• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • profili - melnie metāli

Rezultāti

Profili - melnie metāli - Imports eksports

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Itālija

  Verified by europages badge

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. DOGRAR METAL

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DOGRAR METAL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Metāla loksnes un caurules, Profili - melnie metāli, Tērauda un metālu liekšana, Liekšanas darbgaldi, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metal work, Laser cutting, un Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FERTUBI FRIULI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Profili - melnie metāli, Melno metālu cauruļu armatūra, Drošības vārsti, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Profili - melnie metāli, un Melno metālu cauruļu armatūra nozarēs. Tas atrodas Udine, Itālija.

 4. SADEF FRANCE

  Francija

  Uzņēmums SADEF FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Auksti velmēti profili, un Auksti velmēti profili nozarēs. Tas atrodas Nogent-Sur-Marne, Francija.

 5. AUBRY NTV

  Francija

  Uzņēmums AUBRY NTV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili - krāsainie metāli, Profili - melnie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili - krāsainie metāli, un Profili - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Gonesse, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LOUIS HESS GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums LOUIS HESS GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Hamm, Vācija.

 2. SINIAT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SINIAT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Oberursel, Vācija.

 3. MECALDE 2

  Spānija

  Uzņēmums MECALDE 2, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Profili - melnie metāli, Bīdāmas durvis uzņēmumiem, Alumīnijs un sakausējumi, aluminium display cabinets, Profili - melnie metāli, Bīdāmas durvis uzņēmumiem, un Alumīnijs un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Arbizu-Navarra, Spānija.

 4. YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. METPORTAL

  Ukraina

  Uzņēmums METPORTAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī metal profiles, l angle drawn wires, un iron metals nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 1. LAMINADOS LOSAL SA

  Spānija

  Uzņēmums LAMINADOS LOSAL SA, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - melnie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Stieņi - melnie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, metal inserts, un sections nozarēs. Tas atrodas Gernika - Vizcaya, Spānija.

 2. PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC

  Ukraina

  Uzņēmums PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Profili - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - melnie metāli, Welded pipes, Metal tubes, Profili - melnie metāli, un Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Korosten, Ukraina.

 1. M&M POSMETAL, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums M&M POSMETAL, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī light posts nozarēs. Tas atrodas Alhaurín El Grande, Spānija.

 2. METAALHANDEL PILLAERT

  Beļģija

  Uzņēmums METAALHANDEL PILLAERT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Profili - melnie metāli, Profili - melnie metāli, beams, un portals nozarēs. Tas atrodas Vleteren, Beļģija.

 3. KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG

  Austrija

  Uzņēmums KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. METAALWINKEL ROTTERDAM

  Nīderlande

  Uzņēmums METAALWINKEL ROTTERDAM, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Šķirnes tēraudi, Šķirnes tēraudi, aluminium profiles, un punched plate nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 5. UNIFLEX CNC

  Vācija

  Uzņēmums UNIFLEX CNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī 5 axis milling nozarēs. Tas atrodas Grossalmerode, Vācija.

 6. SADEF BELGIQUE

  Beļģija

  Uzņēmums SADEF BELGIQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī steel profiles nozarēs. Tas atrodas Gits, Beļģija.

 7. PROFILAFROID

  Francija

  Uzņēmums PROFILAFROID, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Civil engineering nozarēs. Tas atrodas Bailleul-Sur-Therain, Francija.

 8. DNEPROSPETSSTAL,PJSC

  Ukraina

  Uzņēmums DNEPROSPETSSTAL,PJSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī metal profiles nozarēs. Tas atrodas Zaporozhye, Ukraina.

 1. NEGOCE+

  Francija

  Uzņēmums NEGOCE+, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī i-beams, steel joints and parts, aluminium sheets, un gratings nozarēs. Tas atrodas Tancarville, Francija.

 2. ANASER PROD SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ANASER PROD SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konstrukcijas, Profili - melnie metāli, profiles, Metāla konstrukcijas, un Profili - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Ciorogarla, Rumānija.

 3. CAESA SPECIAL PROFILES

  Spānija

  Uzņēmums CAESA SPECIAL PROFILES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Caldes De Montbui, Spānija.

 4. CAESA PERFILES ESPECIALES

  Spānija

  Uzņēmums CAESA PERFILES ESPECIALES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu stiepšana, Profili un stieņi - melnie metāli, Profili - melnie metāli, Auksti velmēti profili, Tērauda un metālu stiepšana, Profili un stieņi - melnie metāli, Profili - melnie metāli, un Auksti velmēti profili nozarēs. Tas atrodas Caldes De Montbui, Spānija.

 5. ETG BY KEVIN KREYER

  Vācija

  Uzņēmums ETG BY KEVIN KREYER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Schloss Holte-St., Vācija.

 6. TODOPERFIL

  Spānija

  Uzņēmums TODOPERFIL, ir Multi-Category, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Profili - melnie metāli, un Profili - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas La Llagosta-Barcelona, Spānija.

 7. HADRIAN GMBH & CO. METALL- UND KUNSTOFFTECHNIK KG

  Vācija

  Uzņēmums HADRIAN GMBH & CO. METALL- UND KUNSTOFFTECHNIK KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un iron sections nozarēs. Tas atrodas Wolgast, Vācija.

 8. KARIPIDIS METAL

  Grieķija

  Uzņēmums KARIPIDIS METAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī panels, un Steel girders nozarēs. Tas atrodas Anavissos, Grieķija.

 9. VOL-STAHL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VOL-STAHL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 10. WERSTA METALIBAU/DÄMMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WERSTA METALIBAU/DÄMMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Industriāla celtniecības konstrukcija, Profili - melnie metāli, Vieglas metāla konstrukcijas, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Profili - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Plauerhagen, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Profili - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

6349 Uzņēmumi