• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi

Rezultāti

Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi - Imports eksports

 1. SYSTEC VACUUM SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  With extensive experience, knowledge and expertise, the Systec Group develops sector-specific solutions, which set new standards, not least because of its exceptional manufacturing quality. The companies of the SYSTEC group provide technologies for manufacturing and processing new types of materials, processing and system technology for industry and research, and technologies for retrieval of valuable strategic raw material. SYSTEC develops and manufactures plant technology for PVD coating for high-temperature processes of up to 3000 °C and plant technology for vacuum processes.

 2. RPM RAPID PRODUCT MANUFACTURING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RPM RAPID PRODUCT MANUFACTURING GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie modeļi nozarē. Tas darbojas arī Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi, moulding of plastic materials, plastic moulds, Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi, un Automotive nozarēs. Tas atrodas Helmstedt, Vācija.

 3. TORNOS SA

  Šveice

  Uzņēmums TORNOS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, un Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Moutier, Šveice.

 4. M.G.M. SOLUTION S.R.L. SOC. UNIPERS.

  Itālija

  Uzņēmums M.G.M. SOLUTION S.R.L. SOC. UNIPERS., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī diamond-coated tools for working marble, granite and stone, un precision scales nozarēs. Tas atrodas Piacenza, Itālija.

 5. KARL SIMON GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KARL SIMON GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi, tool manufacturing, electroplating, un Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Aichhalden, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ELETTRON SAS

  Itālija

  Uzņēmums ELETTRON SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī hot presses, un industrial machines nozarēs. Tas atrodas Piacenza, Itālija.

 2. GLORY INDUSTRY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GLORY INDUSTRY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi nozarē. Tas atrodas Kunshan, Ķīna.

 3. GEREEDSCHAPDEAL

  Nīderlande

  Uzņēmums GEREEDSCHAPDEAL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī complete ranges of utensils nozarēs. Tas atrodas Den Haag, Nīderlande.

 4. SINTERIZADOS MONTBLANCH SA

  Spānija

  Uzņēmums SINTERIZADOS MONTBLANCH SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi, un Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarēs. Tas atrodas Sant Feliu De Llobregat, Spānija.

 5. EXTINGUISHER AND FIRE DOOR MACHINE

  Ķīna

  Uzņēmums EXTINGUISHER AND FIRE DOOR MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi nozarē. Tas atrodas Yantai, Ķīna.

 1. TOZMETAL TICARET VE SANAYI A S

  Turcija

  Uzņēmums TOZMETAL TICARET VE SANAYI A S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi, un Pulvermetalurģijas (metālkeramikas) darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. APLICACIONES INDUSTRIALES DEL SINTERIZADO SOCIEDAD ANONIMA.

  Spānija

 1. THE PATENT FERRULE CO LTD

  Apvienotā Karaliste