• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas

Rezultāti

Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas - Imports eksports

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Francija

  Verified by europages badge

  We have developed an innovative service which will allow you to ensure the loyalty of all your customers by creating your own laundry kiosk under the moniker "Ma Petite Laverie" which meets all the needs of your clientèle. We have designed this kiosk to be fast, practical, and secure. We take care of everything: you will receive your turnkey kiosk, ready for your very first machine to be out into operation. With "Ma Petite Laverie", you can generate extra income, 24/7, with quick cash flow: with just 2 cycles per day on each machine, you can get a return on your investment in just 5 years. Furthermore, unlike other companies, your income will not be affected by health or social crises, and you will not have any rent or charges to pay, thanks to the autonomous operating principle of the "Ma Petite Laverie" kiosk. Feel free to contact us for further details!

 2. G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL

  Itālija

  Uzņēmums G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Profesionāli mazgāšanas līdzekļi un ziepes, un Profesionāli mazgāšanas līdzekļi un ziepes nozarēs. Tas atrodas Savignano sul Rubicone, Itālija.

 3. TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER

  Turcija

  Uzņēmums TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, accessories and spare parts, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, un vacuum pump maintenance nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. HAYIKAMA MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums HAYIKAMA MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. VALE GROUP END.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums VALE GROUP END.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. REPASS EXPRESS

  Luksemburga

  Uzņēmums REPASS EXPRESS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī washing and pressing, un laundry available nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 2. ROBOT COUPE SNC

  Francija

  Uzņēmums ROBOT COUPE SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, peelers, peelers for institutions, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Vincennes, Francija.

 3. ROTAJET SYSTEMS LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROTAJET SYSTEMS LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī container washing, un washing of metal parts nozarēs. Tas atrodas Wakefield, Apvienotā Karaliste.

 4. ESKENS

  Beļģija

  Uzņēmums ESKENS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Sieving machines nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 5. HGI RETE TECNICI ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums HGI RETE TECNICI ITALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās veļas mazgātavas, Ķīmisko tīrītavu iekārtas, washing-machines for communities, industrial washing machines, Rūpnieciskās veļas mazgātavas, un Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sala Bolognese, Itālija.

 1. LDL EQUIPMENT

  Beļģija

  Uzņēmums LDL EQUIPMENT, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas torņi, ironing board, un Dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Deinze, Beļģija.

 2. LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL

  Spānija

  Uzņēmums LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mazgātavas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, community linen rental, restaurant linen hire, un linen hire and washing for institutions nozarēs. Tas atrodas Mejorada Del Campo-Madrid, Spānija.

 1. GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING

  Vācija

  Uzņēmums GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī dry cleaning installations and machings, equipment for laundries, steam boilers for laundries and dry-cleaners, un industrial laundry for catering nozarēs. Tas atrodas Sonnenstein, Vācija.

 2. AGA C.O.M. SRL

  Itālija

  Uzņēmums AGA C.O.M. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas atrodas Massa, Itālija.

 3. MARINE LAUNDRY SOLUTIONS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MARINE LAUNDRY SOLUTIONS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī spare parts for washing machines, industrial laundries, washing-machines, un washers nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 4. SASSARO

  Francija

  Uzņēmums SASSARO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, manufacture of washing machines, washing tunnels, un Katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Surgères, Francija.

 5. ECOADIGE

  Itālija

  Uzņēmums ECOADIGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lielas mājsaimniecības ierīces nozarē. Tas darbojas arī Mājas veļas žāvējamās mašīnas, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, driers for commercial use, clothes dryers, Mājas veļas žāvējamās mašīnas, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Mori, Itālija.

 6. TOLKAR-SMARTEX

  Turcija

  Uzņēmums TOLKAR-SMARTEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī industrial washing machines, machines for laundries, un industrial laundry equipment nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. KRISTAL ENDUSTRIYEL MUTFAK ÇAMAS.MAK.PAZ.SAN.VE TIC.A.S.

  Turcija

  Uzņēmums KRISTAL ENDUSTRIYEL MUTFAK ÇAMAS.MAK.PAZ.SAN.VE TIC.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī textile washing machines, industrial kitchens, industrial dishwashers, un industrial electric paint drying ovens nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 8. B + P SERVICES SÀRL

  Šveice

  Uzņēmums B + P SERVICES SÀRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Puidoux, Šveice.

 1. MARTINA SAUTER

  Vācija

  Uzņēmums MARTINA SAUTER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Rūpniecisko iekārtu īre, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Albstadt, Vācija.

 2. WÄSCHEREITECHNIK ANTON INH. ULRICH ANTON

  Vācija

  Uzņēmums WÄSCHEREITECHNIK ANTON INH. ULRICH ANTON, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Forst, Vācija.

 3. B. NAAKTGEBOREN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums B. NAAKTGEBOREN B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana - sistēmas, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Celšanas ierīces, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Apūdeņošana - sistēmas, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Celšanas ierīces, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Tollebeek, Nīderlande.

 4. EUROGOLD SERVICE ZUMBÜHL & CO. HANDELSAGENTUR

  Šveice

  Uzņēmums EUROGOLD SERVICE ZUMBÜHL & CO. HANDELSAGENTUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Siltumnīcas un lecektis, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Zug, Šveice.

 5. DUGAR SISTEMAS DE LIMPIEZA DE ALTA PRESIÓN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums DUGAR SISTEMAS DE LIMPIEZA DE ALTA PRESIÓN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas atrodas Cintruénigo, Spānija.

 6. SPEZIMA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPEZIMA GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Gerstungen, Vācija.

 7. INSEL GGMBH

  Vācija

  Uzņēmums INSEL GGMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Sankt Augustin, Vācija.

 8. SILCO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SILCO S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī sand blasters, sifters, ultrasound washers, un shot-blasting machines nozarēs. Tas atrodas Rivalta Di Torino, Itālija.

 9. SAUERHAMMER WÄSCHEREIBEDARF & SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAUERHAMMER WÄSCHEREIBEDARF & SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Unterensingen, Vācija.

 10. ELEKTRO LORITZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ELEKTRO LORITZ GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarēs. Tas atrodas Immenstadt, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas - Imports eksports

Rezultātu skaits

230 Uzņēmumi