• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • precizitātes lodes

Rezultāti

Precizitātes lodes - Imports eksports

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Marteau & Lemarie ball specialists since 1922, selling all types of industrial balls on the market: Our company is renowned for the quality of its precision balls and also supplies polishing and grinding balls. Our different type of precision balls include: precision steel, stainless steel and plastic balls, and other precision balls (tungsten carbide, ceramic, glass, bronze and brass balls). Precision steel and stainless steel balls are defined by their nominal diameter, the raw material from which they are made and by their degree of precision. Grinding & polishing balls we stock mainly steel balls, stainless steel balls and glass balls. Our technical sales team is at your disposal for any further information and requests for quotes. So don't hesitate to contact us.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  B&G manufactures bearings for industrial valves mounted on water, air and gas equipment and diamond and chrome-plated bearings to high-precision thickness. Production happens in different ways starting from brass bundles or solid pressed, hollow or cast brass balls. Then the products are milled, drilled and diamond turned. Lastly the ball bearings undergo surface treatment – chrome plating, nickel plating, Teflon application and T.E.A.® coating. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RIKU MASCHINENTEILE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, Steel balls with plus tolerances, Steel balls with minus tolerances, Ceramic balls with plus tolerances, Ceramic balls with minus tolerances, Balls in conventional trade dimensions, Special balls made from various materials, Polishing balls made from various materials, un Metal balls nozarēs. Tas atrodas Monheim Am Rhein, Vācija.

 5. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī linear guides nozarēs. Tas atrodas Northampton, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PRECIBALL SA

  Beļģija

  Uzņēmums PRECIBALL SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī glass beads, Steel balls, Carbon balls, un Chromium beads nozarēs. Tas atrodas Callenelle, Beļģija.

 2. SPHEROTECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPHEROTECH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Aluminium balls, Stainless steel balls, glass beads, un rubber bearings nozarēs. Tas atrodas Fulda, Vācija.

 3. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, un Rūpniecisko iekārtu remonts nozarēs. Tas atrodas Neusäß, Vācija.

 4. CIMAP

  Francija

  Uzņēmums CIMAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, Steel ball, Precizitātes lodes, Stainless steel ball, un Plastic balls nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Vācija

  Uzņēmums WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, un Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 1. NEW BALLS SRL

  Itālija

  Uzņēmums NEW BALLS SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī supporting balls, un precision bearings nozarēs. Tas atrodas Cormano, Itālija.

 2. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Francija

  Uzņēmums METALBALL - BILLES DE PRECISION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Steel ball, Bearing balls, Stainless steel ball, un Plastic ball nozarēs. Tas atrodas Grisolles, Francija.

 1. GO FULL THROTTLE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GO FULL THROTTLE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Synthetic lubricating oils, un Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarēs. Tas atrodas Kilmarnock, Apvienotā Karaliste.

 2. FRÄSTECHNIK KRIEGER

  Vācija

  Uzņēmums FRÄSTECHNIK KRIEGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, un Precizitātes lodes nozarēs. Tas atrodas Pettendorf, Vācija.

 3. UWE BEARING

  Ķīna

  Uzņēmums UWE BEARING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas atrodas Wafangdian, Ķīna.

 4. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī stainless steel balls for the automobile industry, Balls, Rollers, Needle Rollers, un glass beads nozarēs. Tas atrodas La Talaudière, Francija.

 5. ZWICKER KUGELLAGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZWICKER KUGELLAGER GMBH, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu remonts nozarē. Tas darbojas arī Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Hidrauliskie reduktori, Precizitātes lodes, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Hidrauliskie reduktori, un Precizitātes lodes nozarēs. Tas atrodas Schöllnach, Vācija.

 6. JOSEF HOHN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JOSEF HOHN GMBH, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu remonts nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie reduktori, Precizitātes lodes, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Hidrauliskie reduktori, Precizitātes lodes, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gersthofen, Vācija.

 7. EPRO ELEKTRONIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EPRO ELEKTRONIK GMBH, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Precizitātes lodes, Rūpniecisko iekārtu remonts, un Precizitātes lodes nozarēs. Tas atrodas Kahl am Main, Vācija.

 8. SPICER GELENKWELLENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPICER GELENKWELLENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu pacēlāji autoservisiem, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu pacēlāji autoservisiem, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 1. MÖLLER & OCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÖLLER & OCH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 2. KURT KLIMPKE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KURT KLIMPKE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, un Precizitātes lodes nozarēs. Tas atrodas Greifenstein, Vācija.

 3. LEDUN(SHANGHAI)PRECISION BEARING CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums LEDUN(SHANGHAI)PRECISION BEARING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī bearings nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 4. G&G ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums G&G ANTRIEBSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, Metālapstrādes darbgaldi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Gütersloh, Vācija.

 5. WICHMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WICHMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Hohenkammer, Vācija.

 6. NEW BALL S.A.S. DI MORGANTE A.& C.

  Itālija

  Uzņēmums NEW BALL S.A.S. DI MORGANTE A.& C., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī supporting balls, plastic beads, Glass balls, un Stainless steel beads nozarēs. Tas atrodas Cormano, Itālija.

 7. ANKER GETRIEBE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ANKER GETRIEBE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu remonts nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, Starptautiski kravu pārvadājumi, Precizitātes lodes, un Starptautiski kravu pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Nördlingen, Vācija.

 8. ÜVÜBERLASTSCHUTZU. VERBIND.SYST. GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ÜVÜBERLASTSCHUTZU. VERBIND.SYST. GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu un laivu pārvadāšana nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, Hidrauliskie reduktori, Precizitātes lodes, un Hidrauliskie reduktori nozarēs. Tas atrodas Mömlingen, Vācija.

 9. BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliski mezgli, Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Hidrauliski mezgli, Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Frechen, Vācija.

 10. CONCAR INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CONCAR INDUSTRIETECHNIK GMBH, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu remonts nozarē. Tas darbojas arī Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Precizitātes lodes, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, un Precizitātes lodes nozarēs. Tas atrodas Hohenkammer, Vācija.