METAL SL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī punching tools cut by laser, metal bending, sheet metal punching, un metal welding nozarēs. Tas atrodas Elche, Spānija.

 2. SATIL

  Francija

  Uzņēmums SATIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī vibro-filters, un vibrating screens nozarēs. Tas atrodas Chambery, Francija.

 3. JAKUBOWSKI SARL

  Francija

  Uzņēmums JAKUBOWSKI SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, Steel and stainless steel boilermaking, metal boilerwork, un industrial boilermaking nozarēs. Tas atrodas Thiers, Francija.

 4. STORK

  Beļģija

  Uzņēmums STORK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, industrial maintenance, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 5. SAVCO S.A.

  Francija

  Uzņēmums SAVCO S.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, industrial boilermaking, machines for boiler-making, boilerworks machinery overhaul, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Saverdun, Francija.

 1. BRIVET MECANO SOUDURE

  Francija

  Uzņēmums BRIVET MECANO SOUDURE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes - nerūsējoši, Katli un tvertnes aviācijai, Katli un tvertnes kuģiem, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Stainless steel metalwork, Katli un tvertnes aviācijai, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Pontchateau, Francija.

 2. SARL GOLLEAU

  Francija

  Uzņēmums SARL GOLLEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Galdnieki un namdari - pakalpojumi, Katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes - varš, Galdnieki un namdari - pakalpojumi, Katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, un Katli un tvertnes - varš nozarēs. Tas atrodas Chevrainvilliers, Francija.

 1. AFCA SA

  Francija

  Uzņēmums AFCA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Sheet metalwork, special panel work, un fine sheet metalwork subcontracting nozarēs. Tas atrodas LUDRES CEDEX, Francija.

 2. METALLERIE BOURDONCLE

  Francija

  Uzņēmums METALLERIE BOURDONCLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Metalizācija, anti-corrosive treatment, Vieglas metāla konstrukcijas, sandblasting, un Metalizācija nozarēs. Tas atrodas Firmi, Francija.

 3. LOIRE INOX INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums LOIRE INOX INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, Rūpnieciskie cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes, Rūpnieciskie cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Ancenis Cedex, Francija.

 4. TFE - TOLERIE FINE ELECTRONIQUE

  Francija

  Uzņēmums TFE - TOLERIE FINE ELECTRONIQUE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas atrodas Lamballe Cedex, Francija.

 5. CEACSA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CEACSA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, stainless steel dished end-plates, Metal work, Precīzijas katli un tvertnes, un heat treatment of metals nozarēs. Tas atrodas Montmeló, Spānija.

 6. METAL INCO

  Francija

  Uzņēmums METAL INCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu izkalšana, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, contract manufacturing, un Tērauda un metālu izkalšana nozarēs. Tas atrodas Creys-Mepieu, Francija.

 7. SOPTOL SAS

  Francija

  Uzņēmums SOPTOL SAS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Precīzijas katli un tvertnes, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Ham, Francija.

 8. TRONCY

  Francija

  Uzņēmums TRONCY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Rūpnieciskie cauruļvadi, Katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Rūpnieciskie cauruļvadi, Katli un tvertnes, un Precīzijas katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Genelard, Francija.

 1. TRA-C ATLANTIC

  Francija

  Uzņēmums TRA-C ATLANTIC, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, un stainless steel boilerwork for decoration nozarēs. Tas atrodas Carquefou Cedex, Francija.

 2. LAUAK

  Francija

  Uzņēmums LAUAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Ayherre, Francija.

 3. MECANIQUE DE PRECISION DU BARROIS

  Francija

  Uzņēmums MECANIQUE DE PRECISION DU BARROIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes mehānika nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Precīzijas katli un tvertnes, spark erosion, un metrology nozarēs. Tas atrodas Ligny En Barrois, Francija.

 4. HAG TECH

  Francija

  Uzņēmums HAG TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Precīzijas katli un tvertnes, Caururbšana - darbgaldi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Precīzijas katli un tvertnes, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Beaumont Hague, Francija.

 5. METAL PERFORMANCES

  Francija

  Uzņēmums METAL PERFORMANCES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes - nerūsējoši, stainless steel machining, sheet and pipe work, un Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarēs. Tas atrodas Le Beignon, Francija.

 6. LESAGE SAS

  Francija

  Uzņēmums LESAGE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Precīzijas katli un tvertnes, Stainless steel metalwork, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, un fine sheet metalwork subcontracting nozarēs. Tas atrodas Pontchâteau, Francija.

 7. FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ

  Beļģija

  Uzņēmums FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Rezerves (avārijas) kāpnes, Precīzijas katli un tvertnes, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, control cabinets - electricity, un Rezerves (avārijas) kāpnes nozarēs. Tas atrodas Namur, Beļģija.

 8. MANCHINOX

  Francija

  Uzņēmums MANCHINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Precīzijas katli un tvertnes, un stainless steel boilerwork for the construction industry nozarēs. Tas atrodas Villedieu-Les-Poeles, Francija.

 9. A2S INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums A2S INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Lieli katli un tvertnes, industrial boilermaking, Precīzijas katli un tvertnes, un Lieli katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Limours En Hurepoix, Francija.

 10. BRETAGNE LASER

  Francija

  Uzņēmums BRETAGNE LASER, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu locīšana, Tērauda un metālu locīšana, un metal welding nozarēs. Tas atrodas Guer, Francija.