• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpniecības kabeļi

Rezultāti

Rūpniecības kabeļi - Imports eksports

 1. BEMKA CABLE

  Turcija

  Verified by europages badge

  Established in 1986, Emka Cable started its manufacturing process in Istanbul, Turkey. We serve domestic and international customers with plug-in cable production following quality standards and an affordable, high-quality production approach. At Bemka Cable, we combine our production capabilities with changing technologies and offer high-quality and up-to-date products to our customers following their needs. We produce world-quality cables with our technical infrastructure in Bemka Cable production facility. Lines and machines in our facility: •4 Fully automatic plug cable production machine •15 Hanke terminal press machine •4 Injection molding machines •8 Packing lines •4 Cable lines •1 Pvc granule production machine •1 Copper bending line •1 Isolated bending line We have a wide product portfolio : •PVC Cables such as H05VV-F / H05VVH2-F AND H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F products from 2x0.50 to 3G1.5 as cables. •Plug Cables: 2.5A / 16A HYDROPONIC / 16A EUROPEAN TYPE / 16A TURKISH TYPE and many more to be discovered on our website ! Our mission is to follow quality standards and management systems in a way that will give confidence and satisfaction to domestic and foreign customers with an understanding of production and post-production service to serve our customers. Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. C.M. OTTAVI PRODUCTIVE S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C.M. OTTAVI PRODUCTIVE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, electronic component assembly, Part finishing service, manual assembly, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, assembly of PTH electronic components, assembly of electrical equipment, subcontract cable assembly, un crimping nozarēs. Tas atrodas Rivoli, Itālija.

 3. NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības kabeļi, cabling, un Rūpniecības kabeļi nozarēs. Tas atrodas Vila Nova De Paiva, Portugāle.

 4. CONFECTA AG

  Šveice

  Uzņēmums CONFECTA AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas atrodas Sulgen, Šveice.

 5. ERREBI GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums ERREBI GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadības paneļi - elektrība nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības kabeļi, distribution panel, cabling, Rūpniecības kabeļi, un electric panel wiring nozarēs. Tas atrodas Reggello, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IGUS SCHWEIZ GMBH

  Šveice

  Uzņēmums IGUS SCHWEIZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas atrodas Egerkingen, Šveice.

 2. INDUSTRIA CABLE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INDUSTRIA CABLE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī Tirdzniecības automāti, Elektriskie instrumenti, Elektroniskās sastāvdaļas, cables for industry, Tirdzniecības automāti, Elektriskie instrumenti, un Elektroniskās sastāvdaļas nozarēs. Tas atrodas Tavullia, Itālija.

 3. ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI

  Itālija

  Uzņēmums ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī assembly of electric boards, subcontract cable assembly, un manufacture of electric cables nozarēs. Tas atrodas Pieve Vergonte, Itālija.

 4. KURZ ELEKTRONIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KURZ ELEKTRONIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas atrodas Althengstett, Vācija.

 5. CRESO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CRESO S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī electric panel wiring, Electrical and electronic cabling, wiring harness, un electric wiring for motor vehicles nozarēs. Tas atrodas Piacenza, Itālija.

 1. SICAP ELECTRONIQUE

  Francija

  Uzņēmums SICAP ELECTRONIQUE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī Subcontracting nozarēs. Tas atrodas Coudeville-Sur-Mer, Francija.

 2. ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas atrodas Kematen An Der Krems, Austrija.

 1. NIDO

  Beļģija

  Uzņēmums NIDO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kabeļi un telefonu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Augstsprieguma vadi, Rūpniecības kabeļi, Augstsprieguma vadi, un Rūpniecības kabeļi nozarēs. Tas atrodas Zele, Beļģija.

 2. EFINDON.DE H. DIETER AHLERS

  Vācija

  Uzņēmums EFINDON.DE H. DIETER AHLERS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Elektriskas un elektroniskas detaļas, Rūpniecības kabeļi, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Elektriskas un elektroniskas detaļas, un Rūpniecības kabeļi nozarēs. Tas atrodas Gleichen, Vācija.

 3. ISO 9001 - ISO 14001

  Turcija

  Uzņēmums ISO 9001 - ISO 14001, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas atrodas Bornova/izmir, Turcija.

 4. REALCABLE SRL

  Itālija

  Uzņēmums REALCABLE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī electric panel wiring, led home lighting, un LED Street Light nozarēs. Tas atrodas Pordenone, Itālija.

 5. QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI

  Itālija

  Uzņēmums QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī subcontract cable assembly, assembly of electric boards, electrotechnical wiring, un structured wiring nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 6. ICAME

  Francija

  Uzņēmums ICAME, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrība - komponenti un detaļas, Rūpniecības kabeļi, wiring harness, electric automatic controls, Elektrība - komponenti un detaļas, un Rūpniecības kabeļi nozarēs. Tas atrodas Lachapelle Sous Rougemont, Francija.

 7. LED S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LED S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī subcontract cable assembly, un electric panel wiring nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

 8. ADESA KABLO

  Turcija

  Uzņēmums ADESA KABLO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Augstsprieguma vadi, Rūpniecības kabeļi, cables, Control cables (elec.), Augstsprieguma vadi, un Rūpniecības kabeļi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. GLENAIR

  Francija

  Uzņēmums GLENAIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī girdle, harness design, Cabling accessories, un connectors nozarēs. Tas atrodas Toulouse, Francija.

 2. DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas atrodas Frastanz, Austrija.

 3. COOPTEK

  Francija

  Uzņēmums COOPTEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī Elektronika - izpēte, Elektroniskās sastāvdaļas, Elektronika - izpēte, assembly of electronic cards, un Elektroniskās sastāvdaļas nozarēs. Tas atrodas Lattes, Francija.

 4. CABLESCOM

  Spānija

  Uzņēmums CABLESCOM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī wires and cables for the electronics and telecommunications industry nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 5. NUOVA CABLATORI SRL

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA CABLATORI SRL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī telephone components and accessories, subcontract cable assembly, un electric boards wiring nozarēs. Tas atrodas Asti, Itālija.

 6. IM.SER.PU SRL

  Itālija

  Uzņēmums IM.SER.PU SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī subcontract cable assembly, consulting and design of electro-mechanical systems, technical consultancy and design services for electric lighting systems, un electrotechnical wiring nozarēs. Tas atrodas Terni, Itālija.

 7. SPEZIALKABEL SCHMID GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPEZIALKABEL SCHMID GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Elektronika - savienotāji, Rūpniecības kabeļi, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Elektronika - savienotāji, un Rūpniecības kabeļi nozarēs. Tas atrodas Affing-Mühlhausen, Vācija.

 8. ESTE KABELVERLEGUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ESTE KABELVERLEGUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecības kabeļi nozarē. Tas darbojas arī cable stays nozarēs. Tas atrodas Neu Wulmstorf, Vācija.

 9. G - INTERNATIONAL TRADE

  Turcija

  Uzņēmums G - INTERNATIONAL TRADE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - varš nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības kabeļi, cables, cabling, special cables, un Rūpniecības kabeļi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 10. A.I.M.E. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.I.M.E. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automatizācija - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības kabeļi, Servomehānismi, Rūpniecības kabeļi, un Servomehānismi nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas