• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • putnkopība - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Putnkopība - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. AYTAV POULTRY EQUIPMENT

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AYTAV POULTRY EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chicken cages, Poultry Equipment, Poultry Drinker Feeder, Chicken Transport Coops, Layer Farm System, Broiler Equipment, Poultry Incubators, Chicken Nesting, un Plastic Egg Boxes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. INGENIERÍA AVÍCOLA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums INGENIERÍA AVÍCOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Olu produkti, metal structures, farm buildings, aviculture, farm projects, industrial sheds, Olu produkti, un poultry machines nozarēs. Tas atrodas Boecillo, Spānija.

 3. CODAF SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CODAF SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī animal feed equipment, poultry equipment, hopper feedboxes, feeders for chickens, animal feed trollies, feeders for ducks, tubes for feeding lines, feeders for turkeys, un machines for poultry farming nozarēs. Tas atrodas Isorella, Itālija.

 4. DEZHOU XINYUAN INCUBATION EQUIPMENT FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums DEZHOU XINYUAN INCUBATION EQUIPMENT FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī egg incubators nozarēs. Tas atrodas Dezhou, Ķīna.

 5. EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L.

  Spānija

  Uzņēmums EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī plant and equipment for the egg industry, air ventilation systems for industrial use, un avicultural industry nozarēs. Tas atrodas Guipuzcoa, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SISTEM KUMES EKIPMANLARI

  Turcija

  Uzņēmums SISTEM KUMES EKIPMANLARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī breeding poultry, finished poultry products, un plants and equipment for slaughtering poultry and birds nozarēs. Tas atrodas Gebze, Turcija.

 2. SOLTEC AVICOLTURA

  Itālija

  Uzņēmums SOLTEC AVICOLTURA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī equipping industrial vehicles nozarēs. Tas atrodas San Benedetto Del Tronto, Itālija.

 3. MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED

  Turcija

  Uzņēmums MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī equipment, poultry, farms, un chicks nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums MITA FOREIGN TRADE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Putnkopība - mašīnas un aprīkojums, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Putnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Poultry incubators and brooders nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. NIZHYNSILMASH, PRJSC

  Ukraina

  Uzņēmums NIZHYNSILMASH, PRJSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī egg-laying hen battery cages nozarēs. Tas atrodas Nizhyn, Ukraina.

 1. CUSTOMATE SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CUSTOMATE SOLUTIONS LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Lancaster, Apvienotā Karaliste.

 2. WYNNES OF DINMORE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WYNNES OF DINMORE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mājlopu un mājputnu barība, un Mājlopu un mājputnu barība nozarēs. Tas atrodas Herefordshire, Apvienotā Karaliste.

 1. BELKI

  Beļģija

  Uzņēmums BELKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Putnkopība - mašīnas un aprīkojums, chicken fillets, butchery, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, un Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 2. SURBITON POULTRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SURBITON POULTRY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī boxes for pigeons, chickens and egg-laying hens nozarēs. Tas atrodas Surbiton, Apvienotā Karaliste.

 3. YEMTAR FEED MILL MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums YEMTAR FEED MILL MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 4. GÜRES TECHNOLOGY

  Turcija

  Uzņēmums GÜRES TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chick rearing battery cages, bearing cages, egg-laying hen battery cages, un poultry nozarēs. Tas atrodas Manisa / Saruhanli, Turcija.

 5. THESEO DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THESEO DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wietmarschen, Vācija.

 6. BRINSEA PRODUCTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BRINSEA PRODUCTS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Inkubatori, un Inkubatori nozarēs. Tas atrodas Weston Super Mare, Apvienotā Karaliste.

 7. DALTON ENGINEERING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DALTON ENGINEERING LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ripon, Apvienotā Karaliste.

 8. THE CHICKEN HOUSE COMPANY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE CHICKEN HOUSE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Newbury, Apvienotā Karaliste.

 1. COCK & PULLET

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums COCK & PULLET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bedfordshire, Apvienotā Karaliste.

 2. SOLWAY FEEDERS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SOLWAY FEEDERS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kirkcudbright, Apvienotā Karaliste.

 3. AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī broilers, un eggs nozarēs. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 4. GÜRES TECHNOLOGY

  Turcija

  Uzņēmums GÜRES TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 5. COUNTRY FAYRE (UK) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums COUNTRY FAYRE (UK) LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Salisbury, Apvienotā Karaliste.

 6. ADVANCED POULTRY SERVICES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ADVANCED POULTRY SERVICES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, poultry, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, un frozen poultry nozarēs. Tas atrodas Hereford, Apvienotā Karaliste.

 7. CIEMMECALABRIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums CIEMMECALABRIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Cazzago San Martino, Itālija.

 8. BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 9. PRINZEN UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PRINZEN UK LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Thirsk, Apvienotā Karaliste.

 10. PISHRO SANAT S.R.O

  Slovākija

  Uzņēmums PISHRO SANAT S.R.O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bratislava, Slovākija.

Filtri

Rezultāti

Putnkopība - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

11 838 Uzņēmumi