• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciskais krīts

Rezultāti

Rūpnieciskais krīts - Imports eksports

 1. COSMOCHROME LTD

  Grieķija

  Verified by europages badge

  The paint company Cosmochrome Ltd, with over half a century of experience in the field of paints, specializes in the production of quality paints, varnishes, insulating coatings as well as mortars for sports fields and microcement mortar for any kind of application. With a series of international certifications and with particular emphasis on ecological products, Cosmochromeis goal is to produce the best possible, value for money materials and serve the needs of the domestic and international market with its wide range of products, ranging from professional materials to artistic everyday interventions for all those who want to create and redecorate. The company also specializes in the production of custom materials of special requirements on demand.

 2. RAHMQVIST GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAHMQVIST GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas atrodas Volkertshausen, Vācija.

 3. LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas atrodas Söhlde, Vācija.

 4. NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Ģipsis un ģipša izstrādājumi, lime, cement and plaster driers, food salt, Ģipsis un ģipša izstrādājumi, un litter boxes nozarēs. Tas atrodas Assemini, Itālija.

 5. ZIMMERMANN BUESTEN

  Šveice

  Uzņēmums ZIMMERMANN BUESTEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie asmeņi un naži, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Veikalu aprīkojums, Diegi un dzijas, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Veikalu aprīkojums, un Diegi un dzijas nozarēs. Tas atrodas Küssnacht Am Rigi, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÄRKER ZEMENT GMBH, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskais krīts, Smilšakmens, Slāneklis, un Rūpnieciskais krīts nozarēs. Tas atrodas Harburg , Vācija.

 2. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Painten, Vācija.

 3. ARMINIUS GOEBEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARMINIUS GOEBEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Papīrs - kancelejas preces, Diegi un dzijas, Apģērbs - furnitūra, Biroja piederumi, Papīrs - kancelejas preces, Diegi un dzijas, Apģērbs - furnitūra, un Biroja piederumi nozarēs. Tas atrodas Großalmerode, Vācija.

 4. M&C SUPPLY

  Beļģija

  Uzņēmums M&C SUPPLY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 5. XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas atrodas Xingtai,hebei, Ķīna.

 1. SKENE QUARRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SKENE QUARRY, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Glenrothes, Apvienotā Karaliste.

 2. CEMEX (UK) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CEMEX (UK) LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Cockermouth, Apvienotā Karaliste.

 1. BROAD STONE CAST PRODUCTS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BROAD STONE CAST PRODUCTS, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Poole, Apvienotā Karaliste.

 2. PURBECK STONE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PURBECK STONE, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Swanage, Apvienotā Karaliste.

 3. PETER FITZPATRICK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PETER FITZPATRICK LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Newry, Apvienotā Karaliste.

 4. HILLHOUSE EDGE QUARRIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HILLHOUSE EDGE QUARRIES, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Holmfirth, Apvienotā Karaliste.

 5. MAGHERA GRANITE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MAGHERA GRANITE, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Maghera, Apvienotā Karaliste.

 6. BINDER LOAMS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BINDER LOAMS LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Ongar, Apvienotā Karaliste.

 7. PATERSONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PATERSONS, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Lanark, Apvienotā Karaliste.

 8. WENTVALLEY AGGREGATES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WENTVALLEY AGGREGATES, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Pontefract, Apvienotā Karaliste.

 1. MARCHINGTON STONE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MARCHINGTON STONE LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Stockport, Apvienotā Karaliste.

 2. MONARCH ART STONE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MONARCH ART STONE LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Brighouse, Apvienotā Karaliste.

 3. BARDEN AGGREGATES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BARDEN AGGREGATES, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Exeter, Apvienotā Karaliste.

 4. FYFE GLEN ROCK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FYFE GLEN ROCK, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Inverurie, Apvienotā Karaliste.

 5. CRAFTSTONE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CRAFTSTONE, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Banbridge, Apvienotā Karaliste.

 6. E & J W GLENDINNING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums E & J W GLENDINNING LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Plymouth, Apvienotā Karaliste.

 7. FARMINGTON NATURAL STONE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FARMINGTON NATURAL STONE LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Cheltenham, Apvienotā Karaliste.

 8. TUDOR GRIFFITHS GROUP

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TUDOR GRIFFITHS GROUP, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Ellesmere, Apvienotā Karaliste.

 9. TILLICOULTRY QUARRIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TILLICOULTRY QUARRIES LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Alloa, Apvienotā Karaliste.

 10. UNITED GRAB HIRE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums UNITED GRAB HIRE LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Edenbridge, Apvienotā Karaliste.