• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • prekyba juodosios metalurgijos produktais

Rezultāti

Prekyba juodosios metalurgijos produktais - Imports eksports

 1. TRIBEL METALS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRIBEL METALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - tērauds un metāli, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Imports un eksports - tērauds un metāli, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, un Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. VHW-METALLPRESSWERK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VHW-METALLPRESSWERK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Spaichingen, Vācija.

 3. KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Attendorn, Vācija.

 4. AG METALS RECYCLING

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AG METALS RECYCLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Metāli - otrreizējā pārstrāde, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, purchase of iron scrap, Recovery of ferrous metal, metal collection, Recycling of electrical appliances, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, un Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Lot, Beļģija.

 5. MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI

  Turcija

  Uzņēmums MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Adana, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī CNC 5-axis milling work, Machining of metals, metal boring, un Band saws - cutting nozarēs. Tas atrodas Schloß Holte-Stukenbrock, Vācija.

 2. HIRT-LINE EUROPE

  Šveice

  Uzņēmums HIRT-LINE EUROPE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Mannenbach-Salenstein, Šveice.

 3. STEEL LINE HANDELSGMBH

  Austrija

  Uzņēmums STEEL LINE HANDELSGMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. HONG KONG SPECIAL METALS LIMITED

  Honkonga

  Uzņēmums HONG KONG SPECIAL METALS LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, stainless steel, stainless steel forged parts, Stainless steel unions, un Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarēs. Tas atrodas Hong Kong, Honkonga.

 5. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEEL SERVICE KREFELD GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Instrumentu tērauds, cold work steels, Quenched and tempered steels, hot work steels, un Instrumentu tērauds nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 1. STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Holzwickede, Vācija.

 2. MEGACITY

  Ukraina

  Uzņēmums MEGACITY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī bitumen-coated roof tile, tiles, un grit covered tile nozarēs. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 1. ARIJ GLOBAL TRADING CO

  Omāna

  Uzņēmums ARIJ GLOBAL TRADING CO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Muscat, Omāna.

 2. EXOBUYER.COM

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums EXOBUYER.COM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Steel trading, un Oil & Gas procurement nozarēs. Tas atrodas Miami, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. CAT SPÓŁKA Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums CAT SPÓŁKA Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Chorzów, Polija.

 4. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE OLMET

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE OLMET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Instrumentu tērauds nozarē. Tas darbojas arī Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Wholesale production and sales, un Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarēs. Tas atrodas Kolno, Polija.

 5. NINGBO QIYI PRECISION METALS CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO QIYI PRECISION METALS CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Zhejiang, Ķīna.

 6. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Maģistrālās caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - tērauds, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Caurules un cauruļvadi - tērauds, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, stainless steel flanges, un Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. STAHLKONTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STAHLKONTOR GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Bad Oeynhausen, Vācija.

 8. GLOCON METALS LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GLOCON METALS LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, cast iron bars, bronze sheets in copper and brass, Loksnes un lentes - svins, un Titanium bars nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 1. ALMAS MAGAZIJNINRICHTING

  Nīderlande

  Uzņēmums ALMAS MAGAZIJNINRICHTING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī storage shelves nozarēs. Tas atrodas Terwolde, Nīderlande.

 2. PARASKEVAIDIS SA

  Grieķija

  Uzņēmums PARASKEVAIDIS SA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Giannitsa, Grieķija.

 3. FRAME FACTORY

  Nīderlande

  Uzņēmums FRAME FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Almere, Nīderlande.

 4. DEKUR AE

  Grieķija

  Uzņēmums DEKUR AE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī pig iron, un alumina nozarēs. Tas atrodas Peiraias, Grieķija.

 5. HARDOXGENTR

  Turcija

  Uzņēmums HARDOXGENTR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, wear-resistant steel, un Tērauds nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 6. PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT

  Baltkrievija

  Uzņēmums PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports, conveyor belts, Metāla konteineri, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, un Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports nozarēs. Tas atrodas MINSK, Baltkrievija.

 7. MARINHO STEEL TRADING

  Luksemburga

  Uzņēmums MARINHO STEEL TRADING, ir Multi-Category, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Metalurģija - imports un eksports, Loksnes un lentes - tērauds, Metalurģija - imports un eksports, Steel girders, Loksnes un lentes - tērauds, un rolled iron sections nozarēs. Tas atrodas Sanem, Luksemburga.

 8. ALL STEEL

  Maroka

  Uzņēmums ALL STEEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Prekyba juodosios metalurgijos produktais, steel for metal construction, assembly of mechanical structures and structural work, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, un metal carpentry design nozarēs. Tas atrodas El Jadida, Maroka.

 9. AUGUST KLOPHAUS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AUGUST KLOPHAUS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 10. KARMA METAL - METAL TASIMA KASASI CESITLERI IMALATI

  Turcija

  Uzņēmums KARMA METAL - METAL TASIMA KASASI CESITLERI IMALATI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Prekyba juodosios metalurgijos produktais - Imports eksports

Rezultātu skaits

203 Uzņēmumi