• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas

Rezultāti

Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas - Imports eksports

 1. VETTERTEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  "VetterTec – an internationally operating company of the Moret Industries Group – is your specialist for drainage and drying systems for the ethanol, brewery, food starch, environment, chemical and alcohol industries. As a strategic partner in the development and implementation of systems and plants, we provide our customers with solutions tailor made to their requirements. What VetterTec offers: All process technologies are designed and manufactured within the Moret Industries Group. Enhanced technologies, precisely matched to your field of use. Processes application areas adapted to pinpoint accuracy. Innovative and technically sophisticated systems. Optimised and continuous drying processes. Efficient, economic solutions. More than 1500 reliable drying plants and systems around the world corroborate our motto: "SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany."

 2. ASTRA LT AB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASTRA LT AB, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, Autoceļu pārvadājumi - kravas automašīnas ar cisternām, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Noliktavu rezervuāri, Autoceļu pārvadājumi - kravas automašīnas ar cisternām, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Alytus, Lietuva.

 3. IDEAL TECHNOLOGIES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IDEAL TECHNOLOGIES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Pramoninių atliekų tvarkymas, Iepakojumu otrreizējā pārstrāde, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Atkritumu presētāji, Pramoninių atliekų tvarkymas, Iepakojumu otrreizējā pārstrāde, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Atkritumu presētāji nozarēs. Tas atrodas Rambouillet, Francija.

 4. ESSOREX

  Francija

  Uzņēmums ESSOREX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Chateauroux, Francija.

 5. JINHUA ECOL PRODUCTS CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JINHUA ECOL PRODUCTS CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas veļas žāvējamās mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lanxi, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BOLZ PROCESS TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOLZ PROCESS TECHNOLOGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī driers for the chemical industry, vaccum mixer, un Inverting filter centrifuges nozarēs. Tas atrodas Wangen Im Allgäu, Vācija.

 2. DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Sangerhausen, Vācija.

 3. ROUSSELET CENTRIFUGATION SA

  Francija

  Uzņēmums ROUSSELET CENTRIFUGATION SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Eļļas - otrreizējā pārstrāde, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Centrifuges, Eļļas - otrreizējā pārstrāde, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Annonay, Francija.

 4. AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, drying chambers, grain dispensers, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, un granule mixers nozarēs. Tas atrodas Haan, Vācija.

 5. STALAM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums STALAM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie žāvētāji nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, machinery and equipment for vulcanizing rubber, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un thawing cabinets for commercial use nozarēs. Tas atrodas Nove, Itālija.

 1. AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī delicatessen meat dryers, spreading machines, un machines for bakeries nozarēs. Tas atrodas Schwaigern, Vācija.

 2. HASTRA

  Vācija

  Uzņēmums HASTRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Weinstadt, Vācija.

 1. BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD.

  Čehija

  Uzņēmums BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Prague, Čehija.

 2. NUOVASARA SRL

  Itālija

  Uzņēmums NUOVASARA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, industrial centrifuges, centrifugation machines and equipment, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 3. IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, un Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kassel, Vācija.

 4. ELECTRONORD SCANDINAVIA

  Grieķija

  Uzņēmums ELECTRONORD SCANDINAVIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī bending machine, un ground chilli pepper nozarēs. Tas atrodas Katerini, Grieķija.

 5. BOMBI MECCANICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BOMBI MECCANICA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī bending machines, un spreading machines nozarēs. Tas atrodas Barberino Di Mugello, Itālija.

 6. UNICA

  Beļģija

  Uzņēmums UNICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial washing machines, un driers for commercial use nozarēs. Tas atrodas Merchtem, Beļģija.

 7. VERONESI SEPARATORI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums VERONESI SEPARATORI S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, centrifuges for the chemical industry, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Castenaso, Itālija.

 8. VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, un Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 1. GENNARETTI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GENNARETTI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Jesi, Itālija.

 2. GHELFI SPURGHI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GHELFI SPURGHI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dabas vide - pakalpojumi, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Dabas vide - pakalpojumi, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 3. KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī upholstery shampooer nozarēs. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 4. BOVERIO LUIGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BOVERIO LUIGI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, systems and equipment for washing fish and seafood, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sannazzaro De' Burgondi, Itālija.

 5. DECANTER SYSTEM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DECANTER SYSTEM S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mājas centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, granulators for pharmaceutical laboratories, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ornago, Itālija.

 6. OPEL THERM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OPEL THERM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mašīnu un rīku imports un eksports, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Mašīnu un rīku imports un eksports, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Unterensingen, Vācija.

 7. CBB DECANTER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CBB DECANTER S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, purifiers for the chemical industry, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Monte Roberto, Itālija.

 8. INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S

  Dānija

  Uzņēmums INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes nozarēs. Tas atrodas Herlev, Dānija.

 9. VENTILEX B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VENTILEX B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sausie gaisa dzesētāji, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Sausās dzesēšanas torņi, Sausie gaisa dzesētāji, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Heerde, Nīderlande.

 10. ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG

  Vācija

  Uzņēmums ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bruckmühl-Heufeld, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

219 Uzņēmumi