• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • putni- truši- meža zvēri - audzēšana

Rezultāti

Putni- truši- meža zvēri - audzēšana - Imports eksports

 1. COQ DES PRES

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COQ DES PRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Svaigas vistas un cāļi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Olas, chicken pate, organic chickens, vol au vent, chicken roasts, un Rillettes nozarēs. Tas atrodas Fernelmont, Beļģija.

 2. FRANCO SRL

  Itālija

  Uzņēmums FRANCO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cervasca, Itālija.

 3. CIRIGLIANO ALFREDO DI ANTONIO E CARLO CIRIGLIANO SNC.

  Itālija

  Uzņēmums CIRIGLIANO ALFREDO DI ANTONIO E CARLO CIRIGLIANO SNC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī turkey, guinea fowl, ducks, un capons nozarēs. Tas atrodas Olevano Sul Tusciano, Itālija.

 4. COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī pheasant, un quails nozarēs. Tas atrodas Acquafondata, Itālija.

 5. PUNTO AGRI

  Itālija

  Uzņēmums PUNTO AGRI, ir Multi-Category, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Sēnes, Lopu dzirdināšanas siles, diy items, Sēnes, Lopu dzirdināšanas siles, un Poultry incubators and brooders nozarēs. Tas atrodas Siano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MURAT-LAMM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MURAT-LAMM GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas atrodas Horb, Vācija.

 2. ALTANERÍA

  Spānija

  Uzņēmums ALTANERÍA, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī pedigree puppies nozarēs. Tas atrodas Paracuellos-Madrid, Spānija.

 3. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Turcija

  Uzņēmums AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, un Svaigas pīles nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. TYCOON SERVICES LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums TYCOON SERVICES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, Metāla galaprodukti, Siles un ēdiena padeves sistēmas, un Metāla galaprodukti nozarēs. Tas atrodas Troyan, Bulgārija.

 5. SELECT GAME BIRD

  Grieķija

  Uzņēmums SELECT GAME BIRD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas atrodas Grevena, Grieķija.

 1. PINKI

  Beļģija

  Uzņēmums PINKI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, wholesale meats, frozen meats, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Aalter, Beļģija.

 2. LIEBEN GEVOGELTE & WILD

  Beļģija

  Uzņēmums LIEBEN GEVOGELTE & WILD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigas vistas un cāļi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, butter manufacturers, small eggs, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 1. BELGABROED

  Beļģija

  Uzņēmums BELGABROED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī plants and equipment for slaughtering poultry and birds, un pet breeding nozarēs. Tas atrodas Merksplas, Beļģija.

 2. BELKI

  Beļģija

  Uzņēmums BELKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Putnkopība - mašīnas un aprīkojums, chicken fillets, butchery, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, un Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 3. HYPHARM

  Francija

  Uzņēmums HYPHARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas atrodas Roussay, Francija.

 4. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Aitas un kazas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Lohfelden, Vācija.

 5. COMPTOIRS ALBERT

  Beļģija

  Uzņēmums COMPTOIRS ALBERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī pheasant meat, rabbit meat, deer meat, un wild boar meat nozarēs. Tas atrodas Vlierzele, Beļģija.

 6. CHICKEN MASTERS OF BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums CHICKEN MASTERS OF BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, biological butchering, fresh butchered products, un butcher's shop nozarēs. Tas atrodas Deinze, Beļģija.

 7. RENA IMPEX

  Turcija

  Uzņēmums RENA IMPEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī marble blocks nozarēs. Tas atrodas Tepebasi, Turcija.

 8. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Beļģija

  Uzņēmums WILDHANDEL VERMEERSCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izciršana, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izciršana, ready-to-cook game, un dressed game products nozarēs. Tas atrodas Torhout, Beļģija.

 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vācija

  Uzņēmums ZOOFACHMARKT - MARCHE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Heinsberg, Vācija.

 2. BOKMOLENHOEVE

  Beļģija

  Uzņēmums BOKMOLENHOEVE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcas un restorāni, Viesnīcas un restorāni, chickens for gastronomy, un plants and equipment for slaughtering poultry and birds nozarēs. Tas atrodas Loker, Beļģija.

 3. TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Saldēta un sasaldēta gaļa, Gastronomija - īpašs sortiments, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Saldēta un sasaldēta gaļa, un Gastronomija - īpašs sortiments nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 4. BUVENS

  Beļģija

  Uzņēmums BUVENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Diest, Beļģija.

 5. HERDICO

  Beļģija

  Uzņēmums HERDICO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, wholesale meats, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Hoogstraten, Beļģija.

 6. EVERS VIEHHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums EVERS VIEHHANDELSGESELLSCHAFT MBH, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Aitas un kazas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Mājdzīvnieki nozarēs. Tas atrodas Ahlden, Vācija.

 7. THOMAS & STEFAN FISCHER EIER UND EIPRODUKTE

  Šveice

  Uzņēmums THOMAS & STEFAN FISCHER EIER UND EIPRODUKTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Olas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Piena produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Olas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Piena produkti, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Malters, Šveice.

 8. HANS SCHULTHESS

  Šveice

  Uzņēmums HANS SCHULTHESS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Basel, Šveice.

 9. SCHNEIDER VIEH & FLEISCH AG

  Šveice

  Uzņēmums SCHNEIDER VIEH & FLEISCH AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Liellopi, Cūkas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Zivis, Liellopi, Cūkas, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Sursee, Šveice.

 10. GEFLÜGELHOF ZEMBROT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GEFLÜGELHOF ZEMBROT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Olas, Piena produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Pārtikas eļļas un taukvielas, Olas, Piena produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, un Pārtikas eļļas un taukvielas nozarēs. Tas atrodas Bad Schussenried, Vācija.