• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūdu ieguve

Rezultāti

Rūdu ieguve - Imports eksports

 1. DOSTKAR MINING

  Turcija

  Uzņēmums DOSTKAR MINING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Rūdu ieguve, Rūdu ieguve, opals, bentonite, un cornelian nozarēs. Tas atrodas Torbali, Izmir, Turcija.

 2. OBSIDIAN V.E.J

  Armēnija

  Uzņēmums OBSIDIAN V.E.J, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Yerevan, Armēnija.

 3. NEGAL INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums NEGAL INTERNATIONAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī frozen fish export, Canned tuna, un iron-zinc ingots nozarēs. Tas atrodas Lincoln, Apvienotā Karaliste.

 4. ANTATRADE LTD.

  Ēģipte

  Uzņēmums ANTATRADE LTD., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Badr City, Ēģipte.

 5. SCYPI, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums SCYPI, S.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī disposal of industrial waste nozarēs. Tas atrodas Oviedo, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DMSA GROUP LLC

  Azerbadžāna

  Uzņēmums DMSA GROUP LLC, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Rūdu ieguve, sounders, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, machines and equipment for the manufacturing cement, plaster and lime products, un Rūdu ieguve nozarēs. Tas atrodas Baku, Azerbadžāna.

 2. AKPER PERLIT

  Turcija

  Uzņēmums AKPER PERLIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī lightweight paster, industrial oil filtering services, mortars for construction work, un cast iron nozarēs. Tas atrodas Cankiri, Turcija.

 3. KLAC INDUSTRIE SAS

  Francija

  Uzņēmums KLAC INDUSTRIE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības transportlīdzekļi, Rūdu ieguve, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības transportlīdzekļi, extractions, un Rūdu ieguve nozarēs. Tas atrodas St Cyr En Val, Francija.

 4. IMERYS MINERAUX BELGIQUE

  Beļģija

  Uzņēmums IMERYS MINERAUX BELGIQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Rūdu ieguve, Krāsaino metālu minerāli un rūdas, mineral analysis laboratories, Rūdu ieguve, alloy ores, un Krāsaino metālu minerāli un rūdas nozarēs. Tas atrodas Lixhe, Beļģija.

 5. NUTRIENTES NATURALES LATINOAMERICA SAC

  Peru

  Uzņēmums NUTRIENTES NATURALES LATINOAMERICA SAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī bentonite, magnesium sulfate, calcium sulphate, un litter box sand nozarēs. Tas atrodas Lima, Peru.

 1. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Svins un sakausējumi, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, zinc, un Svins un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA

  Itālija

  Uzņēmums CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī masonry-covered stairs nozarēs. Tas atrodas Guamo, Itālija.

 1. SIBELCO ITALIA SPA

  Itālija

  Uzņēmums SIBELCO ITALIA SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī Silica sand, earthenware, un kaolin nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. CAVA FOFFI SRL

  Itālija

  Uzņēmums CAVA FOFFI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Civita Castellana, Itālija.

 3. SKALAND GRAPHITE AS

  Norvēģija

  Uzņēmums SKALAND GRAPHITE AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī natural graphite nozarēs. Tas atrodas Skaland, Norvēģija.

 4. IBEROCLAYS SLU

  Spānija

  Uzņēmums IBEROCLAYS SLU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Castellón De La Plana, Spānija.

 5. YAPITASI GRUP

  Turcija

  Uzņēmums YAPITASI GRUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī Aggregates, crushed quarry stone, crushed stone for construction work, un quarry products nozarēs. Tas atrodas Malatya, Turcija.

 6. GEO PETRO MINERALES SAS

  Kolumbija

  Uzņēmums GEO PETRO MINERALES SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Bogota, Kolumbija.

 7. ZAVALIEVSKY GRAPHITE

  Ukraina

  Uzņēmums ZAVALIEVSKY GRAPHITE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 8. MALTAS MINING AND CHEMICAL MANUFACTURER FACTORY

  Turcija

  Uzņēmums MALTAS MINING AND CHEMICAL MANUFACTURER FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Kütahya, Turcija.

 1. NELLES FRERES

  Beļģija

  Uzņēmums NELLES FRERES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Malmedy, Beļģija.

 2. CARBOCIA

  Francija

  Uzņēmums CARBOCIA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī Calcium carbonate nozarēs. Tas atrodas Louvil, Francija.

 3. CARRIÈRE DE LA HAZOTTE

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIÈRE DE LA HAZOTTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Tavier, Beļģija.

 4. AYMER MARBLE

  Turcija

  Uzņēmums AYMER MARBLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī Magnezīts, Marmors, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, mechanical engineering, Magnezīts, Marmors, un Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Itālija

  Uzņēmums E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī Rūdu ieguve, Rūdu ieguve, bentonite, un granular absorbents nozarēs. Tas atrodas Villanova Tulo, Itālija.

 6. CARMEUSE

  Beļģija

  Uzņēmums CARMEUSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Seilles, Beļģija.

 7. SOCIETE MINIERE DU GABON

  Gabona

  Uzņēmums SOCIETE MINIERE DU GABON, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Libreville, Gabona.

 8. ABDOUMINE

  Maroka

  Uzņēmums ABDOUMINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Errcahidia, Maroka.

 9. VILLA REAL MINERAÇÃO

  Brazīlija

  Uzņēmums VILLA REAL MINERAÇÃO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Salvador, Brazīlija.

 10. SOCIETE MINIERE DU GABON

  Gabona

  Uzņēmums SOCIETE MINIERE DU GABON, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas atrodas Libreville, Gabona.

Filtri

Rezultāti

Rūdu ieguve - Imports eksports

Rezultātu skaits

575 Uzņēmumi