• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciskā sāls

Rezultāti

Rūpnieciskā sāls - Imports eksports

 1. BÜCHERL GALVANOSERVICE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BÜCHERL GALVANOSERVICE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas atrodas Türkheim, Vācija.

 2. SALZKONTOR FRITZ SCHMID GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SALZKONTOR FRITZ SCHMID GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas atrodas Fellbach, Vācija.

 3. DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Farmaceitiski izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Rūpnieciskā sāls, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Rūpnieciskā sāls, mineral salts, iron, zinc, Magnesium, un copper nozarēs. Tas atrodas Emmerthal, Vācija.

 4. EUROSALT SALZHANDELSGES.MBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROSALT SALZHANDELSGES.MBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 5. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, Ūdens mīkstinātāji, Dabiskie polimēri, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, import-export of raw materials, calcium carbonate producer, supplier of water treatment solution, natural water softening solution, un Rūpnieciskā sāls nozarēs. Tas atrodas Dinard, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. COLORICIO.SRL

  Rumānija

  Uzņēmums COLORICIO.SRL, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī sea transport, rolled steels, industrial salts in tablet form, un table salt nozarēs. Tas atrodas Baia Mare, Rumānija.

 2. ICB SALZ UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ICB SALZ UND INDUSTRIEBEDARF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī food salt, un water softener salt nozarēs. Tas atrodas Pritzwalk, Vācija.

 3. SCHÜSSLER NOVACHEM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHÜSSLER NOVACHEM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī Sāls, Sāls, sodium chloride, un calcium chloride nozarēs. Tas atrodas Halle, Vācija.

 4. SALZ-HELMREICH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SALZ-HELMREICH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sāls nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, gem salt, bath salts, un Rūpnieciskā sāls nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 5. CFL- CHEMISCHE FABRIK LEHRTE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums CFL- CHEMISCHE FABRIK LEHRTE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, calcium chloride, sodium sulphate, magnesium sulfate, un Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Lehrte, Vācija.

 1. PAG 91 D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums PAG 91 D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāls nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, food salt, table salt, Rūpnieciskā sāls, un salt processing and sale nozarēs. Tas atrodas Pag, Horvātija.

 2. SALES DEL CENTRO

  Spānija

  Uzņēmums SALES DEL CENTRO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - uzņēmumi, road maintenance salt and sand, Iepakojums - uzņēmumi, chlorine for water, un Cleaning products nozarēs. Tas atrodas Tarancon, Spānija.

 1. SALDOSA

  Spānija

  Uzņēmums SALDOSA, gadā un darbojas Sāls nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, industrial salts, food salt, Rūpnieciskā sāls, un Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Beriáin-Navarra, Spānija.

 2. OMEGA LINE EGYPT

  Ēģipte

  Uzņēmums OMEGA LINE EGYPT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī vacuum salt nozarēs. Tas atrodas Cairo, Ēģipte.

 3. DECOSAL & SPA SL. DESARROLLOS COMERCIALES SALINEROS.

  Spānija

  Uzņēmums DECOSAL & SPA SL. DESARROLLOS COMERCIALES SALINEROS., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī fine grain cooking sea salt nozarēs. Tas atrodas Marchuquera (valencia) Spain, Spānija.

 4. CRISTALLIDISALE

  Itālija

  Uzņēmums CRISTALLIDISALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāls nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, food salt, unprocessed sea salt, un Rūpnieciskā sāls nozarēs. Tas atrodas Margherita Di Savoia, Itālija.

 5. CICEK TUZ

  Turcija

  Uzņēmums CICEK TUZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī edible salt, gem salt, un Water softening salt nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 6. KOYUNCU GROUP GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KOYUNCU GROUP GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī table salt, un industrial salts nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 7. TETRA CHEMICALS EUROPE AB CALCIUM CHLORIDE

  Zviedrija

  Uzņēmums TETRA CHEMICALS EUROPE AB CALCIUM CHLORIDE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, un Rūpnieciskā sāls nozarēs. Tas atrodas Helsingborg, Zviedrija.

 8. ZOUTMAN

  Beļģija

  Uzņēmums ZOUTMAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāls nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, Rūpnieciskā sāls, industrial salts in powder form, un bath salts nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 1. CHEMRO HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Austrija

  Uzņēmums CHEMRO HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. SALTADE

  Turcija

  Uzņēmums SALTADE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī vacuum salt, un dishwasher salt nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. GLOBAL SRL

  Itālija

  Uzņēmums GLOBAL SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī unprocessed sea salt, food salt, un industrial chemical products nozarēs. Tas atrodas Scarmagno, Itālija.

 4. SALINE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SALINE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī Sāls, Sāls, un unprocessed sea salt nozarēs. Tas atrodas Margherita Di Savoia, Itālija.

 5. INFOSA SALINES DE LA TRINITAT

  Spānija

  Uzņēmums INFOSA SALINES DE LA TRINITAT, gadā un darbojas Garšvielas, ekstrakti un virces nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, Rūpnieciskā sāls, salt processing and sale, services and activities concerning the food and preserved food industry, un unprocessed sea salt nozarēs. Tas atrodas Rubí - Barcelona, Spānija.

 6. GRUPO SALINA

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO SALINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas atrodas Abrera-Barcelona, Spānija.

 7. EVO INVEST LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums EVO INVEST LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī Frozen foods, frozen meats, services for commerce, un auto transport service nozarēs. Tas atrodas Dobrich, Bulgārija.

 8. S.A.L.T. CONSULTING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums S.A.L.T. CONSULTING GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Minerāli nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, Rūpnieciskā sāls, potassium ores, potassium and derivatives, un Magnesium nozarēs. Tas atrodas Ahaus, Vācija.

 9. GULER TUZ

  Turcija

  Uzņēmums GULER TUZ, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī industrial salts, gem salt, edible salt, un table salt nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 10. OMNIASALE

  Itālija

  Uzņēmums OMNIASALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā sāls nozarē. Tas darbojas arī calcium chloride, Water softening salt, sodium bicarbonate, un Road salt nozarēs. Tas atrodas telgate, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Rūpnieciskā sāls - Imports eksports

Rezultātu skaits

204 Uzņēmumi