• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • profilētas loksnes - melnie metāli

Rezultāti

Profilētas loksnes - melnie metāli - Imports eksports

 1. MEKO METAL

  Turcija

  Verified by europages badge

  MEKO Metal, a leader in steel profile production since 1969, has grown from a 10, 000 sqmtr facility to a 100, 000 sqmtr powerhouse in Torbalı-Izmir under the KMC Group since 2011. Our collaboration integrates unique commercial and technical expertise, resulting in an annual production capacity of 150, 000 tons, consistently aligned with global technological advancements. Aspiring to secure a spot among the top 3 global companies for special profiles, MEKO Metal has witnessed a steady rise in export volume. Specializing in open, welded, and stainless steel profiles, our offerings cater to a wide array of industries, including automotive, furniture, domestic appliances, steel goods, decoration, heating & cooling, air conditioning, civil works & steel construction, scaffolding profiles, heated towel racks, solar energy systems, and agricultural irrigation & greenhouse. Our key sectors: •Standard Tubes and Profiles •Special Profiles •Automotive Profiles •Solar Energy Systems Profiles •Solar Energy Ground Mounting Systems •Solar Energy Roof Mounting Systems •Civil Works & Steel Constructions •Profiles for Agriculture and Greenhouse •Profiles for Electric & Electronics •HVAC Profiles •Stainless Steel Profiles Roll-forming offers a cost advantage over aluminum by replacing crucial production parts that traditionally require aluminum with roll-formed steels. We specialize in in-house design and production of molds, tools, rolls, and other essential components. Contact us for more !

 2. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla un tērauda metināšana nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiāli, Profilētas loksnes - melnie metāli, Metāla loksnes un caurules, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Celtniecības materiāli, steel for construction, steel for metal construction, Profiled sheets, un Profilētas loksnes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 3. FM SYSTEME GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FM SYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Eppingen, Vācija.

 4. BERTSCHINGER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BERTSCHINGER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Aldingen, Vācija.

 5. MASCHINENBAU KITZ GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MASCHINENBAU KITZ GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Troisdorf, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Lauterach, Austrija.

 2. ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Rottweil, Vācija.

 3. KRITEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KRITEC GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Lüdenscheid, Vācija.

 4. ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Wels, Austrija.

 5. IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Freudenberg, Vācija.

 1. STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Hamm, Vācija.

 2. MSI GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MSI GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Emskirchen, Vācija.

 1. PERFIQUINA

  Portugāle

  Uzņēmums PERFIQUINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Profilētas loksnes - melnie metāli, Jumta segums, corrugated sheets, galvanized sheet metal, Profilētas loksnes - melnie metāli, un Jumta segums nozarēs. Tas atrodas Ponte De Vagos, Portugāle.

 2. CFS PROFILE & STRUCTURE

  Turcija

  Uzņēmums CFS PROFILE & STRUCTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saules enerģija nozarē. Tas darbojas arī Profilētas loksnes - melnie metāli, galvanized steel sheet products, Profilētas loksnes - melnie metāli, steel cold forming, un guardrails nozarēs. Tas atrodas Gebze / Kocaeli, Turcija.

 3. SIMER SAC METAL SHEET PROCESSING & FORKLIFT

  Turcija

  Uzņēmums SIMER SAC METAL SHEET PROCESSING & FORKLIFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī cnc cut, alloyed steel sheet metal, lift, un plasma cut machines nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. KANYA DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KANYA DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Marktredwitz, Vācija.

 5. BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu izkalšana, Rezerves daļas automašīnām, Tērauda un metālu izkalšana, Door heating, Rezerves daļas automašīnām, un systems and machines for producing rolled and sheet metals nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 6. SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Aurich, Vācija.

 7. TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT

  Vācija

  Uzņēmums TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Großmehring, Vācija.

 8. DIMOTION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DIMOTION GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 1. HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Bissendorf, Vācija.

 2. INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 3. ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 4. RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Mössingen, Vācija.

 5. JUGARD+KÜNSTNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JUGARD+KÜNSTNER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Altdorf Bei Nürnberg, Vācija.

 6. HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH

  Šveice

  Uzņēmums HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Nenzing, Šveice.

 7. IT-LINE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IT-LINE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Gomaringen, Vācija.

 8. BOSCH REXROTH AG

  Vācija

  Uzņēmums BOSCH REXROTH AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Lohr, Vācija.

 9. ZIHLMANN PROFILTECHNIK AG

  Šveice

  Uzņēmums ZIHLMANN PROFILTECHNIK AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Wurenlos, Šveice.

 10. SIKA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIKA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Profilētas loksnes - melnie metāli, Profilētas loksnes - melnie metāli, special structural shapes for frames, bending of metal structural shapes, un special tubular sections nozarēs. Tas atrodas Casier, Itālija.