• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • presēšanas darbgaldi

Rezultāti

Presēšanas darbgaldi - Imports eksports

 1. BODMER KÜSNACHT AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  BODMER KÜSNACHT AG: Manufacturer of riveters, bending machines, Taumel cold forming machines, riveting and bending systems, manufacturer of presses, riveting presses, bending presses, hydraulic and pneumatic, manufacturer of automation systems, manufacturer of safety systems. A single source for all your needs from planning to creation. We can perform almost all cold forming procedures on standard machines using a broad range of tools.

 2. ERO PROJEKT D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ERO PROJEKT D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Presēšanas darbgaldi, Rūpnieciskā projektēšana, aluminium moulds, aluminium casting, Progressive stamping tools, Presēšanas darbgaldi, sheet metal, dies for machining sheet metal, un steel dies nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 3. ARNO WALLPACH METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ARNO WALLPACH METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Golling An Der Salzach, Austrija.

 4. ERA ALUMINYUM LTD. CO.

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ERA ALUMINYUM LTD. CO., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saules enerģija nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija sakausējumi, Presēšanas darbgaldi, aluminum panel, aluminium, sheet metal, anodizing, cutting machines, photovoltaic solar panels, un aluminium roofs nozarēs. Tas atrodas Nilufer / Bursa, Turcija.

 5. MATRIX MOLDES Y MATRICES

  Spānija

  Uzņēmums MATRIX MOLDES Y MATRICES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Presēšanas darbgaldi, Plastmasas materiālu liešana, Presēšanas darbgaldi, machine tools for moulding metals, Plastmasas materiālu liešana, un machine tools for shearing metals nozarēs. Tas atrodas Ripoll, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GRAVIERTECHNIK OTTO GROSS

  Vācija

  Uzņēmums GRAVIERTECHNIK OTTO GROSS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Nistertal, Vācija.

 2. DIBUMET 2010, S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums DIBUMET 2010, S.L.U., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī punching tools, block dies, industrial design, un relief enamel printing nozarēs. Tas atrodas Ermua, Spānija.

 3. SIRMACI MAKINA SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums SIRMACI MAKINA SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī graphite for electroerosion, graphite, Mould design using CAD/CAM technology, un graphite electrodes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. WEIDMANN MASCHINENBAU AG

  Šveice

  Uzņēmums WEIDMANN MASCHINENBAU AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Rūpnieciskās metālu preses, mechanical presses for forming metals, presses, Tērauda un metālu presēšana, un Rūpnieciskās metālu preses nozarēs. Tas atrodas Glattbrugg, Šveice.

 5. YOU JI FRANCE

  Francija

  Uzņēmums YOU JI FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī vertical lathes, un Milling arbors nozarēs. Tas atrodas Meung-Sur-Loire, Francija.

 1. SENA MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums SENA MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī copper processing nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. LARA AUTOMATIZACIÓN DE PRENSAS S. L.

  Spānija

  Uzņēmums LARA AUTOMATIZACIÓN DE PRENSAS S. L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Presēšanas darbgaldi, un Presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Barberá Del Vallés ( Barcelona ), Spānija.

 1. AGME AUTOMATED ASSEMBLY SOLUTIONS

  Spānija

  Uzņēmums AGME AUTOMATED ASSEMBLY SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Eibar, Spānija.

 2. PROFIPACK S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums PROFIPACK S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, stamp die-cutting, dies for presses, Embossing machines, un Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Brno, Čehija.

 3. FFG WERKE GMBH - MODUL CHEMNITZ

  Vācija

  Uzņēmums FFG WERKE GMBH - MODUL CHEMNITZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 4. LAURA GIULIETTI

  Itālija

  Uzņēmums LAURA GIULIETTI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī goose neck presses, dual presses, un technical advice on contracts nozarēs. Tas atrodas Druento, Itālija.

 5. SACMA LIMBIATE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SACMA LIMBIATE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, automatic presses, cold pressing, un Rūpnieciskās metālu preses nozarēs. Tas atrodas Limbiate, Itālija.

 6. HWW GMBH & CO. HOLZWERKE KG

  Vācija

  Uzņēmums HWW GMBH & CO. HOLZWERKE KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Presēšanas darbgaldi, un Presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Waal, Vācija.

 7. ASS-SIGNIERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ASS-SIGNIERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ceļa zīmes un plāksnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, un Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Remscheid, Vācija.

 8. H. W. PICKARDT EK

  Vācija

  Uzņēmums H. W. PICKARDT EK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu izkalšana nozarē. Tas darbojas arī Ceļa zīmes un plāksnes, Presēšanas darbgaldi, Metālu gravēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Ceļa zīmes un plāksnes, Presēšanas darbgaldi, Metālu gravēšanas darbgaldi, un Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Remscheid, Vācija.

 1. HWX ADVANCED TECHNOLOGY

  Turcija

  Uzņēmums HWX ADVANCED TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

 2. HOMMEL CNC TECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HOMMEL CNC TECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Presēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Presēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, un Metālu formēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 3. GLEASON-PFAUTER MASCHINENFABRIK GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG STUDEN

  Šveice

  Uzņēmums GLEASON-PFAUTER MASCHINENFABRIK GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG STUDEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Studen, Šveice.

 4. STEMPEL-BLACHA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEMPEL-BLACHA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu izkalšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu rūpnieciskā gravēšana, Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Tērauda un metālu rūpnieciskā gravēšana, Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, un Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Dinslaken, Vācija.

 5. KLINGELNBERG GMBH PRODUKTION ETTLINGEN

  Vācija

  Uzņēmums KLINGELNBERG GMBH PRODUKTION ETTLINGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Ettlingen, Vācija.

 6. GINGERM INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums GINGERM INDUSTRIAL CO., LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Lokšņu metāls presēšanai, manual tooling, transfer moulds, Lokšņu metāls presēšanai, un cold pressing of metals nozarēs. Tas atrodas Songgang, Ķīna.

 7. C. MERGET & CO OHG

  Vācija

  Uzņēmums C. MERGET & CO OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu izkalšana nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra, Metālu formēšanas darbgaldi, Presēšanas darbgaldi, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, un Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra nozarēs. Tas atrodas Hanau, Vācija.

 8. MIKFORMEN THERMOFORMING

  Turcija

  Uzņēmums MIKFORMEN THERMOFORMING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Beylikdüzü, Turcija.

 9. TECNOS

  Itālija

  Uzņēmums TECNOS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie cilindri, eyebolts, Hidrauliskie cilindri, un springs for industrial use nozarēs. Tas atrodas Gavardo, Itālija.

 10. TOYODA MITSUI EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TOYODA MITSUI EUROPE GMBH, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Griešanas darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.