• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi

Rezultāti

Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi - Imports eksports

 1. SEPA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEPA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Pieve Porto Morone, Itālija.

 2. PATISSERIE FABIÉ

  Francija

  Uzņēmums PATISSERIE FABIÉ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Saint Julien Aux Bois, Francija.

 3. FORCHY PATISSIER SA

  Francija

  Uzņēmums FORCHY PATISSIER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Šokolādes saldumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Šokolādes saldumi, sweet cakes and pastries, un fruit pastries nozarēs. Tas atrodas Yvetot, Francija.

 4. AMERICAN DESSERTS

  Francija

  Uzņēmums AMERICAN DESSERTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Maize un konditorejas izstrādājumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, fruit tartlets, un prepared dessert mixtures for institutions nozarēs. Tas atrodas Villers Cotterets, Francija.

 5. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Uzņēmums KYIVKYI BKK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CD S.A.

  Polija

  Uzņēmums CD S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī filling, un cream for the chocolate industry nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 2. DELY GAUFRES SRL

  Beļģija

  Uzņēmums DELY GAUFRES SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī wafers nozarēs. Tas atrodas Estaimpuis, Beļģija.

 3. ITH

  Tunisija

  Uzņēmums ITH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Sahloul Sousse, Tunisija.

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Spānija

  Uzņēmums COMIDA MUNDIAL FOOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Saldētas picas, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 5. HACI KASIM OGULLARI

  Turcija

  Uzņēmums HACI KASIM OGULLARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. BAISERS SUCRES

  Francija

  Uzņēmums BAISERS SUCRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī food product quality control, un frozen fresh cakes & pastries nozarēs. Tas atrodas Bagnolet, Francija.

 2. DIMOBA

  Spānija

  Uzņēmums DIMOBA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas Almería, Spānija.

 1. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Spānija

  Uzņēmums PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Smalkmaizītes, Konditorejas izstrādājumi, twice-baked, puff pastry, Smalkmaizītes, un Konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Santibáñez De La Peña-Palencia, Spānija.

 2. DULYMAZ S.L.L

  Spānija

  Uzņēmums DULYMAZ S.L.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Touron nougat, martorana fruit, easter cakes, un environmentally-friendly products nozarēs. Tas atrodas Malagón, Spānija.

 3. BRIOCHES FONTENEAU

  Francija

  Uzņēmums BRIOCHES FONTENEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepta maize nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Boufféré, Francija.

 4. REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Collado Villalba, Spānija.

 5. EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI

  Itālija

  Uzņēmums EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, sicilian cassata, doved-shaped easter cakes, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un sicilian cannoli nozarēs. Tas atrodas Raffadali, Itālija.

 6. F.B.F. SPA

  Itālija

  Uzņēmums F.B.F. SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, brioches, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un private label brioches nozarēs. Tas atrodas Romanengo, Itālija.

 7. 2F FAST&FRESH

  Turcija

  Uzņēmums 2F FAST&FRESH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī chocolate cakes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. BALCAM DIAGONAL S.L.

  Spānija

  Uzņēmums BALCAM DIAGONAL S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 1. DIAMANT-93 LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums DIAMANT-93 LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Biskvīti un sausās tortes, Biskvīti, confectionery, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Radievo, Dimitrovgrad Municipality, Bulgārija.

 2. WRIGHTS PIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WRIGHTS PIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, un Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Crewe, Apvienotā Karaliste.

 3. CAKE AND LACE WEDDINGS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CAKE AND LACE WEDDINGS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī wedding cakes, birthday cake, un christening cake nozarēs. Tas atrodas Newbury, Apvienotā Karaliste.

 4. CUPIELLO

  Itālija

  Uzņēmums CUPIELLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 5. FLOREPI SNC

  Francija

  Uzņēmums FLOREPI SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, frozen desserts, un Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Guignicourt, Francija.

 6. BABALI KONSTANTINA & CO LTD

  Grieķija

  Uzņēmums BABALI KONSTANTINA & CO LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Athens-Metamorfosi, Grieķija.

 7. BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšvielas, ekstrakti un virces nozarē. Tas darbojas arī Virces, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, sauces and seasonings, Virces, un Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 8. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Beļģija

  Uzņēmums BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepta maize, Maize un konditorejas izstrādājumi, Smalkmaizītes, Maize, Rūpnieciski cepta maize, Maize un konditorejas izstrādājumi, Smalkmaizītes, un Maize nozarēs. Tas atrodas Nijlen, Beļģija.

 9. PASTELERÍA GIMAR

  Spānija

  Uzņēmums PASTELERÍA GIMAR, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Smalkmaizītes, Smalkmaizītes, food industry, cake, un frollino nozarēs. Tas atrodas Molina De Segura - Murcia, Spānija.

 10. GOFRESMANNEKENPIS

  Spānija

  Uzņēmums GOFRESMANNEKENPIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī wafers nozarēs. Tas atrodas La Nucia, Spānija.

Filtri

Rezultāti

Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

2123 Uzņēmumi