• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pulvera kompaktors

Rezultāti

Pulvera kompaktors - Imports eksports

 1. METAL COATING SYSTEMS

  Beļģija

  Uzņēmums METAL COATING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pulvera kompaktors nozarē. Tas darbojas arī powder-coating lines, un powder painting nozarēs. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

 2. VENDRAME S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VENDRAME S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Silea, Itālija.

 3. TEUMAN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TEUMAN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Alseno, Itālija.

 4. ITALREC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALREC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Spirano, Itālija.

 5. ECO SERVICE

  Itālija

  Uzņēmums ECO SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Minturno, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. G.A.I.A. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums G.A.I.A. S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Asti, Itālija.

 2. MIL - TEK NORDEST ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MIL - TEK NORDEST ITALIA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Bovolone, Itālija.

 3. AMBITEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AMBITEC S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Nonantola, Itālija.

 4. VETROPLAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VETROPLAST S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Fano, Itālija.

 5. BANO RECYCLING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BANO RECYCLING S.R.L., gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Campodarsego, Itālija.

 1. COGESA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COGESA S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Sulmona, Itālija.

 2. IRIS MEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRIS MEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Poviglio, Itālija.

 1. S.M.E.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.M.E.A. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. ECOMITO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ECOMITO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Fiano Romano, Itālija.

 3. EDIL MARE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EDIL MARE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Tortora, Itālija.

 4. IMPIANTO RECUPERO INERTI MANNOCCHI LUIGINO

  Itālija

  Uzņēmums IMPIANTO RECUPERO INERTI MANNOCCHI LUIGINO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pulvera kompaktors, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pulvera kompaktors nozarēs. Tas atrodas Montefiore Dell'aso, Itālija.

 5. CITY NET ECOLOGIA & AMBIENTE S.R.L.

  Itālija

 6. SIA S.R.L.

  Itālija

 7. EMMEVI S.R.L.

  Itālija

 8. ATRI AMBIENTE S.R.L.

  Itālija

 1. NUOVA SMART DI BERTAGNI AURELIO & C. S.A.S.

  Itālija

 2. SERVIZI AMBIENTALI PROVINCIA DI RIETI - S.R.L.

  Itālija

 3. G.S.A. GESTIONE SERVIZI AZIENDALI S.R.L.

  Itālija

 4. MUCCI MARCO ENNIO

  Itālija

 5. VAUCHE' BIOMA ITALIA S.R.L.

  Itālija

 6. NIKE S.R.L.

  Itālija

 7. FORNI ENGINEERING S.R.L.

  Itālija

 8. GEA SERVICE S.R.L.

  Itālija

 9. SAM AUTOMOTIVE S.R.L.

  Itālija

 10. MINNELLA MICHELANGELO SOCIETA A RESPONSABILITA LIMITATA

  Itālija