• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • precizitātes lodes

Rezultāti

Precizitātes lodes - Imports eksports

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Marteau & Lemarie ball specialists since 1922, selling all types of industrial balls on the market: Our company is renowned for the quality of its precision balls and also supplies polishing and grinding balls. Our different type of precision balls include: precision steel, stainless steel and plastic balls, and other precision balls (tungsten carbide, ceramic, glass, bronze and brass balls). Precision steel and stainless steel balls are defined by their nominal diameter, the raw material from which they are made and by their degree of precision. Grinding & polishing balls we stock mainly steel balls, stainless steel balls and glass balls. Our technical sales team is at your disposal for any further information and requests for quotes. So don't hesitate to contact us.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  B&G manufactures bearings for industrial valves mounted on water, air and gas equipment and diamond and chrome-plated bearings to high-precision thickness. Production happens in different ways starting from brass bundles or solid pressed, hollow or cast brass balls. Then the products are milled, drilled and diamond turned. Lastly the ball bearings undergo surface treatment – chrome plating, nickel plating, Teflon application and T.E.A.® coating. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RIKU MASCHINENTEILE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, Steel balls with plus tolerances, Steel balls with minus tolerances, Ceramic balls with plus tolerances, Ceramic balls with minus tolerances, Balls in conventional trade dimensions, Special balls made from various materials, Polishing balls made from various materials, un Metal balls nozarēs. Tas atrodas Monheim Am Rhein, Vācija.

 5. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī linear guides nozarēs. Tas atrodas Northampton, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PRECIBALL SA

  Beļģija

  Uzņēmums PRECIBALL SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī glass beads, Steel balls, Carbon balls, un Chromium beads nozarēs. Tas atrodas Callenelle, Beļģija.

 2. SPHEROTECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPHEROTECH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Aluminium balls, Stainless steel balls, glass beads, un rubber bearings nozarēs. Tas atrodas Fulda, Vācija.

 3. NEW BALLS SRL

  Itālija

  Uzņēmums NEW BALLS SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī supporting balls, un precision bearings nozarēs. Tas atrodas Cormano, Itālija.

 4. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī stainless steel balls for the automobile industry, Balls, Rollers, Needle Rollers, un glass beads nozarēs. Tas atrodas La Talaudière, Francija.

 5. CIMAP

  Francija

  Uzņēmums CIMAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, Steel ball, Precizitātes lodes, Stainless steel ball, un Plastic balls nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 1. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Francija

  Uzņēmums METALBALL - BILLES DE PRECISION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Steel ball, Bearing balls, Stainless steel ball, un Plastic ball nozarēs. Tas atrodas Grisolles, Francija.

 2. GO FULL THROTTLE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GO FULL THROTTLE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Synthetic lubricating oils, un Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarēs. Tas atrodas Kilmarnock, Apvienotā Karaliste.

 1. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Vācija

  Uzņēmums WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, un Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 2. WICHMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WICHMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 3. GS GELENKWELLENBAU GMBH

  Šveice

  Uzņēmums GS GELENKWELLENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - piederumi un furnitūra, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - piederumi un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Ufhusen, Šveice.

 4. ERWIN NEUMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ERWIN NEUMANN GMBH, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Precizitātes lodes, Hidrauliskie reduktori, Rūpniecisko iekārtu remonts, Precizitātes lodes, un Hidrauliskie reduktori nozarēs. Tas atrodas Marktredwitz, Vācija.

 5. RIEGEL-SHOP24 E.K.

  Vācija

  Uzņēmums RIEGEL-SHOP24 E.K., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Precizitātes lodes, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Precizitātes lodes, un Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 6. MÖLLER & OCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÖLLER & OCH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 7. SPICER GELENKWELLENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPICER GELENKWELLENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu pacēlāji autoservisiem, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu pacēlāji autoservisiem, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 8. GEROLD HECHT

  Vācija

  Uzņēmums GEROLD HECHT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, un Precizitātes lodes nozarēs. Tas atrodas Hochdorf, Vācija.

 1. FRÄSTECHNIK KRIEGER

  Vācija

  Uzņēmums FRÄSTECHNIK KRIEGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, un Precizitātes lodes nozarēs. Tas atrodas Pettendorf, Vācija.

 2. GELENKWELLEN-SERVICE THOMAS LINDNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GELENKWELLEN-SERVICE THOMAS LINDNER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - piederumi un furnitūra, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - piederumi un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Bannewitz, Vācija.

 3. GAMBINI DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GAMBINI DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Rokas instrumenti bez motora, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, Rokas instrumenti bez motora, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, un Precizitātes lodes nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 4. CSN GELENKWELLEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CSN GELENKWELLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Barleben, Vācija.

 5. NETTER GMBH

  Šveice

  Uzņēmums NETTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Precizitātes lodes, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Rūpnieciskās vibrācijas iekārtas - sistēmas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Precizitātes lodes, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Rūpnieciskās vibrācijas iekārtas - sistēmas, un Metalurģija - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Rheinfelden, Šveice.

 6. G&G ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums G&G ANTRIEBSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, Metālapstrādes darbgaldi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Gütersloh, Vācija.

 7. NOMA-GETRIEBE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NOMA-GETRIEBE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Zobrati, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Precizitātes lodes, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Zobrati nozarēs. Tas atrodas Windhagen, Vācija.

 8. GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG

  Vācija

  Uzņēmums GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Stapelfeld, Vācija.

 9. WICHMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WICHMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Hidrauliski vārsti, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Oyten, Vācija.

 10. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes lodes nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, un Rūpniecisko iekārtu remonts nozarēs. Tas atrodas Neusäß, Vācija.