• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pusfabrikāti no augļiem

Rezultāti

Pusfabrikāti no augļiem - Imports eksports

 1. KASAG SWISS AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  KASAG is a medium-sized industrial company in Langnau in the Swiss region of Emmental. Since 1929, the company has been creating jobs in this region for a qualified skilled workforce. This hilly region in the canton of Bern, endowed with a beautiful landscape, is not just home to the world-renowned cheese with holes, but also to numerous innovative companies that have gained a great reputation globally. KASAG is one of them. Design and construction of devices, containers, pressure vessels, heat exchangers, fractionating columns, assemblies, etc. for the chemical and pharmaceutical industries, as well as food, environmental and bioengineering. Engineering and manufacture of batch cooking plants for producing fruit bases, jams, compotes, marmalades, sauces, vegetables and other foods. Engineering of installations for heat recovery from waste water systems, as well as production and assembly of sewer heat exchangers for different types of sewers.

 2. J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Groß-Enzersdorf, Austrija.

 3. F2S S.A.S.

  Francija

  Uzņēmums F2S S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Pusfabrikāti no augļiem, Pusfabrikāti no augļiem, exotic fruit drink and juice, stewed fruit, un fruit coulis nozarēs. Tas atrodas Valence, Francija.

 4. MNDGIDA

  Turcija

  Uzņēmums MNDGIDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī Preserves, jams and marmalades, honey, un breakfast included nozarēs. Tas atrodas Kazan/ankara, Turcija.

 5. CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER

  Vācija

  Uzņēmums CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Offenbach, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SOC. AGR. MONTELAURO S.S.

  Itālija

  Uzņēmums SOC. AGR. MONTELAURO S.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī marmalades nozarēs. Tas atrodas Monterosso Almo, Itālija.

 2. JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO.

  Itālija

  Uzņēmums AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī orange preserves nozarēs. Tas atrodas Campobello Di Mazara, Itālija.

 4. KEYWAN FRUITS

  Turcija

  Uzņēmums KEYWAN FRUITS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Dalaman, Turcija.

 5. TIM.CO LLC

  Rusija

  Uzņēmums TIM.CO LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumu veikali nozarē. Tas darbojas arī Augļu sulas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Pusfabrikāti no augļiem, Žāvēti augļi, Augļu sulas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Pusfabrikāti no augļiem, un Žāvēti augļi nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 1. RACIMO INDUSTRY SARL

  Alžīrija

  Uzņēmums RACIMO INDUSTRY SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Alger, Alžīrija.

 2. IDIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums IDIA SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī marmalades, preserves, biological marmalade, un organic farming preserves nozarēs. Tas atrodas Crotone, Itālija.

 1. GAGET SA

  Francija

  Uzņēmums GAGET SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas un dzērienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pusfabrikāti no augļiem, flavouring products for food, caramel, un Pusfabrikāti no augļiem nozarēs. Tas atrodas Nogent-Sur-Seine, Francija.

 2. CROPSAL SARL

  Francija

  Uzņēmums CROPSAL SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī Preserves, jams and marmalades, fruit jellies, un preserves nozarēs. Tas atrodas Nousty, Francija.

 3. D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī preserves, biological marmalade, Production of high-quality fresh fruit juices, un organic farming preserves nozarēs. Tas atrodas Giuliano Teatino, Itālija.

 4. MAMMA MIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums MAMMA MIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī spreadable fruit creams, preserves, marmalades, un fruit nectars nozarēs. Tas atrodas Siracusa, Itālija.

 5. STREECK SPECIALITEITEN

  Nīderlande

  Uzņēmums STREECK SPECIALITEITEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Nieuwegein, Nīderlande.

 6. TESORI DI SICILIA

  Itālija

  Uzņēmums TESORI DI SICILIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī marmalades, typical honeys, flavoured marzipan, un traditional product nozarēs. Tas atrodas Nicosia, Itālija.

 7. ALFA-NISTRU SA

  Moldāvija

  Uzņēmums ALFA-NISTRU SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, un Konservēti augļi nozarēs. Tas atrodas Soroca, Moldāvija.

 8. MARMELADENHERZ

  Vācija

  Uzņēmums MARMELADENHERZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī marmalades, sugarless jams, un fruit chutneys nozarēs. Tas atrodas Markt Schwaben, Vācija.

 1. EMEK GIDA INC.

  Turcija

  Uzņēmums EMEK GIDA INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. GNT FRANCE SARL

  Francija

  Uzņēmums GNT FRANCE SARL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī food ingredients nozarēs. Tas atrodas Champagne-Au-Mont-D'or, Francija.

 3. COYOXOCHIAT / MONTAÑA VERDE

  Meksika

  Uzņēmums COYOXOCHIAT / MONTAÑA VERDE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Puebla, Meksika.

 4. MS EXPERT PR SRL

  Rumānija

  Uzņēmums MS EXPERT PR SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Brasov, Rumānija.

 5. IL SOLE DEL GARGANO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IL SOLE DEL GARGANO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī Augļi un dārzeņi - imports, eksports, marmalades, preserves, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, un organic citrus fruits nozarēs. Tas atrodas Rodi Garganico, Itālija.

 6. VALLISER, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums VALLISER, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Vilobí Del Penedès, Spānija.

 7. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polija

  Uzņēmums AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Pusfabrikāti no augļiem, Dārzeņu konservi ar etiķi, Pusfabrikāti no augļiem, Preserves, jams and marmalades, un Dārzeņu konservi ar etiķi nozarēs. Tas atrodas Drzewica, Polija.

 8. ZENA EXOTICFRUITS SA

  Senegāla

  Uzņēmums ZENA EXOTICFRUITS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas atrodas Dakar, Senegāla.

 9. VORTUMNUS SP. Z O.O. ZAKLAD PRZETWORSTWA OWOCOW I WARZYW

  Polija

  Uzņēmums VORTUMNUS SP. Z O.O. ZAKLAD PRZETWORSTWA OWOCOW I WARZYW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Pusfabrikāti no augļiem, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, un Pusfabrikāti no augļiem nozarēs. Tas atrodas Skolyszyn, Polija.

 10. WIMAR-CHLODNIA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums WIMAR-CHLODNIA SP. Z O.O., gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī ice-cream shops, frozen vegetables, frozen fruit, un deep-freezing nozarēs. Tas atrodas Radwankow Szlachecki, Polija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas