• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi

Rezultāti

Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi - Imports eksports

 1. SEPA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEPA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Pieve Porto Morone, Itālija.

 2. AMERICAN DESSERTS

  Francija

  Uzņēmums AMERICAN DESSERTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Maize un konditorejas izstrādājumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, fruit tartlets, un prepared dessert mixtures for institutions nozarēs. Tas atrodas Villers Cotterets, Francija.

 3. PATISSERIE FABIÉ

  Francija

  Uzņēmums PATISSERIE FABIÉ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Saint Julien Aux Bois, Francija.

 4. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Uzņēmums KYIVKYI BKK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 5. DELY GAUFRES SRL

  Beļģija

  Uzņēmums DELY GAUFRES SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī wafers nozarēs. Tas atrodas Estaimpuis, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ITH

  Tunisija

  Uzņēmums ITH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Sahloul Sousse, Tunisija.

 2. FORCHY PATISSIER SA

  Francija

  Uzņēmums FORCHY PATISSIER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Šokolādes saldumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Šokolādes saldumi, sweet cakes and pastries, un fruit pastries nozarēs. Tas atrodas Yvetot, Francija.

 3. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Spānija

  Uzņēmums COMIDA MUNDIAL FOOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Saldētas picas, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 4. HACI KASIM OGULLARI

  Turcija

  Uzņēmums HACI KASIM OGULLARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. CD S.A.

  Polija

  Uzņēmums CD S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī filling, un cream for the chocolate industry nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 1. BAISERS SUCRES

  Francija

  Uzņēmums BAISERS SUCRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī food product quality control, un frozen fresh cakes & pastries nozarēs. Tas atrodas Bagnolet, Francija.

 2. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Spānija

  Uzņēmums PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Smalkmaizītes, Konditorejas izstrādājumi, twice-baked, puff pastry, Smalkmaizītes, un Konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Santibáñez De La Peña-Palencia, Spānija.

 1. DIMOBA

  Spānija

  Uzņēmums DIMOBA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas Almería, Spānija.

 2. DULYMAZ S.L.L

  Spānija

  Uzņēmums DULYMAZ S.L.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Touron nougat, martorana fruit, easter cakes, un environmentally-friendly products nozarēs. Tas atrodas Malagón, Spānija.

 3. BRIOCHES FONTENEAU

  Francija

  Uzņēmums BRIOCHES FONTENEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Boufféré, Francija.

 4. F.B.F. SPA

  Itālija

  Uzņēmums F.B.F. SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, brioches, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un private label brioches nozarēs. Tas atrodas Romanengo, Itālija.

 5. EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI

  Itālija

  Uzņēmums EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, sicilian cassata, doved-shaped easter cakes, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un sicilian cannoli nozarēs. Tas atrodas Raffadali, Itālija.

 6. REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Collado Villalba, Spānija.

 7. PIDY

  Beļģija

  Uzņēmums PIDY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, meal preparation, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un prepared dessert mixtures for institutions nozarēs. Tas atrodas Ieper, Beļģija.

 8. CUPIELLO

  Itālija

  Uzņēmums CUPIELLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 1. DITTO FOOD IND CO

  Irāna

  Uzņēmums DITTO FOOD IND CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Oshnavieh, Irāna.

 2. BAILLON & CIE

  Francija

  Uzņēmums BAILLON & CIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī cakes nozarēs. Tas atrodas Brioux sur Boutonne, Francija.

 3. PASTELERÍA GIMAR

  Spānija

  Uzņēmums PASTELERÍA GIMAR, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Smalkmaizītes, Smalkmaizītes, food industry, cake, un frollino nozarēs. Tas atrodas Molina De Segura - Murcia, Spānija.

 4. AFERIN GIDA SAN. VE DIS TICARET LIMITED STI.

  Turcija

  Uzņēmums AFERIN GIDA SAN. VE DIS TICARET LIMITED STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Yenidogan/sancaktepe Istanbul, Turcija.

 5. DIAMANT-93 LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums DIAMANT-93 LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Biskvīti un sausās tortes, Biskvīti, confectionery, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Radievo, Dimitrovgrad Municipality, Bulgārija.

 6. BERIPAN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums BERIPAN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī pastries, un home-made confectionery nozarēs. Tas atrodas Tafalla, Spānija.

 7. BALCAM DIAGONAL S.L.

  Spānija

  Uzņēmums BALCAM DIAGONAL S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 8. PRODUCTOS KELMY, S.A.U.

  Spānija

  Uzņēmums PRODUCTOS KELMY, S.A.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī sugar for glazing, un confectionery making products nozarēs. Tas atrodas Jijona, Spānija.

 9. ALSANCAK UNLU MAMÜLLER

  Turcija

  Uzņēmums ALSANCAK UNLU MAMÜLLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un Muffins nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 10. BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšvielas, ekstrakti un virces nozarē. Tas darbojas arī Virces, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, sauces and seasonings, Virces, un Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

2123 Uzņēmumi