• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciski cepta maize

Rezultāti

Rūpnieciski cepta maize - Imports eksports

 1. BISCOTTES ROGER

  Francija

  Verified by europages badge

  For Roger Sarret, a baker's son, producing rusks is above all being able to offer a forgotten sensation, a pleasure before the years of privation, learning again and daring to take delight in those small daily pleasures. Roger is still there 65 years later, his customer base, loyal to quality, has developed and the handcrafted production has expanded without compromising on his quality criteria. We manufacture for retail private label brands. Creation of full service range.

 2. TISSAGE BASTIEN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TISSAGE BASTIEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neaustie materiāli nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepta maize, un Rūpnieciski cepta maize nozarēs. Tas atrodas Caudry, Francija.

 3. MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS

  Itālija

  Uzņēmums MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī frozen bakery products, un deep-frozen bread nozarēs. Tas atrodas Covo, Itālija.

 4. ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL

  Itālija

  Uzņēmums ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī wholemeal bread, pan carre', bread for bruschetta, un crostini nozarēs. Tas atrodas Susegana, Itālija.

 5. TRILLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TRILLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī bakery, panettone, freshly-made pastries, un confectionery product nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BAKER'S STANDARD LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums BAKER'S STANDARD LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 2. FORBANMETAL

  Spānija

  Uzņēmums FORBANMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī Pannas un formas cepšanai krāsnī, non-stick baking trays, moulds, Trays, un Pannas un formas cepšanai krāsnī nozarēs. Tas atrodas Terrassa, Spānija.

 3. NOVEPAN

  Francija

  Uzņēmums NOVEPAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas atrodas Lomme, Francija.

 4. LA PARISIENNE DE BAGUETTE

  Francija

  Uzņēmums LA PARISIENNE DE BAGUETTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas atrodas Aubervilliers, Francija.

 5. VIGNOLA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VIGNOLA S.R.L., gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī bakery, bakers, supplies for restaurants, un confectionery nozarēs. Tas atrodas Cisternino, Itālija.

 1. BIONATIS - NOVEPAN

  Francija

  Uzņēmums BIONATIS - NOVEPAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī organic farming nozarēs. Tas atrodas Haute Rivoire, Francija.

 2. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums GUENTHER BAKERIES BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize, Rūpnieciski cepta maize, Maize, hamburger, Rūpnieciski cepta maize, un bakery nozarēs. Tas atrodas Olen, Beļģija.

 1. BRIOCHES FONTENEAU

  Francija

  Uzņēmums BRIOCHES FONTENEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Boufféré, Francija.

 2. BANDEJAS COMETA,S.L

  Spānija

  Uzņēmums BANDEJAS COMETA,S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas atrodas Yeles(toledo), Spānija.

 3. MENISSEZ SAS

  Francija

  Uzņēmums MENISSEZ SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī french loaves nozarēs. Tas atrodas FEIGNIES, Francija.

 4. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Beļģija

  Uzņēmums BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepta maize, Maize un konditorejas izstrādājumi, Smalkmaizītes, Maize, Rūpnieciski cepta maize, Maize un konditorejas izstrādājumi, Smalkmaizītes, un Maize nozarēs. Tas atrodas Nijlen, Beļģija.

 5. PANIFICADORA REGIONAL DA VERMELHA

  Portugāle

  Uzņēmums PANIFICADORA REGIONAL DA VERMELHA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepta maize, Pārtikas un dzērienu piedevas, Rūpnieciski cepta maize, Pārtikas un dzērienu piedevas, un bakery nozarēs. Tas atrodas Vermelha, Portugāle.

 6. A.D.P. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.D.P. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas atrodas Riccione, Itālija.

 7. ALGOMAK

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums ALGOMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī frozen bakery products, deep-frozen bread, un frozen croissants nozarēs. Tas atrodas Sveti Nikole, Ziemeļmaķedonija.

 8. LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS

  Beļģija

  Uzņēmums LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas Bornem, Beļģija.

 1. L'ECOPAIN D'IGNACE

  Beļģija

  Uzņēmums L'ECOPAIN D'IGNACE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī Smalkmaizītes, Maize un konditorejas izstrādājumi, brioches and morning goods, Smalkmaizītes, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Enghien, Beļģija.

 2. HEIDINGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEIDINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepta maize, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Viesnīca, Rūpnieciski cepta maize, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Viesnīca nozarēs. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 3. L' EPI DU ROUERGUE SARL

  Francija

  Uzņēmums L' EPI DU ROUERGUE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī industrial pastries, salads, un brioches and morning goods nozarēs. Tas atrodas La Loubière, Francija.

 4. ORIZON WEST

  Beļģija

  Uzņēmums ORIZON WEST, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, dairies, deep-frozen bread, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, un supplies for ice cream bars nozarēs. Tas atrodas Staden, Beļģija.

 5. LINWOODS BULK INGREDIENTS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LINWOODS BULK INGREDIENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas atrodas Armagh, Apvienotā Karaliste.

 6. PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, deep-frozen bread, un Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 7. A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepta maize, Pārtikas un dzērienu piedevas, Rūpnieciski cepta maize, sweets, Pārtikas un dzērienu piedevas, un bakery nozarēs. Tas atrodas Vila Nova De Santo Andre, Portugāle.

 8. DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A.

  Spānija

  Uzņēmums DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī binders nozarēs. Tas atrodas Azuqueca De Henares, Guadalajara, Spānija.

 9. PRODUCTOS ATOCHA

  Spānija

  Uzņēmums PRODUCTOS ATOCHA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas atrodas Leganés, Spānija.

 10. PANIFICIO BIROLO SNC DI VITALI ERMINIO & C

  Itālija

  Uzņēmums PANIFICIO BIROLO SNC DI VITALI ERMINIO & C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī breadsticks nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Rūpnieciski cepta maize - Imports eksports

Rezultātu skaits

2272 Uzņēmumi