• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • puķkopība - materiāli un aprīkojums

Rezultāti

Puķkopība - materiāli un aprīkojums - Imports eksports

 1. MOMENTS FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MOMENTS FLORIST, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī florists, un funeral decorations nozarēs. Tas atrodas Chester, Apvienotā Karaliste.

 2. TOP ROUWSTUK

  Nīderlande

  Uzņēmums TOP ROUWSTUK, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Heemskerk, Nīderlande.

 3. FLORISTERÍA LOLI

  Spānija

  Uzņēmums FLORISTERÍA LOLI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī floral crowns nozarēs. Tas atrodas Granada, Spānija.

 4. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Itālija

  Uzņēmums ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, articles for florists, florists' accessories, Griezti ziedi, un distribution of cut flowers nozarēs. Tas atrodas Ercolano, Itālija.

 5. MIRYAM FLOWERS SRL

  Itālija

  Uzņēmums MIRYAM FLOWERS SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī supplies for florists, supplies for wholesale florists, decorations for ceremonies, un floral decorations nozarēs. Tas atrodas Km 31,237-Castel Volturno, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CREAM AND BROWNS FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CREAM AND BROWNS FLORIST, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Middlesbrough, Apvienotā Karaliste.

 2. ILTA GLOBAL A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums ILTA GLOBAL A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī pots of flowers nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 3. BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Freiburg, Vācija.

 4. TECKNA BY FASANO

  Beļģija

  Uzņēmums TECKNA BY FASANO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Apbedīšanas pakalpojumu piederumi, ribbon for florists, ribbons for printers, film for printing, un Apbedīšanas pakalpojumu piederumi nozarēs. Tas atrodas Overijse, Beļģija.

 5. BETSEYS BLOOMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BETSEYS BLOOMS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī weddings, events, un funeral services nozarēs. Tas atrodas Kirkcudbright, Apvienotā Karaliste.

 1. PFLANZWERK

  Vācija

  Uzņēmums PFLANZWERK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Neukirchen-Vluyn, Vācija.

 2. EUROFLORA SRL

  Itālija

  Uzņēmums EUROFLORA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī pots, cockades, artificial plants, un articles for florists nozarēs. Tas atrodas Carate Brianza, Itālija.

 1. GÖRGES GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums GÖRGES GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī overprinting labels, tissue paper, business cards, un self-adhesive labels nozarēs. Tas atrodas Neustadt, Vācija.

 2. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Puķkopība - materiāli un aprīkojums, bouquets and floral compositions, Puķkopība - materiāli un aprīkojums, ornamental specimen trees, un decorations for ceremonies nozarēs. Tas atrodas Lido Di Camaiore-Camaiore, Itālija.

 3. FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION

  Šveice

  Uzņēmums FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wedding cake decorations, un creation of brides' bouquets nozarēs. Tas atrodas Lausanne, Šveice.

 4. GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī florists' accessories, ribbon for florists, un supplies for florists nozarēs. Tas atrodas Billingham, Apvienotā Karaliste.

 5. FLORISTERÍA ARTE Y ARMONÍA

  Spānija

  Uzņēmums FLORISTERÍA ARTE Y ARMONÍA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 6. FLOWERS & PLANTS CO.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FLOWERS & PLANTS CO., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī flower decorations, displays for weddings, un artificial plants nozarēs. Tas atrodas Kensington-London, Apvienotā Karaliste.

 7. FLOWER DELIVERY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FLOWER DELIVERY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 8. LE MIMOSA

  Beļģija

  Uzņēmums LE MIMOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Puķkopība - materiāli un aprīkojums, Griezti ziedi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, Puķkopība - materiāli un aprīkojums, Griezti ziedi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, un creation of brides' bouquets nozarēs. Tas atrodas Queue-Du-Bois, Beļģija.

 1. EL JARDÍ D'ESTHER

  Spānija

  Uzņēmums EL JARDÍ D'ESTHER, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Xàtiva, Spānija.

 2. ROSES ONLY LONDON

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROSES ONLY LONDON, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī decorative items, un gift items nozarēs. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 4. HERBS BARCELONA

  Spānija

  Uzņēmums HERBS BARCELONA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 5. ATREZO FLORISTAS

  Spānija

  Uzņēmums ATREZO FLORISTAS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Granada, Spānija.

 6. ROSE NOIRE

  Beļģija

  Uzņēmums ROSE NOIRE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī florists, un creation of brides' bouquets nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 7. BLOMSTERHUSET SLAGELSE

  Dānija

  Uzņēmums BLOMSTERHUSET SLAGELSE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Slagelse, Dānija.

 8. I.S. SUNDRIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums I.S. SUNDRIES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas Peterborough, Apvienotā Karaliste.

 9. MAISON BEAUFRERE

  Francija

  Uzņēmums MAISON BEAUFRERE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 10. ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL

  Nīderlande

  Uzņēmums ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wholesale flowers, wholesale florist accessories, supplies for wholesale florists, un wholesale of plants nozarēs. Tas atrodas Honselersdijk, Nīderlande.

Filtri

Rezultāti

Puķkopība - materiāli un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

17 726 Uzņēmumi