• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pulvera kompaktors

Rezultāti

Pulvera kompaktors - Imports eksports

 1. METAL COATING SYSTEMS

  Beļģija

  Uzņēmums METAL COATING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pulvera kompaktors nozarē. Tas darbojas arī powder-coating lines, un powder painting nozarēs. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

 2. ECO SERVICE

  Itālija

  Uzņēmums ECO SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Minturno, Itālija.

 3. MIL - TEK NORDEST ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MIL - TEK NORDEST ITALIA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Bovolone, Itālija.

 4. G.A.I.A. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums G.A.I.A. S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Asti, Itālija.

 5. EDIL MARE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EDIL MARE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Tortora, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. S.M.E.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.M.E.A. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. ITALREC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALREC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Spirano, Itālija.

 3. VENDRAME S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VENDRAME S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Silea, Itālija.

 4. AMBITEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AMBITEC S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Nonantola, Itālija.

 5. TEUMAN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TEUMAN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Alseno, Itālija.

 1. BANO RECYCLING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BANO RECYCLING S.R.L., gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Campodarsego, Itālija.

 2. IMPIANTO RECUPERO INERTI MANNOCCHI LUIGINO

  Itālija

  Uzņēmums IMPIANTO RECUPERO INERTI MANNOCCHI LUIGINO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Montefiore Dell'aso, Itālija.

 1. IRIS MEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRIS MEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Poviglio, Itālija.

 2. VETROPLAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VETROPLAST S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Fano, Itālija.

 3. COGESA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COGESA S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Sulmona, Itālija.

 4. ECOMITO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ECOMITO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Fiano Romano, Itālija.

 5. SERVIZI AMBIENTALI PROVINCIA DI RIETI - S.R.L.

  Itālija

 6. G.S.A. GESTIONE SERVIZI AZIENDALI S.R.L.

  Itālija

 7. NIKE S.R.L.

  Itālija

 8. ECOSINERGIE S.R.L.

  Itālija

 1. SAM AUTOMOTIVE S.R.L.

  Itālija

 2. REA DALMINE S.P.A.

  Itālija

 3. ITEA S.P.A.

  Itālija

 4. TIRES S.P.A.

  Itālija

 5. GEESINK B.V.

  Itālija

 6. BE GREEN S.R.L.

  Itālija

 7. GEA SERVICE S.R.L.

  Itālija

 8. CORIPET

  Itālija

 9. FORNI ENGINEERING S.R.L.

  Itālija

 10. ECOLOGIA INFORMATICA S.R.L.

  Itālija