• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • prekyba juodosios metalurgijos produktais

Rezultāti

Prekyba juodosios metalurgijos produktais - Imports eksports

 1. TRIBEL METALS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRIBEL METALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - tērauds un metāli, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Imports un eksports - tērauds un metāli, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, un Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Attendorn, Vācija.

 3. VHW-METALLPRESSWERK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VHW-METALLPRESSWERK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Spaichingen, Vācija.

 4. AG METALS RECYCLING

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AG METALS RECYCLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Metāli - otrreizējā pārstrāde, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, purchase of iron scrap, Recovery of ferrous metal, metal collection, Recycling of electrical appliances, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, un Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Lot, Beļģija.

 5. HIRT-LINE EUROPE

  Šveice

  Uzņēmums HIRT-LINE EUROPE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Mannenbach-Salenstein, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī CNC 5-axis milling work, Machining of metals, metal boring, un Band saws - cutting nozarēs. Tas atrodas Schloß Holte-Stukenbrock, Vācija.

 2. MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI

  Turcija

  Uzņēmums MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Adana, Turcija.

 3. STEEL LINE HANDELSGMBH

  Austrija

  Uzņēmums STEEL LINE HANDELSGMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. HONG KONG SPECIAL METALS LIMITED

  Honkonga

  Uzņēmums HONG KONG SPECIAL METALS LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, stainless steel, stainless steel forged parts, Stainless steel unions, un Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarēs. Tas atrodas Hong Kong, Honkonga.

 5. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEEL SERVICE KREFELD GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Instrumentu tērauds, cold work steels, Quenched and tempered steels, hot work steels, un Instrumentu tērauds nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 1. MEGACITY

  Ukraina

  Uzņēmums MEGACITY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī bitumen-coated roof tile, tiles, un grit covered tile nozarēs. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 2. STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Holzwickede, Vācija.

 1. EXOBUYER.COM

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums EXOBUYER.COM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Steel trading, un Oil & Gas procurement nozarēs. Tas atrodas Miami, Amerikas Savienotās Valstis.

 2. ARIJ GLOBAL TRADING CO

  Omāna

  Uzņēmums ARIJ GLOBAL TRADING CO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Muscat, Omāna.

 3. CAT SPÓŁKA Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums CAT SPÓŁKA Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Chorzów, Polija.

 4. AUGUST KLOPHAUS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AUGUST KLOPHAUS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 5. PARASKEVAIDIS SA

  Grieķija

  Uzņēmums PARASKEVAIDIS SA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Giannitsa, Grieķija.

 6. STAHLKONTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STAHLKONTOR GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Bad Oeynhausen, Vācija.

 7. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE OLMET

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE OLMET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Instrumentu tērauds nozarē. Tas darbojas arī Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Wholesale production and sales, un Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarēs. Tas atrodas Kolno, Polija.

 8. EKIN METAL SAN VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums EKIN METAL SAN VE TIC. A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī steel sheet, galvanised steel, hot-rolled sheet metal, un Laser cutting nozarēs. Tas atrodas Maltepe, Turcija.

 1. PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT

  Baltkrievija

  Uzņēmums PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports, conveyor belts, Metāla konteineri, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, un Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports nozarēs. Tas atrodas MINSK, Baltkrievija.

 2. GIC PORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GIC PORT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Bonn, Vācija.

 3. RESOURCEGROUP

  Ukraina

  Uzņēmums RESOURCEGROUP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Ogles, Tērauds, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Fuels, Ogles, Tērauds, un Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 4. HARDOXGENTR

  Turcija

  Uzņēmums HARDOXGENTR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, wear-resistant steel, un Tērauds nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. ALL STEEL

  Maroka

  Uzņēmums ALL STEEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Prekyba juodosios metalurgijos produktais, steel for metal construction, assembly of mechanical structures and structural work, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, un metal carpentry design nozarēs. Tas atrodas El Jadida, Maroka.

 6. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Maģistrālās caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - tērauds, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Caurules un cauruļvadi - tērauds, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, stainless steel flanges, un Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. INFINITE STEELS & ALLOYS

  Luksemburga

  Uzņēmums INFINITE STEELS & ALLOYS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī welded pipes, un seamless pipes nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 8. ALMAS MAGAZIJNINRICHTING

  Nīderlande

  Uzņēmums ALMAS MAGAZIJNINRICHTING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī storage shelves nozarēs. Tas atrodas Terwolde, Nīderlande.

 9. FRAME FACTORY

  Nīderlande

  Uzņēmums FRAME FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Almere, Nīderlande.

 10. DAMESA

  Spānija

  Uzņēmums DAMESA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas atrodas Castellar Del Vallès, Spānija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Prekyba juodosios metalurgijos produktais - Imports eksports

Rezultātu skaits

205 Uzņēmumi