• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciskās metālu preses

Rezultāti

Rūpnieciskās metālu preses - Imports eksports

 1. LASCO UMFORMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  LASCO supplies machine tools and production facilities for forming tasks. We develop, design and manufacture individual solutions for industrial users in more than 60 countries worldwide. Profitability, quality and progress are the reasons why LASCO products have become internationally renowned for forming technology and building material production. For more than 150 years, we have been a reliable partner to the forging industry and the metal forming industry. In the early 1990s, we opened up an extremely interesting range of applications with the development of highly efficient machines and sophisticated automation technology for the building materials industry. Our customers' wishes and expectations set the benchmark for our activities. Our well-founded technical expertise and 150 years of experience make it easy for us to find and implement the optimum solution for any individual set of requirements. This applies both for the construction of machines/plants and automation technology as well as for the modernisation of existing facilities.

 2. BODMER KÜSNACHT AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  BODMER KÜSNACHT AG: Manufacturer of riveters, bending machines, Taumel cold forming machines, riveting and bending systems, manufacturer of presses, riveting presses, bending presses, hydraulic and pneumatic, manufacturer of automation systems, manufacturer of safety systems. A single source for all your needs from planning to creation. We can perform almost all cold forming procedures on standard machines using a broad range of tools.

 3. RADVILISKIS MACHINE FACTORY

  Lietuva

  Uzņēmums RADVILISKIS MACHINE FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas atrodas Radviliskis, Lietuva.

 4. CPL INDUSTRIE

  Beļģija

  Uzņēmums CPL INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transportieru ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, manufacture of chains, handling chains, Chain conveyors, un Rūpnieciskās metālu preses nozarēs. Tas atrodas Othee, Beļģija.

 5. REMO BORDEAUX

  Francija

  Uzņēmums REMO BORDEAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zīmogošana un caurumošana - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Rūpnieciskās metālu preses, Metālu griešanas darbgaldi, punching matrices, Caurumošanas darbgaldi, Rūpnieciskās metālu preses, un Metālu griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Cestas Cedex, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ÖZKROM MAKINE KALIP LTD.

  Turcija

  Uzņēmums ÖZKROM MAKINE KALIP LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas atrodas Samsun, Turcija.

 2. HIDRALMAC EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HIDRALMAC EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidrauliskās preses nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, Rūpnieciskās metālu preses, hydraulic gooseneck press, dual presses, un hydraulic presses for forming metals nozarēs. Tas atrodas Ennepetal, Vācija.

 3. HÄRTEL PRESSEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HÄRTEL PRESSEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī bending machines for sheet metal work nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 4. WEIDMANN MASCHINENBAU AG

  Šveice

  Uzņēmums WEIDMANN MASCHINENBAU AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Presēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Rūpnieciskās metālu preses, mechanical presses for forming metals, presses, Tērauda un metālu presēšana, un Rūpnieciskās metālu preses nozarēs. Tas atrodas Glattbrugg, Šveice.

 5. G.M.R. DI MAFFI RAIMONDO SRL

  Itālija

  Uzņēmums G.M.R. DI MAFFI RAIMONDO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī presses for padding, un dual presses nozarēs. Tas atrodas Mornico Al Serio, Itālija.

 1. FANTINI MECCANICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FANTINI MECCANICA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, moulds for metal cutting, un Rūpnieciskās metālu preses nozarēs. Tas atrodas Rivarolo Mantovano, Itālija.

 2. FICEP SPA

  Itālija

  Uzņēmums FICEP SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, number controlled presses, drilling machines, Griešanas darbgaldi, un hydraulic presses for forming metals nozarēs. Tas atrodas Gazzada Schianno, Itālija.

 1. TANYERI TICARET

  Turcija

  Uzņēmums TANYERI TICARET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī Sheet metal cutting, un Flat joints nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. ÖZAN PRES MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums ÖZAN PRES MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī mechanical presses, mechanical presses for forming metals, un food fibres nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. LOCATELLI MECCANICA ( S.R.L. )

  Itālija

  Uzņēmums LOCATELLI MECCANICA ( S.R.L. ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Rūpnieciskās metālu preses, un Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Subbiano, Itālija.

 4. EMEKTAR MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums EMEKTAR MAKINA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī bending presses, curling machines, extractors, un guillotine shears nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 5. BH DMT MASZYNY

  Polija

  Uzņēmums BH DMT MASZYNY, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī hydraulic guillotine shears, un shaped punching tool nozarēs. Tas atrodas Końskie, Polija.

 6. MAQUINARIA ANASTASIO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MAQUINARIA ANASTASIO S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, gears, shears, un Rūpnieciskās metālu preses nozarēs. Tas atrodas Quart De Poblet, Spānija.

 7. ORIANCE

  Francija

  Uzņēmums ORIANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Hidrauliskās preses nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, Griešana ar skābekli - iekārtas, Metālu griešanas darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Rūpnieciskās metālu preses, Griešana ar skābekli - iekārtas, Metālu griešanas darbgaldi, un Metālu formēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Orthez, Francija.

 8. PRENSAS ESNA SA

  Spānija

  Uzņēmums PRENSAS ESNA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī domestic water softeners nozarēs. Tas atrodas Agoncillo, Spānija.

 1. T.ALBIZURI SL

  Spānija

  Uzņēmums T.ALBIZURI SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī special steels, welding, screws, nuts, Machining of metals, Bar turning steel and metals, un 3D measuring machine calibration nozarēs. Tas atrodas Navalcarnero, Spānija.

 2. FPM GROUP SPA

  Itālija

  Uzņēmums FPM GROUP SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī mechanical presses, mechanical presses for forming metals, industrial balancers, un assembly line automation nozarēs. Tas atrodas Calcinato, Itālija.

 3. BRUDERER PRESSES FRANCE

  Francija

  Uzņēmums BRUDERER PRESSES FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, Rūpnieciskās metālu preses, manual presses, bending presses, un special presses nozarēs. Tas atrodas Ecquevilly, Francija.

 4. ITALPRESSE INDUSTRIE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ITALPRESSE INDUSTRIE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī Oleodynamic presses, un knee presses nozarēs. Tas atrodas Capriano Del Colle, Itālija.

 5. PRESSEN & MASCHINEN SCHLING GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PRESSEN & MASCHINEN SCHLING GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī hydraulic presses for forming metals, un turned small parts nozarēs. Tas atrodas Espelkamp, Vācija.

 6. FOREZ MACHINES

  Francija

  Uzņēmums FOREZ MACHINES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī hydraulic presses, special hydraulic presses, un hydraulic presses for forming metals nozarēs. Tas atrodas MONTBRISON, Francija.

 7. PRESSES HYDRAULIQUES MIB HYDRO

  Francija

  Uzņēmums PRESSES HYDRAULIQUES MIB HYDRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidrauliskās preses nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, hydraulic compression presses, hydraulic presses, manual presses, un Rūpnieciskās metālu preses nozarēs. Tas atrodas Le Chambon Feugerolles, Francija.

 8. RECOS MACHINES

  Francija

  Uzņēmums RECOS MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī manual presses, punching machines, un industrial punching machines nozarēs. Tas atrodas Schweighouse Sur Moder, Francija.

 9. MAWI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAWI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās metālu preses nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu presēšana, eccentric presses, cold squeezing, un knee presses nozarēs. Tas atrodas Bad Wildbad, Vācija.

 10. SEREMAT SA

  Francija

  Uzņēmums SEREMAT SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Preču kraušana - transportēšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās metālu preses, Rūpnieciskās metālu preses, compactors, un bale presses nozarēs. Tas atrodas Fleury, Francija.

Filtri

Rezultāti

Rūpnieciskās metālu preses - Imports eksports

Rezultātu skaits

5542 Uzņēmumi